1 zł
2 600 000 zł

THE KRASNALS Grupa

Make love not art, 2013

akryl, szablon, płótno, edycja 7/25,
50 x 50 cm,
sygnowany p.d.: "The Krasnals"

Licytacja tej pracy na rzecz Emilki Woropaj, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.

cena wywoławcza: Wykup abonament

THE KRASNALS Grupa

Niebezpieczna Metoda / A Dangerous Method, Sabina Spielrein, Keira Knightley, z cyklu: Jews, 2016

olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Jews / "Sabina Spielrein / Keira Knightley /
A Dangerous Method / , 2016 / The Krasnals.

THE KRASNALS Grupa

TADEUSZ KANTOR z cyklu GoodFellas, 2014

olej, płótno
40 x 40 cm
sygn. p.d.: THE KRASNALS I 2014
sygn. na odwrocie na płótnie: „Tadeusz Kantor | GoodFellas Series“ | The Krasnals ‘2015 | Whielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

Royal Family, 2015

olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Royal Family” / The Krasnals / 2015 / Whelki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

Nowa fala..., 2017

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Nowa Fala ... / The Krasnals ‘ 2017

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

Państwo młodzi Chuck i Larry, z cyklu: Jews, 2016

I Now Pronounce You Chuck And Larry. Chuck Levine, Larry Valentine. Adam Sandler, Kevin James;
olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JEWS / „CHUCK LEVINE, LARRY VALENTINE / ADAM SANDLER, KEVIN JAMES / I NOW PRONOUNCE you Chuck / and Lary” / 2016 / The Krasnals.

THE KRASNALS Grupa

Z cyklu “Żydzi”, Undula u Artystów, Xiega Bałwochwalacza, 2016 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Jews | “Undula u Artystów / | Xiega Bałwochwalacza / | Bruno Schulz | , 2016 | The Krasnals’

THE KRASNALS Grupa

A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: 'WHIELKI KRASNAL ' 2013' oraz opisany na odwrocie: 'A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013'

THE KRASNALS Grupa

Ja, Klaudiusz, 2017

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: "Ja, Klaudiusz"/The Krasnals/2017/Wielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

I DON’T KNOW WHAT IS IT ALL ABOUT..., 2014

akryl, płótno
50 x 40 cm
sygn. l.d.: 2014 | The KRASNALS
na odwrocie na płótnie napis i sygantura: ‘I DON’T KNOW | WHAT IS IT ALL | ABOUT... | ‘2014 | The Krasnals | Whielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

IT`S OK, 2015

ceramika brązowa; 19,5 x 19 x 10 cm;
sygn. i nakład na spodzie: THE Krasnals / 5/20.

THE KRASNALS Grupa

Brad Pitt główny Bękart Wojny Tarantino, 2009

olej, płótno; 270 x 100 cm;
na odwrocie znak grupy artystycznej: TK pod koroną (niebieski) oraz
sygn., dat. i opisany: The Krasnals / 2009 / Brothers in arm / Last supper / "Catholic" / "BRAD PITT - GŁÓWNY BĘKART WOJNY TARANTINO 2009 / WHIELKI KRASNAL

THE KRASNALS Grupa

Barack Obama w Las Vegas - Afera hazardowa, 2009

akryl, technika mieszana, płótno; 270 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany: The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper 2009 / "Representative of national minorites" / BARACK OBAMA W / LAS VEGAS / AFERA / hazardowa / " 2009 / WHIELKI KRASNAL;

THE KRASNALS Grupa

Jeśli we wzroku mężczyzny widzą energię, pasję, wtedy uważają go za interesującego / Francis Coppola, Stanley Kubrick

z cyklu GoodFellas, olej na płótnie, 2015, 50 x 100 cm, sygn. tył ‚ Jak we wzroku mężczyzny widzą energię, pasję, wtedy uważają go za interesującego| Francis Coppola, Stanley Kubrick, Good Fellas series, The Krasnals, Wielki Krasnal, 2015

THE KRASNALS Grupa

Nazista - Piotr Uklański, 2009

technika mieszana na płótnie, 270 x 120 cm, sygn. tył, u góry po prawej ‚The Krasnals, Brothers in arm/Last Supper 2009 "Nazi"'

THE KRASNALS Grupa

Monachium. Munich. Avner. Eric Bana, z cyklu Jews, 2016

olej/papier, 50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: JEWS / AVNER/ERIC BANA/MUNICH/2016/ The Krasnals

