1 zł
2 600 000 zł

KUREK Magdalena (ur. 1979, Pińczów)

Bella Italia - Wenecja, 2019

olej, płótno, 75 x 110 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wspomnienie z Hiszpanii (2019)

sygn. p.d.
olej, płótno
100x70 cm

Chwytaj dzień-zmierzch w Wenecji (2019)

sygn. p.d.
olej, płótno
90x90 cm

Trzymaj się swoich chmur – odwaga koloru, 2019 r.

olej na płótnie, 90 x 95 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. KUREK’
sygnowany na odwrociu: monogram
opisany na odwrociu: ‘MAGDALENA | KUREK | „TRZYMAJ SIĘ SWOICH CHMUR – ODWAGA KOLORU” | 2019 r. | 90 x 95 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE’

Złoty zmierzch, wieczorne kawiarenki, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Kurek

Złoty nokturn, 2019

olej, płótno, 90 × 90 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek oraz na odwrocie: Magdalena Kurek, „Złoty nokturn”, 2019 rok, olej na płótnie, 90 × 90 cm

Z widokiem na Leonarda da Vinci - galeria mediolańska, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek

Kawiarenki w Lizbonie (2019)

sygn. p.d.
olej, płótno
90x90 cm

Spacerując uliczkami... (2019)

sygn. p.d.
olej, płótno
105x60 cm

Pogoda na szczęście na Capri, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

In my dream, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: „IN MY DREAM” | MAGDALENA | KUREK | OLEJ NA PLÓTNIE | 2019 r. 100 x 100 cm’

Spanish street, 2018

olej, płótno, 80 x 95 cm,
sygn. na odwrocie

Zapomnienie w Venice(2018)

sygn.p.d.
olej, płótno
100x70

Rzymska uliczka, 2019

olej, kolaż, płótno, 105 x 65 cm,
sygn. na odwrocie

Deszczowe Fado z Lizbony, 2018

olej, płótno, 110 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Atlantycki port, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 95 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘M.Kurek’
Opisany na odwrocie: ‘Magdalena Kurek "Atlantycki port"’

Horyzont  piękna - Dalmacja, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Esencja marokańskiej medyny, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dalmacja-na tropie Marco Polo (2018)

sygn. p.d.
olej, collage, płótno
60x90 cm

W labiryncie chorwackich uliczek, 2018 r.

olej na płótnie, 110 x 60 cm
sygnowany p.d. r : M.Kurek, oraz na odwrocie: " W labiryncie chorwackich uliczek", olej na płótnie, 110x60cm, 2018 r.

Mediterane - port, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 110 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M.KUREK’
opisany na odwrocie: ‘MAGDALENA KUREK "MEDITERANE-PORT" OLEJ NA PŁÓTNIE 60 x 110 cm, 2018r.’

Śródziemnomorska uliczka, 2018

olej, płótno, 70 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cztery minuty aby się zakochać - Chorwacja (2018)

sygn. p.d.
olej, collage, płótno
110x60 cm

Zatoka odkrywców - Porto (2018)

sygn. p.d.
olej, płótno
65x110 cm

Przystań dla obłoków - Chorwacja (2018)

sygn. p.d.
olej, płótno
70x100 cm

Florencja Medyceuszy - Klejnot Toskanii, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'M.KUREK'
Sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'MK | MAGDALENA KUREK | „FLORENCJA MEDYCEUSZY | - KLEJNOT TOSKANII” | OLEJ NA PŁÓNIE. 2017 | 80 x 120 cm'

Dalmacja- zmierzch w Dubrowniku, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.

Czas zatrzymany - uliczka, 2018 r.

olej na płótnie, kolaż, 70 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘M. Kurek’
Opisany na odwrocie: ‘Magdalena Kurek, "Czas zatrzymany - uliczka"
olej na płótnie, kolaż, 70 x 100 cm, 2018 r.’

Bałkany-Dubrownik, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm

Perła na horyzoncie - Dubrownik, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Efemeryczność wieczności - uliczka (2018)

sygn. p.d.
olej, collage, płótno
105x65 cm

Nocna uliczka hiszpańska (2018)

sygn. p.d.
olej, collage, płótno
65x110 cm

Nicea - Złoty Nokturn, 2018

1000 odcieni przemijania piękna - Wenecja, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘M. KUREK’
Opisany na odwrocie: ‘MK MAGDALENA KUREK "1000 ODCIENI PRZEMIJANIA PIĘKNA - WENACJA" 2018 r.
olej NA PŁÓTNIE, 70 x 100 cm

