PISKOROWSKI Kacper (ur. 1988, Legnica)
olej/płyta, 70 x 55 cm
sygnowany p.d.: 'K. Piskorowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta, 110 x 95 cm
olej na płycie, 100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘K. Piskorowski 18’
olej, płyta, 100 x 115 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płyta, 130 x 150 cm, sygn. l.d.
olej, płyta, 95 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płyta, 120 x 100 cm,
olej, płyta, 100x80 cm
sygn. p.d.: K. Piskorowski, opisany na odwrocie: K. Piskorowski 2015
olej, płyta hdf, 100 x 70 cm,
sygn.na odwrocie
olej na płycie,
160x130 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: K. Piskorowski 2012
olej na płycie,
41x62,5 cm,
sygnowany l.d. i opisany na odwrocie: K.Piskorowski 2013