THE KRASNALS Grupa

Los utracony. Fateless. Köves Gyuri. Marcell Nagy z cyklu Jews, 2016

olej/papier, 50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Jews/"Köves Gyuri/ Marcell Nagy/ Fateless"/2016/ The Krasnals

THE KRASNALS Grupa

POLACY WCIĄŻ ŻRĄ BIG SASNALE, 2008

olej, ołówek, płótno
70 x 70 cm
sygn. na odwr. na płótnie: The KRASNALS | Whielki KRASNAL | "Polacy wciąż "ŻRĄ | Big Sasnale 2008

THE KRASNALS Grupa

INFANTKA MAŁGORZATA..., 2012

olej, płótno
86,5 x 69,3 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Infantka Małgorzata/ | Piękno zakryte/Tribute to | Diego Velasquez and Christo/ | z cyklu Piękno w Sztuce" | 2012 |The KRASNALS

THE KRASNALS Grupa

Życie jest piękne. La vita e bella. Giosue. Giorgio Cantarini, z cyklu: Jews, 2016

olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: News / "Giosue / Georgio Cantarini / La VITA e Bella" / The Krasnals ‘2016.

THE KRASNALS Grupa

WHERE IS ORPHEUS?, 2015

Jean Cocteau, Edith Piaf, Jerzy Grotowski Good Fellas series, 2015
olej, płótno
40 x 100 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: "Where is Orpheus? / The Krasnals ‘2015 | Jean Cocteau, Edith Piaf, Whielki Krasnal | Jerzy Grotowski"/ | Good Fellas series

THE KRASNALS Grupa

Brad Pitt - główny Bękart Wojny Tarantino, 2009

olej, płótno, 270 x 100 cm

- The Krasnals, Galeria "Zamek" w Reszlu, Muzeum Warmii i Mazur, 2014 r.
- The Krasnals. Czułem skurcze twojego przełyku, Galeria Miejska we Wrocławiu, 2016.
Reprodukowany:
- The Krasnals. Czułem skurcze twojego przełyku, katalog wystawy w Galerii Miejskiej we Wrocławiu, Wrocław 2016, s. 55.

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

Autoportret, 2013

olej, płótno, 46,5 x 33,5 cm,
sygn. na odwrocie

2016 - wystawa indywidualna "Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska we Wrocławiu

THE KRASNALS Grupa

BRUNON SCHULZ Z CYKLU GOODFELLAS.., 2014

olej, płótno
45 x 34,8 cm
sygn. p.d.: 2014 | THE KRASNALS
na odwrocie na płótnie napis i sygnatura: "Bruno Schulz" | Good Fellas series | The K... ‘2014 | Whielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

Jews / Marcel Proust / Marcello Mazarella / Time Regained, 2016

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jews / "Marcel Proust / Marcello Mazarella / Time Regained" / 2016 / The Krasnals.
Obraz eksponowany na wystawie:
- The Krasnals, Jews / Żydzi, Galeria Fibak, Warszawa 13.05. - 06.06 2016.

THE KRASNALS Grupa

So, how we divide Poland this time? / Angela Merkel, Vladimir Putin, 2015

olej na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. `So how we divide Poland this time? / Angela Merkel, Vladimir Putin | THE KRASNALS WHIELKI KRASNAL | 2015`, sygn. z przodu po lewej u dołu `THE KRASNALS 2015`

THE KRASNALS Grupa

Zenek - zwykły Polak / z cyklu Whielcy Polacy, 2011

olej, zardzewiały metal, 44 x 34 cm,
sygn. przód, na dole po prawej 'THE KRASNALS 2011'

THE KRASNALS Grupa

GDZIE JEST ORFEUSZ? (ROLAND TOPOR, GALA DALI, RENE MAGRITTE) Z CYKLU GOODFELLAS, 2015

olej, płótno
40 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie na płótnie, po prawej: The Krasnals ‘2015 | Whielki Krasnal
po lewej: Where is Orpheus? | Roland Topor, Gala Dali, |
Rene Magritte | GoodFelles Series

Obraz wystawiany i opisany:
- Czułem skurcze twojego przełyku, The Krasnals. Whielki Krasnal, Galeria Miejska we Wrocławiu, 5 II 2016 - 12 III 2016, kat. s. 74, il.

