PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, falbanka, ok. 30 x 20 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PRZYJACIEL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
opisany na odwrociu: ‘MARTA JULIA PIÓRKO | „BEAGLE” | 30 x 30 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2017 r.’
oprawiony
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PORTRET DZIEWCZYNY" OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2018 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, deska, 30x24 cm kompozycja, 41x35 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko "Kobieta Z Kwiatami" olej na płótnie 30x24cm 2016
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
opisany na odwrociu: ‘MARTA JULIA PIÓRKO | „PORTRET DZIEWCZYNY” | OLEJ NA PŁÓTNIE | 40 x 30 cm | 2018 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płatki złota, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PROFIL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DZIEWCZYNY” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
opisany na odwrociu: ‘MARTA JULIA PIÓRKO, "Beagle”, 30 x 30 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE, 2017 r.’
oprawiony
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24x30 cm
opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Klatka II", olej na płótnie, 24x30 cm, 2012
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, złote płatki, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej, płatki złota, płótno, 40 x 30 cm, 2018 r.,
sygn. na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, złote płatki, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 20 cm
opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Biała róża", olej na płótnie, 30x20 cm, 2018
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 50 x 40 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO „CZERWONA RÓŻA” OLEJ NA PŁÓTNIE 50 x 40 cm 2018 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO „LEW” OLEJ NA PŁÓTNIE, 40 x 30 cm, 2017’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30x20 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x20 cm 2018 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "PRZYJACIEL" OLEJ NA PŁÓTNIE 40 x 30 cm 2017 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 20 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO, "BEAGLE" 30 x 30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE, 2017 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 23 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "KOT" OLEJ NA PŁÓTNIE 24x30cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40x30cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "CZARNY KAPELUSZ" OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x24cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "KUSZĄCA CZERWIEŃ" OLEJ NA PŁÓTNIE 30X24cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA JULIA PIÓRKO | "MŁODY ŻRGLARZ" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 50 x 40 cm | 2017 r.'
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, złote płatki, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 50x40 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ MARTA JULIA PIÓRKO, "WRZESIEŃ" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40cm, 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PIES" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40x30cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "BEAGLE" 30x30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x24 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ MARTA JULIA PIÓRKO "KUSZĄCA CZERWIEŃ" OLEJ NA PŁÓ™NIE 30X24cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "SOWA" OLEJ NA PŁÓTNIE, 40x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40x30cm.
Opisany na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "W KUCHNI" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm, praca oprawiona
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "DOBRANOC" OLEJ NA PLÓTNIE 40x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PORTRET DAMY" 50x40 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm (w ramie 39 x 33 cm)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x21cm, opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30 x 24 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30x40cm
Opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
akryl, płótno, 92x65 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "WŁASNY KAWAŁEK NIEBA" AKRYL NA PŁÓTNIE 92x65 cm 2015 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x21 cm,
opisany na odwrocie, oprawiony
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30x21cm
Opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie oraz opis autorski
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30x21 cm, oprawiony
Opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm, 2015
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie 2015
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
W poszukiwaniu księżyca, 2015 r.
olej, płótno, 30 x 40 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej/płótno, 30 x 21 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 120x80 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm, 2014,
sygnowany na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
sygnowany na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej/płótno, 86 x 130 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Julia Piórko | "Wszystko jest możliwe" | Olej na płótnie | 30 x 21 cm | 2004, praca oprawiona
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 21x30 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
W niedźwiedziej skórze, 2014 r.
olej/płótno, 33 x 27 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Noce są dla odważnych, 2014 r.
olej/płótno, 30 x 20 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 86 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 33 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Julia Piórko "Królik w ziołach" olej na płótnie, 30 x 24 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Julia Piórko bez tytułu, olej na płótnie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)