1 zł
2 600 000 zł

FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)

W prześwicie III, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19r

cena wywoławcza: Wykup abonament

Miejska brama, 2019r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Fronczak 19r.'

Kurort V, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak

Kurort IV, 2019 r.

akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak’
opisany na odwrociu: ‘Andrzej Fronczak | „Kurort IV” | akryl – płótno | 60 x 90’

Latający Holender Katedralny, 2019

Farba akrylowa,Olej na płótnie, 100 cm x 100 cm

W prześwicie II, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Przejście, 2019r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak - 19r'

Mglisty poranek II, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak

Mglista dolina, 2018r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglista dolina" | akryl – 2018r | 60 x 80', na odwrociu nalepka z Treinnale Plastyki Włocławskiej 2018, wystawiany: Treinnale Plastyki Włocławskiej.

LATAJĄCY HOLENDER METROPOLITARNY , 2019

akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Impresja miejska II, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’

Mglisty poranek, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak, 18r.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglisty poranek" | 60 x 80 | akryl – 2018r.'

Metropolis 101, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.

W PRZEŚWICIE, 2018

akryl na płótnie, 100 x 70 cm x 2

Naskalna metropolia, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 60 cm

Metropolis 104, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'A Fronczak 18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Metropolis 104" | akryl-2018 | 60 x 80'

Kurort, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 18

Przejście, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przejście" akryl - 2018 r. 80x60

W oddali IV, 2018 r

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'A.Fronczak 18r'

Metropolis 102, 2018

akryl, płótno, 80 x 60

Metropolia III, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm

W zawieszeniu, 2018

akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18, na odwrocie nalepka autorska

Na skalne miasto, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm, sygnowany p.d: 'A.Fronczak 18r'

Zejście w dolinę, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 18

W zawieszeniu IX, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Fronczak 18r

Zamglenie II, 2017 r.

technika własna, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 2017', na odwrociu nalepka autorska

Brama metropolitarna, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 90 cm
Sygnowany p. d róg: ‘Fronczak 18’

W zawieszeniu X, 2018

technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak

W stronę światła IV, 2017 r.

technika własna/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 2017' na odwrociu nalepka autorska

Zamgielna metropolia, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Metropolia III, 2018

akryl, płótno, 100x70
sygn. p.d A Fronczak 18

W zawieszeniu III, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 18 r.'

W zawieszeniu, 2018 r.

akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 18’

Miejska impresja X, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Idzie sztorm, 2018 r.

technika własna na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak ‘17’

Przejście 2, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.

Metropolis XXXII, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d róg: ‘A. Fronczak 18’

W stronę światła 24, 2018

akryl, płótno, 79.50 x 60 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak'18, opisany na odwrocie: "W stronę światła 24" akryl - 2018 r 80x60

Mglista dolina w oddali, 2018 r.

technika własna/płótno, 100 x 140 cm, dyptyk,
sygnowany p.d: 'A. Fronczak 18'

W oddali, 2018 r.

technika własna na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’

W oddali, 2018 r.

technika własna/płótno, 100 x 70 cm,

Mglista dolina, 2018 r.

W oddali VII, 2018 r.

technika własna na płótnie, 100 x 70 cm

Szary dzień, 2017

technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A Fronczak 17

Biała aglomeracja… 2016

technika własna, płótno
70 x 50 cm

sygn. p.d.

W stronę metropolii, 2017 r.

sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 17’

Tajemnica górskiej doliny II, 2018

technika własna, płótno, 70.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.

Zapis tajemnych wędrówek I, 2017

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Urbem densitate, 2016r.

technika własna na płótnie, 70x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 16’

Tajemnica mglistej doliny, 2017

sygn. p.d.: A Fronczak 17

Mgliste miasto, 2017

technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak17

W miejskiej mgle..., 2017r.

Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 17’

Mglista dolina, 2017

technika własna na płótnie, 100x70

Urbet densitate, 2016r.

technika własna na płótnie, 70x100 cm
Sygnowany p. d. róg: A. Fronczak 16

Miejska impresja, 2017

technika własna na płótnie, 100x70 cm,
sygnowany

Paryska impresja..., 2017

sygn. p.d.: A. Fronczak 17 r.

W stronę światła, 2017

tech. własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. A.Fronczak 17

Mglista dolina, 2015r.

