1 zł
2 600 000 zł

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Light's out

ołówek, 20x14 cm, 2012 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Szine, 2016

inkografia, płótno, 3 z 33, 90 x 75 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Tantra, 2015

Inkografia 1x33 100x67 cm
opisany na odwrocie: W.Borowski

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Satori, 2011

inkografia, 70x55 cm
opisany na odwrocie: „Satori” 2011, inkografia, 1/10, 70x55 cm, Waldemar Borowski

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Memory

akryl, tondo, 60 cm, 2014

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

KARAKASA, 2013

akryl, tondo, 45 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Immortal, 2013

akryl na płótnie
70x50 cm
Opisany na odwrocie: W. BOR "IMMORTAL" 2013 ACRYLIC 70x50 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Za z Gładz, 2014

akryl na płótnie 44x30 cm, oprawiony w ramę, 54x40 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Masz wielu wiernych i oddanych przyjaciół, 2014

akryl na płótnie,
100x100 cm,
opisany na odwrocie: W. Borowski Masz wielu wiernych i oddanych przyjaciół 2014 akryl

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Bądź cieplejszy dla ludzi, 2014

akryl na płycie MDF, 98x117 cm
Opisany na odwrocie: W. Borowski "Bądź cieplejszy dla ludzi" 2014, akryl, 98x117 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Toltecatl, 2013

olej, płótno 73x50 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Nowy wspaniały świat, 2003

olej na płótnie, 80,5x60 cm
Opisany na odwrocie: W. BOROWSKI NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT 2003 OLEJ 80,5X60

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Ludomy, 2003

olej na płótnie
60x73 cm
Opisany na odwrocie: Waldek Borowski "LUDOMY" 2003, olej, 60x73 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

MOONCHILD, 2013,

olej, 73 x 54 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

SACHAEL MANGO - ANIOŁ WODY STRUKTURYZOWANEJ, 2014

akryl na płycie MDF, 117x97,5 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Pan Bzz, 2013

olej, płótno, 61 x 45,7 cm,
sygn. p.d.: Waldek Borowski 2013

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Głęboka realizacja, 2014

akryl, płótno, 117x77 cm
sygn.

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Ułan i dziewczyna, 2004 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

WYSPA, 2006

olej na płótnie
81x65 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: W.BOROWSKI "WYSPA"2006 OLEJ 81x65 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Dobrycerz, 2010

akryl,płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Kuriozaury w Dłużewie, 2002

olej, płótno, 65x50 cm
opisany na odwrocie: KURIOZAURY w DŁUŻEWIE 2002, OLEJ 65X50 CM W. BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Batyskaf Azteków, 2004 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI BATYSKAF AZTEKOW 2004: OLEJ PŁÓTNO 65X81CM

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Bezduszna metafizyka, 2004 r.

olej/płótno, 75 x 60 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

PRZEDST(r)AWIENIE, 2006

olej na płótnie, 81x65 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: PRZEDST(r)AWIENIE, 2066, oil, 81x65 cm W.BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Ichtaca, 2013

olej, płótno, 73x54 cm
opisany na odwrocie: ICHTACA/2013, OIL, 73x54 CM/W. BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Latarnia morska, 2004

olej, 81x65 cm,
Opisany na odwrocie: W.BOROWSKI LATARNIA MORSKA OLEJ, 2004, 81x65 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

YOUniverse, 2010

akryl na płótnie, 60x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI "YOUniverse" 2010, AKRYL NA PŁÓTNIE 60x40 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Niebo i Piekło, 2011

akryl na płótnie, 60 cm (tondo)
sygnowany na odwrocie

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Królowa, 2013

akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. na odwrocie: 2013 ACRYLIC 90x60 cm/WALDEMAR BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Karaksa, 2013

akryl, płótno, śred. 45 cm,
sygn. p. d.: WBorowski

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Bzdurodzina, 2004

Olej na płótnie, 59 x 81 cm
Opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI "BZDURODZINA" 2004; OLEJ, PŁÓTNO, 59X81 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

CHRYSALIS, 2013 r.

akryl/płyta, 98 x 118 cm
sygnowany p. śr.: `W B 2013`
na odwrociu opisany: `W. BOROWSKI | "CHRYSTALIS" 2013, AKRYL | 98 x 117 CM`

