ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
Niedźwiedź, kot i królik, 2010 r.
plansza komiksowa
gwasz, papier, 40 x 35 cm, opisane na odwrocie: MARIA ROSTOCKA / "NIEDŹWIEDŹ, KOT I KRÓLIK" STRONA 20 / GWASZ NA KARTONIE 27 X 40 cm / 2010
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
plansza komiksowa
gwasz, papier, 40 x 35 cm, opisane na odwrocie: MARIA ROSTOCKA / "NIEDŹWIEDŹ, KOT I KRÓLIK" STRONA 34-1 / GWASZ NA KARTONIE 28 X 30 cm / 2010
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej/płótno, 33 x 46 cm
na odwrociu opisany: ` "OKO REKINA" | MARIA ROSTOCKA 2011 | 33 x 46 olej na płótnie`
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej/płótno, 65 x 81 cm
na odwrociu opisany: ' "REKIN" | MARIA ROSTOCKA 2011 | 65 x 81 olej na płótnie'
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: "niebezpieczeństwo" Maria Rostocka 2010
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej/płótno, 73 x 100 cm
na odwrociu opisany: ` "PATRZ - REKIN" | MARIA ROSTOCKA 2011 | 73 x 100 olej na płótnie`
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: "niebezpieczeństow" Maria Rostocka 2010
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
Wróżba z benzyny - śmierć, 2010
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: "Wróżba z benzyny - śmierć" Maria Rostocka 2010
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej, płótno;
80 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Maria Rostocka
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
Tajemnice Bliskiego Wschodu, 2009
olej, płótno,
65 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: "Tajemnice Bliskiego Wschodu" Maria Rostocka 2009
ROSTOCKA Maria (ur. 1981)
olej, płótno,
60x60 cm