W zawieszeniu, 2017

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

W oddali II, 2017

technika własna na płótnie, 80x60 cm,
sygnowany na odwrocie

Ave lux et caligo..., 2016r.

sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 16’

W oddali I..., 2017

technika własna - płótno, 60x80 cm

Do przejścia, 2016

sygn. p.d.

Tajemnice skalistej krainy II, 2017r.

technika własna na płótnie, 70x100cm.
Sygn. p. d. róg: A Fronczak 17r.

W oddali, 2017

technika własna, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: A.Fronczak 17

Zamgielna metropolia, 2017

technika własna na płótnie, 100x70 cm

W miejskiej mgle..., 2017

olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak - 17r

Mgliste miasto, 2017

sygn. na odwrocie

Miejska impresja 2017

Technika własna na płótnie, 70 x 100 cm

Zamglenie, 2016

technika własna na płótnie, 80x100 cm
Sygnowany p. d.: A. Fronczak 16

Przestrzeń wędrowca, 2017

technika własna, 70x100 cm

Zamgliste metropolis V, 2015

technika własna na płótnie, 100x70, cm,
syg. p. d. róg: A. Fronczak 15

Zamglenie, 2016

technika własna, olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak. 16r.

W stronę światła, 2016

sygn. p.d.

W stronę światła II, 2015

technika własnna, płótno, 70x100 cm

Vestigia pressit, 2016

sygn. p. d.

Tam za rzeką, 2016

sygn. p. d.

Wędrówka do miejsc nieznanych..., 2015

Mglisty dzień, 2016

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

W oddali, 2016

sygn. p. d.: A. Fronczak 16 r.

Zarzeczna metropolia II, 2016

technika własna na płótnie, 70x100cm, sygn. p. d.

Zarzeczna Metropolia I, 2016

sygn. na odwrocie

Zarzeczna metropolia III, 2016

technika własna, płótno, 70x100cm
opisany p.d. A. Fronczak - 16r

Ambulare caligo nubibus, 2016

sygn. p.d.

Tajemnica przejścia, 2016

Technika własna na płótnie, 100 x 70 cm

Mglisty szlak, 2016

tech. własna, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Przestrzeń, 2016

technika własna, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak

Tam za rzeką III, 2016

sygn. p. d.: A. Fronczak 2016

W objęciach tajemnicy, 2016

technika własna, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: A.Fronczak-16

Białe miasto, 2016

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: A. Fronczak 2016

W objęciach tajemnicy, 2016

sygn. pd.:AFronczak 16r

Caecum mysterium...., 2016

sygn.p.d: A.Fronczak 16

Miasto - zapis w podróży, 2016

sygn. p. d.: A Fronczak

Metropolis, 2015

Technika własna na płótnie, 100x70 cm
Sygn. p. d.

Transgressus, 2016

Zamgielne metropolis IV, 2016

Technika własna na płótnie, 100x70cm
Sygn. p. d.

Ave lux et caligo, 2016

Nocte ambulare, 2016

technika własna, płótno, 100 x 70 cm,sygn. p. d.: A Fronczak 16

Tam za rzeką III, 2016

sygn. p.d.: A. Fronczak 16

Et in latere altero, 2016

sygn. p.d. A.Fronczak 16

Vestigia pressit, 2016

Internum valle, 2016

techniak własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p. d.: A. Fronczak 16

Mglista dolina, 2015

technika własna na płótnie, 70x100 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie

W zawieszeniu, 2018

akryl, płótno, 90x60 cm

W zawieszeniu, 2018

akryl, płótno, 90x60 cm

W zawieszeniu, 2018

akryl, płótno, 90x60 cm

W zawieszeniu, 2018

akryl, płótno, 90x60 cm

W zawieszeniu, 2018

akryl, płótno, 90x60 cm

Vias urbis secreto, 2016

technika własna, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A Fronczak 16

Incertim ibi, 2015

Arcanum ambulant, 2016

sygn. p. d.: A. Fronczak 16

Mysterium albo cyvitatis, 2015

technika własna na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

W stronę światła, 2015

technika własna na płótnie, 70x100cm,
sygn. p.d.: A.Fronczak 15, opisany na odwrocie

W oparach mgielnych, 2015

sygn. p.d.: A.Fronczak 15

Palisada, 2015 r.

technika własna, płótno
70 x 100 cm
sygn. p. d. A Fronczak

Arcanum valle, 2015

sygn. p.d.: A Fronczak 15

Zamgliste metropolis VI, 2015

sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Miejska tajemnica II, 2015

Tęsknota II, 2015

Sygnowany z przodu, prawy dolny róg

W poszukiwaniu światła, 2015

technika własna, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie

Nadrzeczne metropolis, 2014

sygn. p.d.: A. Fronczak 14 r.

