1 zł
2 600 000 zł

GONCHARENKO Volodymyr

Twarz z Majdanu, 2015

akryl, olej; 99,6 x 81cm
sygn. p. d.: V. Goncharenko 2015 (cyrylicą);
na odwrocie napis autorski: Volodymyr Goncharenko / "Twarz z Majdana" / 2015 / akryl.olej / 100 x 81

cena wywoławcza: Wykup abonament

GONCHARENKO Volodymyr

Magdalena, 2015

olej, akryl, płótno, 80 x 99,7 cm;
sygn. p. d.: VGoncharenko 2015 (cyrylicą).
na odwrocie napis autorski z tytułem, datą, autorem i techniką wykonania.

GONCHARENKO Volodymyr

Dwie kobiety

akryl, płótno,
79, 4 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: V. Goncharenko (cyrylicą); na odwrocie napis autorski z tytułem, autorem i techniką wykonania

GONCHARENKO Volodymyr

Motyw secesyjny, 2008

olej, płotno; 65 x 81 cm;
sygn. l. d.: B Goncharenko/ 2008
Na odwrocie napis autorski: W.Goncharenko/ “Motyw secesyjny"/(...) olej/ 65 x 81

GONCHARENKO Volodymyr

Don Kichot, 2006

olej, płótno;
81 x 60 cm;
sygn. p. d.: V. Goncharenko (po ukraińsku).
Na odwrocie opis autorski: W. Goncharenko/ "Don Kichot"/ 2006/ 81 x 60 cm/ p. olej

GONCHARENKO Volodymyr

Trzy kobiety

olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. p. d.: V. Goncharenko 2008 (cyrylicą);
na odwrocie napis autorski: W.Gonczarenko/Trzy kobiety"/2008/pł.olej/81.60

GONCHARENKO Volodymyr

Ucieczka, 2006

olej, płótno;
70 x 90 cm;
sygn. p. d.: W. Goncharenko 2006 (cyrylicą).
Na odwrocie napis autorski:
W. Goncharenko/Ucieczka/2006/p/.olej/70 90.

GONCHARENKO Volodymyr

Don Kichot, 2006

olej, płótno;
81 x 60 cm;
Na odwrocie opis autorski: W. Goncharenko/ "Don Kichot"/ 2006/
81 x 60 cm/ p. olej

GONCHARENKO Volodymyr

Matka z dzieckiem, 2008

olej, płótno, 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: V. Goncharenko (cyrylicą)

GONCHARENKO Volodymyr

Muszla, 2006 r.

olej, płótno,
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Goncharenko (cyrylicą) 2006
Na odwrocie opis autorski: W. Gonczarenko/ "Muszla?/ 2006/ pl olej/ 60 x 81

GONCHARENKO Volodymyr

Matka z dzieckiem, 2008

olej, płótno,
81 x 60 cm;

GONCHARENKO Volodymyr

Muszla, 2006 r.

olej, płótno,
60 x 81 cm;
Na odwrocie opis autorski: W. Gonczarenko/ "Muszla"/ 2006/ pl olej/ 60 x 81

liczba obiektów: 12