THE KRASNALS Grupa

Untitled (Group of Monkeys with White Bananas), 2004

olej, płótno; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis: "Untitled (Group / of Monkeys with / White Bananas)" / 2004 / The Krasnals / Whielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

Wielki Krasnal - Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry, 2008/2012

serigrafia/płótno, 91 x 65 cm
edycja 5/20
sygn. i opisany na odwrociu: The Krasnals/Wielki Krasnal/"Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry"/2008/2012/5/20

THE KRASNALS Grupa

Nigdy Więcej, 2010/2013

akryl, szablon/płótno, 50 x 50 cm
edycja 7/25
sygn. i opisany na odwrociu: The Krasnals/Nigdy Więcej/2010/2013/E 7/25

THE KRASNALS Grupa

Sam Rothstein. Robert de Niro. Casino, 2016

olej, papier, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

Głupota robi furorę w świecie - Oskar Wilde z cyklu GoodFellas, 2015

olej, płótno, 45 x 35 cm,
sygn. na odwrocie

THE KRASNALS Grupa

Małpy z białymi bananami, 2010 r.

serigrafia na płótnie, 55 x 55 cm, sygn.

THE KRASNALS Grupa

Mona Lisa - Piękno zakryte - Tribute to Leonardo da Vinci and Christo, z cyklu: Piękno w Sztuce, 2012

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mona Lisa/ Piękno zakryte/Tribute/ to Leonardo da Vinci /and Christo/ z cyklu Piękno w Sztuce/ '2012 / The Krasnals

THE KRASNALS Grupa

sygn. i dat. na odwrocie: The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper 2009 / "Representative of national minorites" / BARACK OBAMA W / LAS VEGAS / AFERA / hazardowa / " ‘2009 / WHIELKI KRASNAL

Obraz wystawiany i reprodukowany: "The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław luty 2016 r., s. 57 (il. barwna)

THE KRASNALS Grupa

JANUSZ KORWIN-MIKKE. Z CYKLU CASTING NA PREZYDENTA, 2015

olej, płótno
40 x 40 cm
sygn. l.d.: THE KRASNALS ‘2015
na odwr. na płótnie: "Janusz Korwin-Mikke | / z cyklu "Casting na | prezydenta" | The Krasnals ‘2015 | Whielki Krasnal

Obraz wystawiany i reprodukowany:
- The Krasnals. Whielki Krasnal. Czułem skurcze twojego przełyku, Galeria Miejska, Wrocław, luty 2016, ilustracja barwna s. 42.

THE KRASNALS Grupa

Super Sasnal, 2008

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

2016 - wystawa indywidualna "Czułem skurcze Twojego przełyku", Galeria Miejska we Wrocławiu

THE KRASNALS Grupa

Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft, 2009

technika mieszana, płótno; 270 x 120 cm;
na odwrocie opis: The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper / 2009 / "Historic hero" / Church of England / WEDŁUG GILBERTA & GEORGEA, /w roli GŁÓWNEJ / ANGELINA JOLIE JAKO / "LARA CROFT" 2009 / Whielki KRASNAL;
na odwrocie symbol korony i litera K
Obraz wystawiany: Muzeum Warmii i Mazur, wystawa indywidualna, czerwiec 2014 r.; Galeria Miejska we Wrocławiu, luty 2016 r.
Obraz reprodukowany: "The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław luty 2016 r., s. 56 (il. barwna)

THE KRASNALS Grupa

PAWEŁ KUKIZ, Z CYKLU CASTING NA PREZYDENTA, 2015

olej, płótno
40 x 40 cm
sygn. l.d. pionowo: THE KRASNALS ‘2015
sygn. pastelem na odwr. na płótnie: The Krasnals ‘2015 | Whielki Krasnal | "Paweł Kukiz / z | cyklu "Casting na | prezydenta"

- Newsweek Polska, 3 V 2015, nr 19;
- The Krasnal. Whielki Krasnal. Czułem skurcze twojego przełyku, Galeria Miejska Wrocław, luty 2016, ilustracja barwna s. 43, również w wersji czarno-białej na okładce i wyklejce.

THE KRASNALS Grupa

GWIAZDA ŚMIERCI / ATAK KLONÓW, 2008

olej na płótnie, 65 x 90,5 cm,
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

IT`S OK, 2015 r.

ceramika, ed. 2/20, 18 x 19,5 x 10 cm, sygn.
Praca posiada certyfikat autentyczności.

