1 zł
2 600 000 zł

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Hula Hop, 2018 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MJ 2018’

cena wywoławcza: Wykup abonament

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Styczność(2018)

sygn.dat.l.d.
olej, płótno
50x50 (53.5x53.5 z ramą)

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Jeziorsko-Brzeg(2019)

sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
60x70 (63.5x73.5 z ramą)

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Listopadowa aura(2018)

sygn.dat.l.d.
olej, płótno
50x60 (53.5x63.5 z ramą)

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Październik (2018)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Jeziorsko (2018)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Jeziorsko II (2018)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Nadchodzi, 2015

olej, płótno, 90,5x90,5 cm, rama drewniana srebrna

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Hula hop, 2018 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram 2018

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

ZEFIREK, 2018

olej na płótnie, 100 x 80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Jutrzenka, 2018

olej na płótnie, 100 x 120 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

INTRYGA, 2018

olej na płótnie, 120 x 100 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

W chmurach (2018)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Sobotki (2018)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

MELANCHOLIA, 2018

olej na płótnie, 90 x 80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Z głową w chmurach, 2018

Akryl, olej na płótnie, 100 x 80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Kwiat (2017)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Pejzaż morski (2018)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
70x70 cm (73.5x73.5 cm z ramą)

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt 2017

Akryl na płycie, 90 x 90 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Zaklinaczka, 2017r.

akryl na płycie, 90x80cm
Sygnowany p. d. róg: MJ 2017

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Łagodna, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d: MJ 2017R

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Łęgi (2017)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
50x50 cm (53.5x53.5 cm z ramą)

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Portret z grejpfrutem, 2017

Olej na płótnie, 90 x 80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Noc Świętojańska, 2017

akryl na płótnie, 70x60, sygnowany na odwrocie

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

W oknie, 2017r.

olej na płycie pilśniowej, 75x90 cm
Sygnowany p. d. róg: MJ 2017

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Blue Room, 2017

Olej na płycie pilśniowej, 100 x 120 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt 6, 2015

akryl, olej na płótnie, 87x99 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Nimfa, 2017

akryl, płyta pilśniowa, 90 x 70 cm,
sygn. l.d: MJ 2017

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Znak pokoju (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
80x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Rusałka, 2017

olej, płótno, 70x60 cm
sygn. p.d.: MJ 2017

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Kusząca, 2016

Akryl na płycie, 100 x 80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Dziwa 2017

Olej na płótnie, 70 x 60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Marionetka (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
90x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Czyściec (2017)

sygn. dat. l.d.
akryl, pilśnia
90x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Odaliska 2016

Olej na płycie, 90 x 80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Dziwa (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x60.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Przed burzą (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
60x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Przebudzenie (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
90x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Etap, 2017

akryl, płyta, 90x80 cm
sygn. l.d.: MJ 2017

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Leśny duch, 2016

Akryl, pilśnia, 80 x 90 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Skrucha, 2017

akryl, płyta, 90x90 cm
sygn. l.d.: MJ 2017

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Młyn (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
75x65 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Pościg (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
55x100 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Łąka (2016)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
48x55 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Dama Pik (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x50 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt 9 (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x50 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt 10 (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Jabłoń (2016)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Śniadanie (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

W błękicie (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Zaczyn (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Atropos (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, pilśnia
80x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Dafne (2016)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Lachesis (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Kwiaty jesieni (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Zauroczenie (2016)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Eris, 2015

olej, płótno, 70x50 cm
sygn. l.d.: MJ 2015

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Marysia (2015)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
109.5x100 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Dama Kier (2015)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
70x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Czarodziejka Piołunówka (2015)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
75x85 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Bachantka (2015)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
89x79

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt 5 (2015)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x110

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Zamyślenie (2015)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x75

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Rusałka (2015)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
100x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Meduza (2015)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
80x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

A. E. (2015)

sygn. dat. p.d.
olej, pilśnia
75x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

A. B. (2014)

sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
75x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Świt (2015)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

A.C., 2015

olej, płótno, 70x60 cm
sygn. l.d.: MJ 2015

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Bonnie (2014)

sygn.dat.l.d.
olej, płótno, 50x50 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Kawa po turecku (2015)

sygn.dat.p.d.
olej, płótno, 90x90 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Szarża (2015)

sygn.dat.p.d.
olej, płótno, 80x100 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Ploteczki (2014)

sygn. dat. p.d.
olej, akryl, płótno
75x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Myśl co chcesz (2014)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
75.5x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Łąka

olej na płótnie 50 x 60 cm,
sygn. l.d.

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

O poranku

olej na płótnie 50 x 60 cm
sygn. l.d.

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Anioł (2014)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x90 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Marszałek (2014)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x69.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt 4 (2014)

sygn. dat. l.d.
akryl, olej, płótno
100x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Tęsknota (2014)

sygn. dat. l.g.
olej, płótno
100x80 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Radosna (2014)

sygn. l.g.
akryl, olej, płótno
80x70 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Zmierzch (2014)

sygn. p.d.
olej, płótno
55.5x60 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Husarz (2014)

sygn. p.d.
olej, płótno
89x89.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Świt (2013)

sygn. dat.p.d.
akryl, olej, płótno
46.5x70.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Noc Kupały (2013)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
70.5x78.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Małgorzata (2013)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
90x81 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Parawan czasu (2013)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
70x86 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Cyrk (2013)

sygn. dat. p.g.
olej, płótno
70.5x80.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Taksówkarz (2013)

sygn. dat. p.g.,
akryl, płótno,
101x113,

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Mojry (2013)

sygn. dat. p.g.,
akryl, olej, płótno,
80x80,

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Pola (2013)

sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
60x60.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Greta (2012)

sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
70.5x70.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Albert (2012)

sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
70.5x70.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Plac Wolności (2012)

sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
60.3x70.2 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Clint (2012)

sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
70.5x70.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Trzy filmy (2012)

sygn. dat.l.g., olej, płótno, 98x68 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Koniec (2012)

sygn. dat.p.d., ol. akryl, płótno, 80.5x80.5 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Jabłoń (2012)

sygn. dat.l.d., olej, płótno, 65x81 cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Kwadratura plaży (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
95x107.5

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Osty (2012)

sygn.l.g.
akryl, olej, płótno
68.5x86

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Gra (2011)

sygn.p.g.
akryl, płótno
87x120.5

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Ułaskawienie Morrisona (2011)

sygn.p.śr.
akryl, płótno
100.5x115cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Pejzaż drogowy (2011)

sygn.p.d.
akryl, płótno
71x81cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Labirynt II (2011)

sygn.l.d.
akryl, płótno
115x90cm

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Pałac Kindermanna (2011)

sygn. p.d.
akryl, płótno
63x79

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Labirynt (2011)

sygn. l.d.
akryl, płótno
79.5x64

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Ewa (2010)

sygn. śr.d.
akryl, płótno
101x101

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Pejzaż z drogą (2008)

sygn. dat. l.d.
olej, pilśnia
70x80

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Akt z lustrem (2007)

sygn. dat. l.d.
olej, pilśnia
100x80

JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Dziewczyna z papierosem (2007)

sygn. dat. p.d.
olej, pilśnia
80x100

liczba obiektów: 111