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Symbiosis, 2013

akryl, płótno, 80x53 cm
opisany na odwrocie SYMBIOSIS,2013, AKRYL, 80x53/WALDEMAR BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Merkuriusz, 2006

olej, płótno na płycie,
70x50 cm,
opisany na odwrocie: Waldemar Borowski "Merkuriusz" 2006; olej, płótno na płycie 70x50 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Karmagedon, 2012

akryl na płótnie,
100x100 cm,
opisany na odwrocie: Waldemar Borowski "Karmagedon" 2012 akryl 100x100

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Kosmiczny papież, 2007

Olej, płyta, 61x45,7 cm
Sygn.: Waldemoar Borowski 2007, opisany na odwrocie: W. BOROWSKI KOSMICZNY PAPIEŻ 2007, OLEJ, 61X45,7 CM

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Karaksa, 2013

akryl, płótno, śred. 45 cm,
sygn. p. d.

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Left Behind, 2011

akryl na płótnie
80x120 cm
Opisany na odwrocie: WALDEK BOROWSKI "LEFT BEHIND" 2011 AKRYL 80X120 CM

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

DNA, 2012

akryl na płótnie
70x50 cm
Opisany na odwrocie: WALDEK BOROWSKI "DNA" 2012 AKRYL 70X50CM

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Sosanna i szamani, 2011

dyptyk, akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

SKOMPRESOWANY WOLONTARIUSZ, 2012 r.

akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: `WALDEK BOROWSKI`
na odwrociu opisany: `WALDEK BOROWSKI | "SKOMPRESOWANY WOLONTARIUSZ" | 2012, AKRYL, 70 x 50 CM`

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Refleksja świąteczna, 2007

olej, płótno, 73x54 cm
opisany na odwrocie: W.BOROWSKI/ REFLEKSJA ŚWIĄTECZNA/ OLEJ 73x54 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Grzybajki, 2010

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Wszyscy jesteśmy krasnoludkami, 2011

olej, płótno, 50 x 76 cm,
sygn. na odwrocie: Waldek Borowski

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Człowiekomórki WszechBoga, 2010

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Waldemar Borowski 2010

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Grzybudda, 2007

olej, płótno, 50x65 cm
sygn.p.d. Waldek Borowski/2007, na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI/"GRZYBUDDA"/2007olej, płótno, 50x65 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Układanka, 2012 r.

akryl/płótno, 40 x 29 cm
na odwrociu opisany: `NAWET W POZORNIE MARTWYCH | PRZEDMIOTACH ZNAJDUJE SIĘ | OGROM ŻYCIA | WALDEK BOROWSKI | "UKŁADANKA/PUZZLE" | 2012, ACRYLIC`

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Jerzy, 2007

olej/płyta, 50x70 cm
sygn. l.d.: WALDEK BOROWSKI 2007
opisany na odwrocie: WALDEK BOROWSKI/ "JERZY", 2007, OLEJ

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

TANTRA, edycja 3/10, 2011 r.

inkografia/płótno, 80 x 53 cm
na odwrociu opisany: `WALDEMAR BOROWSKI | "TANTRA" 2011, INKOGRAFIA 3/10, 80 x 53 cm`

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

ANNAKONDA, edycja 1/10, 2011 r.

inkografia /płótno, 53 x 80 cm
sygnowany p.d.: '2011 WALDEMAR BOROWSKI'
na odwrociu opisany: 'WALDEMAR BOROWSKI | "ANNAKONDA" 2011, INKOGRAFIA, 1/10, 53 x 80 cm'

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Nullum Desiderium, 2011 r.

akryl/płótno,
120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `WALDEMAR BOROWSKI 2011`
na odwrociu opisany: `WALDEMAR BOROWSKI | NULLUM DESIDERIUM, 2011, AKRYL, 120 X 80 cm` oraz na blejtramie naklejka z danymi o pracy

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Przebudzenie, 2010 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d.: `WALDEMAR BOROWSKI | 2010`
na odwrociu opisany: `WALDEMAR BOROWSKI | "PRZEBUDZENIE" | 2010: AKRYL NA PŁÓTNIE | 90x90 cm`

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Apollo 11, 2004

olej, płótno,
81 x 60 cm

liczba obiektów: 57