THE KRASNALS Grupa

Wszyscy kochamy Pudelka - z cyklu: Piękno w sztuce, 2008

akryl, płótno; 90 x 89,7 cm;
napis na odwrocie: Wszyscy kochamy / Pudelka / z cyklu / Piękno w sztuce / 2008 / Wielki Krasnal / The Krasnals

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

Nigdy więcej, 2010/2013 r.

szablon, akryl na płótnie, 50 x 50 cm, ed. 8/25, sygn.

THE KRASNALS Grupa

Bez tytułu (Małpy z białymi bananami), 2010 r.

serigrafia/płótno, II/14/25, 50 x 50 cm, sygn.

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

Whielki Krasnal Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry, 2008 r.

serigrafia/płótno, 3/20,
92 x 65 cm
na odwrociu opisany

THE KRASNALS Grupa

Whielki Krasnal, ..., 2010

olej, płótno,
40x50 cm,
sygn.

THE KRASNALS Grupa

Whielki Krasnal Fabryka marzeń, 2008 r.

serigrafia/płótno, 2/20,
110 x 110 cm
na odwrociu sygnowany

THE KRASNALS Grupa

Polka podnosząca Meteoryt z Papieżem, 21.37, 2011

fotografia, druk cyfrowy, płótno, seria limitowana 3/10, 70x50 cm

THE KRASNALS Grupa

Polka podnosząca Meteoryt z Papieża 21: 37, 2011 r.

Fotografia, druk cyfrowy/płótno
3/10
70 x 100 cm
sygn.

THE KRASNALS Grupa

Tanie Sasnale z Chin/Samoloty, 2008 r.

olej/płótno,
40 x 60 cm
sygnowany p.d., edycja 2/10
na odwrociu opisany: `The Krasnals | 2008 | "Tanie Sasnale z Chin/ | Samoloty" | 2/10`

THE KRASNALS Grupa

Nie mogę Cię zapomnieć (...), 2009

Nie mogę Cię zapomnieć, zaraz cię zniszczę, 2009
olej, płótno,
100 x 130 cm;
sygn. p.d.: Wielki Krasnal/ 2009

THE KRASNALS Grupa

Wow! Jak tu ładnie! (2008)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
40.4x55.2

THE KRASNALS Grupa

Tanie Sasnale z Chin, Girl smoking (Anka), 2008 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm, edycja 2/10

THE KRASNALS Grupa

Tanie Sasnale z Chin / Fabryka, 2008 r.

akryl/płótno,
50 x 50 cm,
edycja 2/10

THE KRASNALS Grupa

Bez tytułu (Małpy z białymi bananami), 2008 r.

serigrafia/płótno, edycja: 7/50,
55 x 55 cm

THE KRASNALS Grupa

..., 2010

olej, płótno,
73x50 cm.
Obraz specjalnie namalowany na aukcję poświęconą dzieciom autystycznym. Biorąc w niej udział chcemy podjąć problem autyzmu nie tylko pomagając w zebraniu funduszy dla dzieci, ale również przybliżając tę sferę w sposób wizualny, uwrażliwiający odbiorców. Autyzm to skomplikowany zespół upośledzenia rozwoju, w którym istotną rolę odgrywa funkcjonowanie mózgu. Jest to choroba neurologiczna, wśród typowych cech są problemy z komunikacją uczuć i związkami społecznymi. Właśnie dlatego nasz obraz nosi taki właśnie tytuł "...". I dalej pozostaje tylko cisza.

THE KRASNALS Grupa

Whielki Krasnal

"- How it is? - Tak jest. Interesuję się kondycją współczesnej kobiety / Catherine Deneuve w filmie "Wstręt" Romana Polańskiego 1965", 2010,
olej, płótno,
41x41 cm

THE KRASNALS Grupa

Whielki Krasnal Wielkie Serce Michaela Jacksona i Jeffa Koonsa od Krasnali dla dzieci, 2009 r.

olej na płótnie, 130 x 180 cm, sygn.
Mhały Krasnal "Wielkie Serce Michaela Jacksona i Jeffa Koonsa od Krasnali dla dzieci", 2009 r.,
kredka na papierze, 16,5 x 17,5 cm, sygn.

liczba obiektów: 65