PRZEPIÓRSKI Lucjan (1830 Wilno - 1911 Paryż)
olej, płótno; 85,5 x 57 cm;
sygn. l. d.: Lucien Przepiorski / Paris 1891
Rzadkość antykwaryczna.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 85,5 × 55 cm
sygn. i dat. l. d.: Lucien Przepiorski / Paris 1891
olej, płótno; 85,5 x 57 cm;
Olej, płótno dublowane; 55 x 46 cm
Sygnowany p.d.: Lucien | Przepiórski
MARTWA NATURA - DZBAN, TACA I RÓŻE, 1876
olej, płótno,
68 x 57
sygn. l.d.: Lucien Przepiórski, | 1876 ~