Wędrówka ku przejściu, 2015

sygn. p.d A Fronczak 15

Zarzeczne metropolis III, 2015

technika własna na płótnie 100x70 cm

Metropolis XIX, 2015

sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Tajemnicze miasto, 2015

Technika własna na płótnie, 70x100 cm
Opisany na odwrocie

Szereg Metropolitarny, 2015

Technika własna na płótnie 100x70 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg

W miejskich oparach...

Brześć Kujawski... Tajemnica miasta, 2015

sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Na rynku, 2015

sygn. p.d A.Fronczak 15

Zamgliste metropolis, 2015

sygn. p.d.: A. Fronczak ‘15

Świetlna tajemnica, 2015

Zapis z podroży, 2015

technika własna, płótno,
sygn. p.d.: A. Fronczak

Przedmiejska tama, 2014

olej, płótno, 60x70 cm
sygn. A.Fronczak 014, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przedmiejska tama" 2014

Zamgliste metropolis I, 2015

sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Przejście 2015

Zamgliste metropolis II, 2015

Sygnowany z przodu prawy dolny róg

Widok na nadrzeczną gęstwinę 2014

Metropolis XI, 2015

Metropolis I, 2014

bez tytułu, 2015

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak.15

Świetlna inwazja, 2015

Metropolis VII, 2015

sygn.: p.d. A.Fronczak 15

Zamgielne metropolis, 2015

technika własna, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p. d.: A.Fronczak 15

Przejście, 2015

technika własna na płótnie 100x70 cm,

Przejście, 2014

olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d. A. Fronczak `14, opisany na odwrocie: "Przejście" 70x50 cm

Metropolitalna dolina, 2015

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Metropolis V 2015

Miejska polana

technika własna, płótno, 100 x 70 cm
2014
sygn. p. d.: A. Fronczak 14

Metropolis III, 2014

technika własna na płótnie,
100x70 cm,

Metropolis IV, 2014

sygn. p.d.: A. Fronczak 14

Tam za rzeką, 2014

technika własna na płótnie
70x50 cm

Widok na nadrzeczną gęstwinę, 2014

sygn.: l.d. A.Fronczak 14

Tajemnicze miasto, 2014

technika własna na płótnie,
70x50 cm,

Nabrzeżne miasto, 2014

sygn. p.d.: A. Fronczak 14r

Już po deszczu, 2014

technika własna na płycie, 80x60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Już po deszczu, technika własna na płycie, 80x60 cm

Białe miasto, 2012

technika własna, płyta, 80x60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak

Metropolis II, 2014

sygn. p.d.: A. Fronczak `14

Furta, 2014

technika własna na płycie, 70x50 cm

Tam za rzeką, 2014

technika własna, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 2014r

Zaginiony szlak, 2014

technika własna na płótnie
70x50 cm

Metropolis, 2014

technika własna na płycie, 100x70 cm

Przejście, 2014

technika własna na płótnie
50x70 cm

a tajemnic jest dwadzieścia cztery, 2011

olej, płyta, 61x80 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak 11, opisany na odwrocie: a tajemnic jest dwadzieścia cztery

Miasto fabryczne, 2014

technika mieszana, akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 14

Nocna pustka, 2010

technika własna, akryl na płycie, 70x100 cm

Zima industrialna, 2013

technika własna, akryl na płycie, 70x100 cm,

Kod zapisu, 2013

olej, płótno; 100x70 cm
sygn. p.d A.Fronczaka 013

Galaktyczny sen, 2013

własna na płótnie, 100x70 cm

Metaliczna rapsodia, 2010

technika własna na płycie, 80x57 cm

Pocztówka z celulozy, 2011

Technika własna na płycie, 64 x 90 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie : "Pocztówka z celulozy" technika własna na płycie 64x90

Kod zapisu, 2013

mix media na płótnie,
100x70 cm,
sygnowany p.d.

Miasto fabryczne, 2010

Mix media i akryl na płycie podklejonej płótnem
70x90 cm
Sygnowany p.d. A. Fronczak 2010

liczba obiektów: 173