PINDELSKI Leszek (1902-1939)
pastel, papier, 32 × 48 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: L. Pindelski
cena wywoławcza: Wykup abonament
PINDELSKI Leszek (1902-1939)
Kościół Św. Wawrzyńca w Knurowie, ok. 1925
akwarela, ołówek, pastel, papier żeberkowy naklejony na tekturę; 34 x 50 cm (wymiar tektury);
sygn. i opisana l. d.: L. Pindelski Knurów G. Śląsk (ołówkiem).
PINDELSKI Leszek (1902-1939)
olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: L Pindelski / 1933
Na odwrocie na krośnie malarskim stempel: SKRA & KARMAŃSKI / KRAKÓW.
PINDELSKI Leszek (1902-1939)
olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
PINDELSKI Leszek (1902-1939)
olej, płótno; 91 x 135,5 cm;