1 zł
2 600 000 zł

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Édouard Manet - śniadanie na trawie, 2018

olej, płótno, 130 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'B. CZARNECKI 2018 | "Edouard Manet - | Śniadanie na trawie" | olej płótno | 160x130 cm | cykl | REPRODUKCJE'

cena wywoławcza: Wykup abonament

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Pieter Bruegel - Taniec wiejski, 2017

olej, płótno, 150 x 170 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'B CZARNECKI 2017 | "Pieter Bruegel | - Taniec wiejski" | olej płótno | 170x150 cm'

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 45 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

W POLU (4), 2015

olej na płótnie, 120 x 120 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Palacze, 2016

olej, płótno, 150 x 170 cm,
sygn. na odwrocie: 'B CZARNECKI 2016 | "palacze" | olej płótno | 170x150 cm'

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury tłumu 10, 2013

olej, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 /
150 x 150 cm / „MOŻLIWOŚCI STRUKTURY”.

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

W polu II, 2015

olej, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
B. CZARNECKI 2015 / "W POLU" 2 / olej na płótnie 150 x 150 cm oraz nalepka

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2015

50 x 40 cm, olej, płótno

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2015,

olej, płótno, 50 x 40 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013

akryl, płótno, 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 50x60 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013

olej na płótnie, 150 x 70 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2012 r.

olej/płótno, 45 x 55 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ CZARNECKI 2012`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Tłum, 2014 r.

olej/płótno, 110 x 130 cm
na odwrociu opisany

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu 2, 2014

olej/płótno, 40 x 50 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2014 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `B CZARNECKI 2014`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu 21, 2014 r.

olej/płótno, 80 x 90 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Komunikat podprogowy, 2014 r.

olej/płótno, 50 x 90 cm
na odwrociu opisany: `B CZARNECKI 214 | "PRZEKAZ PODPROGOWY" | 50 x 90 cm`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2014 r.

olej/płótno, 80 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2014 | olej płótno 70 x 80 cm`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu 4, 2014

olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2013 r.

olej/płótno, 76 x 60 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

bez tytułu, 2014

technika własna, kolaż, płótno, 50x65 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2014 65x50 cm technika własna /kolaż/ płótno

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2013

olej, płótno, 60 x 76 cm,
sygn. na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2013 | 50 x 60 cm`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury tłumu, 2013

olej, płótno, 70,5x70,5 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2013 | "Możliwości struktury"

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013

olej, płótno, 80x71 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 "Możliwości struktury"

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, tryptyk, 2013 r.

olej/płótno, 40 x 120 cm
na odwrociu sygnowany i datowany (każda część)

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, 2013

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

olej/płótno, 70 x 150 cm
na odwrociu sygnatura, datowanie oraz tytuł (każda część)

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Struktura miasta, 2013

olej, płótno, 50x90 cm

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Możliwości struktury, dyptyk, 2013 r.

olej, akryl/płótno, 60 x 80 cm (łącznie)
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2013`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2011 r.

olej/płótno, 160 x 125 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2012 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: `60 x 60 cm | Bartosz Czarnecki 2012`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2012 r.

olej/płótno, 35 x 35 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz | Czarnecki | 2012`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2012 r.

akryl/płótno, 140 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2012 | 140 x 140 cm`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2011 r.

olej/płótno, 130 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki | 130 x 130 2012`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2011

olej/płótno, 110x125 cm
sygn. na odwrocie

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2012`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2012 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Bartosz Czarnecki 140 x 140 cm`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2012 r.

akryl, olej/płótno, 65 x 91 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2012 | 91 x 65 cm`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Masa/Tłum, 2012 r.

olej/płótno, 120 x 130 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ CZARNECKI | 2012` oraz na blejtramie: `130 x120 cm Bartosz Czarnecki`

CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)

Tłum, 2011 r.

olej/płótno, 130 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'Bartosz Czarnecki | 2011' oraz na blejtramie: '130 x 120 cm'

liczba obiektów: 45