1 zł
2 600 000 zł

KRAWCZYK Lidia (ur. 1979), KUBIAK Wojtek (ur. 1978)

Massimo i Francesco siedzący 2, 2007 r.

olej/płótno, 135 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK | WOJCIECH KUBIAK | “MASSIMO: FRANCESCO SIEDZĄCY | olej/płótno, 135 x 135 cm | 2005 r. 2007 r. | WYMAZANI (...) 2007 | © KRAWCZYK KUBIAK’

cena wywoławcza: Wykup abonament

Z cyklu 'Genderqueer', J., 2008 r.

olej/płótno, 195 x 195 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK, WOJTEK KUBIAK | J. z cyklu GENDERQUEER | olej/płótno 195 x 195 cm | 2008 r'

- Lidia Krawczyk i Wojciech Kubiak, wystawa indywidualna, Salon Wystawowy Marchand Warszawa, 1 sierpnia-5 września 2015
- Genderqueer, wystawa indywidualna, Galeria Platan, Budapeszt, Węgry, 8 września-9 listopada 2011
- Sommerreise-Winterreise, Bestregarts, Frankfurtnad Menem, Niemcy, 2010
- 5 Jahre Bestregarts Jubilaumsausstellung, Bestregarts, Frankfurtnad Menem, Niemcy, 2010
- Junge Polnishe Kunst, wystawa indywidualna, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 13 listopada 2009-15 stycznia 2010
- 50 lat Galerii Bielskiej BWA, BiuroWystaw Artystycznych, Bielsko Biała, 2010
- Becoming, wystawa indywidualna, Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, 5 lutego-8 marca 2009
- Becoming, wystawa indywidualna, Bunkier Sztuki, Kraków, 27 września-26 października 2008
- Genderqueer (underconstruction), wystawa indywidualna, Otwarta Pracownia, Kraków, 25 kwietnia-14 maja 2008
- Art Summer Show, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2008

Z cyklu Hostia, Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK | WOJTEK KUBIAK | bez tytułu. z cyklu HOSTIA | olej/płótno 50 x 50 cm | 2009 r.'

K., Z cyklu Genderqueer, 2008 r.

olej/płótno, 195 x 195 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | z cyklu GENDERQUEER | 195 x 195 cm OLEJ/PŁÓTNO | 2008 r'

Z cyklu Zaburzenia, 2004 r.

olej/płótno, 41 x 41 cm
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK | WOJTEK KUBIAK | z cyklu ZABURZENIA | olej na płótnie | 2004.’

Bez tytułu, z cyklu: Instytucje

Olej, płótno, 75 x 50 cm,
sygn. na odwrocie.

Z cyklu 'Genderqueer', G., 2007 r.

olej/płótno, 195 x 195 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK i WOJTEK KUBIAK | G. z cyklu Genderqueer | 195 x 195 cm olej, płótno | 2007 r'

- Lidia Krawczyk i Wojciech Kubiak, wystawa indywidualna, Salon Wystawowy Marchand, Warszawa, 1.08-5.09.2015
- ''Genderqueer'', wystawa indywidualna, Galeria Platan, Budapeszt, Węgry, 8.09-9.11.2011
- ''Sommerreise-Winterreise'', Bestregarts, Frankfurtnad Menem, Niemcy, 2010
- ''5 Jahre Bestregarts Jubilaumsausstellung'', Bestregarts, Frankfurtnad Menem, Niemcy, 2010
- ''Junge Polnishe Kunst'', wystawa indywidualna, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 13.11.2009-15.01.2010
- ''50 lat Galerii Bielskiej BWA'', Biuro Wystaw Artystycznych, Bielsko Biała, 2010
- ''Fotoplastykon - przygody plastyczne wokół fotografii'', Zona Sztuki Aktualnej, Łódź, 24.04-17.05.2009
- ''Becoming'', wystawa indywidualna, Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, 5.02-8.03.2009
- ''Becoming'', wystawa indywidualna, Bunkier Sztuki, Kraków, 27.09-26.10.2008
- ''Genderqueer (underconstruction)'', wystawa indywidualna, Otwarta Pracownia, Kraków, 25.04-14.04.2008
- ''Art Summer Show'', Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2008
- ''Jeune Création Européenne'', Théâtre de Montrogue, Francja, 2007

Bez tytułu z cyklu Déja vu 2014

Olej na płótnie, 50 x 70 cm

Z cyklu Hostia, Bez tytułu, 2007 r.

olej/płótno, 135 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK, WOJTEK KUBIAK | bez tytułu z cyklu "HOSTIA" | 135 x 135 cm | olej na płótnie | 2007 r'

- "Z okna widziane", wystawa indywidualna, BWA Galeria Sanocka, Sanok, 19.10-16.11.2012
- "Mindgames", Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 17.11.2010-14.01.2011
- "Malarstwo", wystawa indywidualna, Galeria Grodzka, Kraków, 2010
- "Sommerreise-Winterreise", Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2010
- "5 Jahre Bestregarts Jubilaumsausstellung", Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2010
- "Junge Polnishe Kunst", wystawa indywidualna, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 13.11.2009-15.01.2010
- "Fancy Success", Bunkier Sztuki, Kraków, 11.11.2009-3.01.2010
- "We Want to Show You Something", wystawa indywidualna, Galeria Nova, Kraków, 12.12.2008-30.01.2009
- "Prague Biennale 4", Praga, Czechy, 2009
- "Art Summer Show", Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2008
- "Hostia w ramach Międzynarodowego Sympozjum Malarskiego", wystawa indywidualna, Muzeum Balneologiczne, Piešťany, Słowacja, 2007

bez tytułu, z cyklu Hostia, 2008

olej, płótno, 91x91 cm
opisany na odwrocie: Krawczyk Kubiak Lidia Krawczyk Wojtek Kubiak bez tytułu z cyklu Hostia olej na płótnie 91x91 cm 2008 r.

