1 zł
2 600 000 zł

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Stan czuwania III, 2015

olej/płótno, 80 x 40 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Kamila Gruszecka/ "Stan czuwania (III)"/2015

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Ukryta II, 2014 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Przenikanie II, 2013 r.

olej/płótno, 92 x 92 cm
na odwrociu opisany: `Kamila Gruszecka | Przenikanie II | 2013 | olej na płótnie`

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Niewidzialna

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Kamila Gruszecka wraz z opisem autorskim 2013

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Przenikanie, 2014

olej, płótno, 80x40 cm
sygn.

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Refleksja, 2014 r.

olej/płótno, 140 x 90 cm
na odwrociu opisany: `Kamila Gruszecka | Refleksja | 2014`

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Z maską, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Behind, 2014

olej, płótno, 90 x 72 cm,
sygn: Kamila Gruszecka | Behind | 2014

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Odbicie w wodzie, 2014 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Kamila Gruszecka | Odbicie w wodzie | 2014`

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Ja Matka (I), 2012 r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm
na odwrociu opisany: `KAMILA GRUSZECKA | "Ja Matka" (I) | 80 x 70 cm, akryl na płótnie | maj 2012`

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Pejzaż 50-74, 2012 r.

akryl/płótno, 130 x 160 cm
na odwrociu opisany: `KAMILA GRUSZECKA | MAJ 2012 | "PEJZAŻ 50-74" | 130 x 160 cm | akryl na płótnie`

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Karuzela, 2011 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `KAMILA GRUSZECKA | "KARUZELA" | CYKL "Z DOŁU" 100 x 80 cm | LISTOPAD 2011 akryl na płótnie`

GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)

Martwa natura - kuchnia, 2011 r.

olej/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Gruszecka 2011`

liczba obiektów: 14