Koniunkcja piękna - Cinque Terre, 2018

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

Muzyka Fado na uliczkach Lizbony, 2018

olej, płótno, 105 x 80 cm

Otwarta perspektywa - świt Na Lazurowym Wybrzeżu, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Po słonecznej stronie - pogoda na szczęście, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Kurek’
opisany na odwrocie: ‘Magdalena Kurek ‘Po słonecznej stronie - pogoda na szczęście’ olej na płótnie, 80 x 80 cm’

Mamy po 20 lat, żagle w których zawsze wiatr - Capri (2017)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x80 cm

Rajski ogród - Alhambra, 2017

olej, płótno, 95 x 110 cm, sygn. na odwrocie

The most beautiful landscape in south France, 2017r.

olej na płótnie, 80x80cm

Wyspa słońca z białym żaglem, 2017

olej, płótno, 85 x 110 cm,

Va banque w Monaco -Monte Carlo, 2017

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.M.Kurek

Na szlaku odkrywców - Porto, 2017

olej, płótno, 65 x 105 cm

Toledo - miasto El Greca, 2017r.

olej na płótnie, 80x90cm
Opisany na odwrocie: ‘Magdalena Kurek, Toledo Toledo - miasto El Greca, 2017r.
olej na płótnie, 80x90cm’

Florencja - miasto geniuszy (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
65x110 cm

Muzyka fados ulic Alfamy w Lizbonie, 2017

olej, płótno, 85 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Granada - Patio Lwów, Alhambra, 2017

olej, płótno, 95 x 110 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Zmierzch w Wenecji, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm

Włochy - moja miłość - Cinque terre (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
120x75 cm

Rajski ogród w Granadzie-Alhambra, 2017

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Brzegi naszej duszy 2 - Wenecja, 2017r.

olej na płótnie, 95x115 cm
sygnowany l. d róg: ‘M. Kurek’
opisany na odwrocie: ‘MAGDALENA KUREK "BRZEGI NAASZEJ DUSZY 2 - WENECJA" OLEJ NA PŁÓTNIE/ 2017 95x115cm’

Metafizyka Wenecji, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.

Nocny spacer w Wenecji (2017)

sygn. l.d.
olej, płótno
105x60 cm

Rozbłyski w Wenecji (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
65x100 cm

Panorama Wenecji - złoty nokturn (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
75x120 cm

Grzeszny sierpień na Capri, 2017r.

olej na płótnie, 80x95cm.
Sygn. p. d. róg: M. Kurek, opisany na odwrocie

Liguria - nadmorski ogród, 2017

olej, płótno,105 x 115 cm,
sygn. na odwrocie

Florencja Medyceuszy-klejnot Toskanii, 2017

olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.

Po drugiej stronie mostu - Wenecja, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm

Niespieszna lekkość życia na Capri (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
75x100 cm

Time - archeologia wieczności w Cannes (2017)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
95x115 cm

Mediterane - południowa sjesta, 2017

olej na płótnie, 115x60 cm
Sygnowany p. d. róg: M. Kurek, opisana na odwrocie

Rozbłyski w Weronie, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm

Mediterane - sierpniowy poranek, 2017

olej, płótno, 65 x 105 cm, sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

Spacer korsykańską uliczką - bezcenne, 2017

olej na płótnie, 120x80 cm,
sygn. p. d. róg

Powrót do portu, 2016

olej, płótno, 70 x 120 cm

Capri-schowane myśli z cyklu Małe tęsknoty (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
90x115 cm

Południowa sjesta (2017)

sygn. p.d.
olej, płótno
95x85 cm

Wenecki nocturn, 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm

Korsykańska uliczka, 2017

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.

Chwila zapomnienia w Wenecji o zmierzchu, 2016

olej na płótnie, 110x130 cm,

W osiemdziesiąt światów dookoła dnia - Matissowe światło na południu Francji, 2016

olej, płótno, 70x120 cm
sygn. p.d.: M. KUREK 2016, opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE, 70x120, 2016 r. "W OSIEMDZIESIĄT ŚWIATÓW DOOKOŁA DNIA - - MATISSOWE ŚWIATŁO NA POŁUDNIU FRANCJI." MAGDALENA KUREK

Kolumnowy dialog na Palcu św.Marka (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
85x95 cm

Pomiędzy wschodem a zachodem-Wenecja (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
85x95 cm

Hiszpańska uliczka-Costa Brava (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
70x100 cm

Rzymska uliczka, 2016

olej na płótnie, 120x80 cm,
sygn. p.d.

Kolory zostały rozdane - Wenecja, 2016

olej, płótno, 80 x 90 cm

Dolce vita-uliczka w Hiszpanii (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
65.5x50 cm

Brzegi naszej duszy - Wenecja (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
100x70 cm

Liguria - nadmorski ogród, 2016

Olej na płótnie, 110x130 cm
Opisany na odwrocie

Nasze randez -vous, uliczka w Cannes, 2016

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d: M.Kurek, opisany na odwrocie: MAGDALENA KUREK "NASZE RANDEZ-VOUS – ULICZKA W CANNES" OLEJ NA PŁÓTNIE /100x70 2016 r.