Z cyklu Gednerqueer, Ł., 2008 r.

olej/płótno, 195 x 195 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK | WOJTEK KUBIAK | Ł. z cyklu GENDERQUEER | olej/płótno 195 x 195 cm | 2008`

- "Genderqueer", wystawa indywidualna, Galeria Platan, Budapeszt, Węgry, 8 września - 9 listopada 2011
- "Sommerreise-Winterreise", wystawa zbiorowa, Bestregarts, Frankfurtnad Menem, Niemcy, 2010
- "5 JahreBestregartsJubilaumsausstellung", wystawa zbiorowa, Bestregarts, Frankfurtnad Menem, Niemcy, 2010
- "JungePolnisheKunst", wystawa indywidualna, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 13 listopada 2009 - 15 stycznia 2010
- "50 lat Galerii Bielskiej BWA", wystawa zbiorowa, Biuro Wystaw Artystycznych, Bielsko Biała, 2010
- "Becoming", wystawa indywidualna, Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, 5 lutego - 8 marca 2009
- "Becoming", wystawa indywidualna, Bunkier Sztuki, Kraków, 27 września-26 października 2008
- "Genderqueer (underconstruction)", wystawa indywidualna, Otwarta Pracownia, Kraków, 25 kwietnia - 14 maja 2008
- "Art Summer Show", wystawa zbiorowa, Bestregarts, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2008

Z cyklu `Hostia`, Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, 50 x 61 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu Hostia | 50x61cm, olej na płótnie | 2009 r.`

Z cyklu `Deja vu`, Bez tytułu, 2011 r.

olej/płótno, 91 x 91 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu Deja vu | 91 x 91 cm, olej na płótnie | 2011 r.`

Z cyklu `Hostia`, Bez tytułu, 2009-2014 r.

olej/płótno, 50 x 61 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | bez tytułu z cyklu Hostia | 50x61cm, olej na płótnie | 2009 r`

bez tytułu z cyklu Deja Vu, 2010

olej, płótno, 60x150 cm
opisany na odwrocie: LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK bez tytułu z cyklu Deja Vu 60x150 cm, olej na płótnie 2010 r.

olej, płótno; 60 x 150 cm
opisany na odwrocie: LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK bez tytułu z cyklu Deja Vu 60x150 cm, olej na płótnie 2010 r

Z cyklu `Deja vu`, Bez tytułu, 2010 r.

olej/płótno, 40 x 100 cm
na odwrociu opisany: '© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu Deja vu | 40x100 cm, olej na płótnie | 2010 r.

bez tytułu (z cyklu Deja Vu), 2010

olej, płótno, 40x130 cm
opisany na odwrocie: KRAWCZYK KUBIAK LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK bez tytułu, z cyklu deja vu 40x130 cm olej na płótnie 2010 r.

olej/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu Deja vu | 50x120 olej na płótnie | 2010 r.`

bez tytułu z cyklu Deja vu, 2010

olej, płótno; 70x100 cm
opisany na odwrocie: KRAWCZYK KUBIAK LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK bez tytułu z cyklu Dejavu 70x100 olej na płótnie 2010

olej/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK | WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu: HOSTIA / | GUESTS | 40 X 40 cm na olej na płótnie | 2009 r`

olej/płótno, 35 x 40 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu HOSTIA / GUESTS |
35 x 40 cm olej / płótno | 2009 r`

olej, płótno, 72x150 cm
opisane na odwrocie: KRAWCZYK KUBIAK LIDIA KRAWCZYK, WOJTEK KUBIAK bez tytułu, z cyklu Deja vu 72x150cm, olej na płótnie 2010r

z cyklu Deja vu, 2010

olej, płótno, 70x150 cm
sygn.

olej/płótno, 35 x 25 cm
na odwrociu opisany: `© KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK | WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu: | HOSTIA / GUESTS | 35 x 25 cm / olej / płótno | 2009 r`

olej, płótno, 70 x 100 cm,

Bez tytułu, z cyklu Hostia, 2009 r.

olej/płótno, 25 x 35 cm
na odwrociu opisany: `KRAWCZYK KUBIAK | LIDIA KRAWCZYK, WOJTEK KUBIAK | bez tytułu, z cyklu HOSTIA / LUESTS | 25 x 35 cm olej / płótno | 2009 r`

Bez tytułu, z cyklu Hostia, 2008

olej, płótno, 91 x 91 cm,
sygn. na odwrocie:

liczba obiektów: 31