1 zł
2 600 000 zł

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex D/C, 2013

grafika, płótno, 40x40 cm, nakład 2/2 cm
sygn. u dołu" MEMOREX D/C 2/2 SERIA SLAGAARTT JOANNA MAŁECKA 2013 r., opisany na odwrocie: MEMOREX D/C 2/2 SERIA SLAGAARTT JOANNA MAŁECKA 2013

cena wywoławcza: Wykup abonament

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

z cyklu Memorex

druk cyfrowy, płótno, 100x100 cm
sygn. "Memorex - cykl, D/C 1/2, Joanna Małecka 2012", opisany na odwrocie: "SHLAGART.COM, MEMOREX-CYKL, D/C 1/2 Joanna Małecka 2012"

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

z serii Memorex, 2012

grafika, płótno, 70x70 cm, nakład 1/1
sygn. p.d.: Joanna Małecka 2012, opisany na odwrocie: MEMOREX SERIA 1/1 70/70 JOANNA MAŁECKA 2012

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 11 (2012)

sygn. dat. l.d.
druk cyfrowy, płótno
śr.50 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 06 (2012)

sygn. p.d.
druk cyfrowy, płótno (1/10)
70.5x70 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 08 (2012)

sygn. p.d.
druk cyfrowy, płótno (1/10)
70x70 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex, 2012

druk cyfrowy, technika mieszana, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d. Joanna Małecka, 2012, opisany na odwrocie JOANNA MAŁECKA MEMOREX 2012

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 11, 2012

wydruk cyfrowy, płyta PCV, deska, śr. 100 cm
sygn. na otoku: JOANNA MAŁECKA 2012 R. SHLAGART,
opisany na odwrocie: JOANNA MAŁECKA MEMOREX 11 2012R NIECH TO SHLAGART ! nalepka autorska

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 03 (2012)

sygn. dat. p.d.
grafika komputerowa (1/10)
50x50 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 09 (2012)

sygn. dat. p.d.
grafika komputerowa (1/10)
50x50 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 02 (2012)

sygn. dat. p.d.,
grafika cyfrowa (2/10),
50x50,

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 04 (2012)

sygn. dat. p.d.,
grafika cyfrowa (2/10),
50x50,

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

MEMOREX 01, 2012 r.

technika mieszana, akryl, sitodruk/deska, 125 x 62 cm
u dołu opisany: `MEMOREX 01 02/03 JOANNA MAŁECKA 2012 R.`
na odwrociu opisany oraz naklejka autorska

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 08 (2012)

sygn. dat. p.d.,
grafika cyfrowa (1/5),
50x50 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 11 (2012)

sygn. dat. p.d.,
grafika cyfrowa (1/5),
50x50 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Memorex 01, 2012

Akryl, sitodruk na desce, 124,5x62 cm
sygn.p.d i na odwrocie

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Wiktor Skok (2005)

sygn. p.d.,
technika mieszana, płótno,
130x100.5 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Sylwia (2005)

sygn. p.d.,
technika mieszana, płótno,
130x100 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

The End (2005)

sygn. p.d.,
technika mieszana, płótno,
145x110.5 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

The End, 2005

technika mieszana, akryl, płótno, 145 x 110 cm;
na odwrocie napisy autorskie: THE END / JOANNA MAŁECKA 2005

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Bez tytułu (2003)

sygn. p.d.,
sitodruk, tektura (1/5),
100x70 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

5 z cyklu Niszczyć znaczy tworzyć (2009)

sygn. l.d.,
akryl, sitodruk, płótno,
145x90 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Autoportret (2005)

sygn. p.d.,
akryl, techniki mieszane, płótno,
145x110 cm

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

The End, 2005

technika mieszana, akryl, płótno,
145 x 110 cm;

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

The End, 2005

145 x 110 cm;

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Pepsi (2005)

sygn. p.d.
t.m.płótno
130x100.5

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

10 z serii Niszczyć znaczy tworzyć (2009)

sygn. p.d.
t.m.płótno
90x145

MAŁECKA Joanna (ur. 1975)

Sylwia (2005)

sygn. p.d.
t.m.płótno
130x100.5

liczba obiektów: 28