Brzegi naszych dusz - Wenecja, 2016

Olej na płótnie, 100x100cm
Sygn. p. d.

Paryski most Pont Neuf (2016)

sygn. p.d.
olej, collage, płótno
101x111 cm

Wenecki zmierzch (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
70x130 cm

Uliczka w Nicei-południe (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
120x60 cm

Zapomnienie. Uliczka w Nicei, 2016

olej, płótno, 120x60 cm
sygn. p.d.: M.Kurek, opisany na odwrocie: MAGDALENA KUREK "ZAPOMNIENIE. ULICZKA W NICEI." /OLEJ NA PŁÓTNIE 2016. 120x60

Wieczorna droga, 2016

olej na płótnie, 130x110cm, sygn. p. d.

Wnętrze, 2016

olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d.: M.Kurek 2016, opisany na odwrocie: MAGDALENA KUREK OLEJ NA PŁÓTNIE 40X50 / WNĘTRZE

Efemeryczność zatoki poetów-Liguria (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
80x120 cm

Uliczka w Nicei (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
100x60 cm

Jazzowy zmierzch na Korsyce (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
90x120 cm

Efemeryczność zatoki poetów- Liguria, 2016

olej, płótno, 80 x 120 cm

Powrót ..do siebie, port na Korsyce, 2015

olej na płótnie, 105x130 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie

Przystań na Korsyce - Bastia, 2016

olej, płótno, 90x120 cm
sygn. p.d. M.Kurek, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek Przystań na Korsyce - Bastia, olej na płótnie, kolaż, 2016, 120x90

Od Portofino do Sant Tropez, 2016

olej na płótnie 80x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek "Od Portofino do Sant Tropez", olej na płótnie, 80x120

Sekwencja życia - port na Korsyce, 2015

olej na płótnie, 105x130cm,
sygn. p.d.: M. KUREK, opisany na odwrocie

Karnawał w Wenecji (2015)

sygn. p.d.
olej, collage, płótno
100x78 cm

Magia w Wenecji (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
79.5x100 cm

Przystanek na horyzoncie - Korsyka, 2015

Olej na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Opisany na odwrocie

Stary port w Cannes, 2016

olej, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: M.Kurek, opisany na odwrocie: "Stary port w Cannes" MAGDALENA KUREK 80x120 olej na płótnie 2016

Z Tobą chce oglądać świat - Plac św. Marka, 2015

olej na płótnie 80x100 cm

Krewetkowa zatoka, 2015

Olej na płótnie, 90x120cm
Opisany na odwrocie

Korsykańska uliczka - Bastia (2015)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x50 cm

Perła w śródziemnomorskiej koronie - Korsyka (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
80x120 cm

Złoty środek - powrót chmury do domu (2015)

sygn. p.d.
olej, pilśnia
80.5x60 cm (84.5x64.5 cm z ramą)

Kolory zostały rozdane - Korsyka, 2015

olej na płótnie 100x130 cm
sygnowany prawy dolny róg

Destiny, 2015 r.

olej, płótno, 130 x 80 cm

Historia utraconej, białej sukienki, 2005

Olej, kolaż na płótnie, 140x110 cm
Opisany na odwrocie

Światełko na mierzei - Nicea (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
80.5x120

Noce zesłane z raju - jeszcze się tam żagiel bieli, serce Twe, busola ma - San Remo 2015

olej na płótnie 80x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg,
opisany na odwrocie: "Noce zesłane z raju - jeszcze się tam żagiel bieli, serce Twe, busola ma - San Remo", olej na płótnie, 2015r, 80x100 cm

W osiemdziesiąt światów dookoła dnia- od Genui do Saint Tropez, 2015

Olej, kolaż na płótnie, 110x130 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie

Korsykańska Bastia-tête-à-tête (2014)

sygn. p.d.
olej, pilśnia
70x50 cm (73.5x53 cm z ramą)

Dolce vita (2014)

sygn. p.d.
olej, płótno
80x90 cm

Mosty przyszłości-Wenecja (2015)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
120x100 cm

Otwarta perspektywa - Ziemia obiecana - Korsyka, 2015

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: M.Kurek, oraz na odwrocie: "Otwarta perspektywa-Ziemia obiecana-Korsyka", 2015, olej na płótnie, 100x120

Dolce Vita - Korsyka, 2013

olej na płótnie, 90x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Hiszpańska uliczka, 2014

olej na płótnie 50x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, olej na płótnie, 50x70 cm, 2014 rok, Hiszpańska uliczka

Korsykańska przystań (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
100x110 cm

W poszukiwaniu utraconego czasu - Wenecja, 2015

olej na płótnie 120x100 cm,
opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, olej na płótnie, 2015 rok, 100x120 cm, "W poszukiwaniu utraconego czasu - Wenecja"

Ostatnie spojrzenie zakochanych - Most Westchnień 2014

Olej, kolaż na płótnie 80x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, "Ostatnie spojrzenie zakochanych - most westchnień"/2014 rok/ 100x80, olej na płótnie kolaż

Ziemia obiecana - Korsyka, 2015

olej na płótnie, kolaż, 100x150 cm

Między nocą a dniem, między ciszą a ciszą, 2015

olej na płótnie, 120x100 cm

My dream is nice, 2015

olej na płótnie,
90x117 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, "My dream is Nice", olej na płótnie 90x117 cm, 2015 rok

Wybaczenie, 2014 r.

olej/kolaż/płótno, 78 x 100 cm

Świt, 2014

olej na płótnie
80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: 2014 rok - "Świt", olej na płótnie, 2014 rok, Magdalena Kurek

Po tamtej stronie chmur..., 2014 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: ``2014 | M. KUREK`
na odwrociu opisany: `MAGDALENA KUREK | ``PO TAMTEJ STRONIE CHMUR``... | OLEJ NA PŁÓTNIE | 130 x 100 | `2014`

W stronę słońca, 2014

olej na płótnie, 100x70 cm

Zmierzch, 2014

olej na płótnie,
80x80 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek "Zmierzch", olej na płótnie,wymiary: 80x80 cm, Magdalena Kurek, 2014 rok

CORSYKA: 4 MINUTY BY SIĘ ZAKOCHAĆ.., 2014

olej na płycie, 70x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, olej na płycie, 50x70/2014, "CORSYKA: 4 MINUTY BY SIĘ ZAKOCHAĆ..."

Cztery minuty by się zakochać - Korsyka, 2014

olej na płótnie, 65x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek: 2014 olej na płótnie 50x70 "Korsyka - 4 minuty by się zakochać..."

Co mówią uliczki Hiszpanii?, 2014

olej na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie: "Co mówią uliczki Hiszpanii?" Magdalena Kurek olej na płótnie 100/70 2014

Od skończonego świata do nieskończonego wszechświata - Barcelona K. Kolumba, 2013/2014

olej na płycie
50x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: MAGDALENA KUREK 50X70 / OLEJ NA PŁYCIE/ 2013/2014 "Ze skończonego świata do nieskończonego wszechświata... Barcelona K. Kolumba"

Droga - logos życia, 2014

olej na płótnie / kolaż, 140x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, 2014 "Droga - logos życia" olej na płótnie/kolaż (140x100)

Korsykańska przystań, 2014

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: MKurek oraz na odwrocie

Alfabet emocji, 2014

olej, płótno, 100 x 80 cm,

Cztery strony światła - urok zmierzchu, 2014

olej na płótnie
80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek "Cztery strony światła - urok zmierzchu" olej na płótnie, 80x80, 2014 r.

Portofino, 2013 r.

Olej/ płótno, 145 x 75 cm

Kolory zostały rozdane - Korsyka, 2014

olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Magdalena Kurek "Kolory zostały rozdane-Korsyka", 120x80, olej na płótnie, 2014

Wenecki nokturn, 2013

olej na płótnie
40x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: MAGDALENA KUREK "WENECJA _ NOKTURN" /OLEJ NA PŁÓTNIE/2013/50x40

Kazimierz Dolny, 1999

olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: M.Kurek `99 oraz na odwrocie

Zwiewne granice - złoty nokturn wenecki

olej na płótnie, 80x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie

Dolce vita! Korsyka, 2014

olej na płótnie, 100x130 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Magdalena Kurek, "Dolce vita! Korsyka" 130x100 cm, rok 2014, olej na płótnie

Wenecki nokturn II, 2013

olej na płótnie, 50x40 cm
sygnowany na odwrocie

Mediterane Korsyka, 2013

olej na płótnie, 100x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Magdalena Kurek 2013 Mediterane Korsyka olej na płótnie 100x100

Hiszpańska uliczka, 2013

Olej na płótnie, 100 x 60 cm
Sygnowany z przodu, w prawym dolnym rogu i na odwrocie: 60/100, olej na płótnie, Hiszpańska uliczka, 2013, Magdalena Kurek

Korsykańska przystań, 2013

olej na płótnie,
80x120 cm,
opisany na odwrocie: Magdalena Kurek Corsica 2013 /olej na płótnie/ 120x80

Opowieść jedwabna

kolaz, płótno, 140 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 169