ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
technika mieszana, płótno; 120 x 120 cm
sygn. p.d. D.Rothschild
estymacja: 25000 - 30000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
technika mieszana, płótno; 122 x 122 cm
sygn. u dołu. Danuta 06
Estymacja: 25000 - 30000 PLN
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 120x120 cm
Sygnatura: l.d.: D.Rothschild
Data powstania: 2006 r.
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 120x120 cm
Sygnatura: p/d - Danuta 06
Data powstania: 2006 r.
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 120x120 cm
Sygnatura: p.d: D.Rothschild
Data powstania: 2006 r.
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 90x160 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2006 r.
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 90x160 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2006 r.
ROTHSCHILD Danuta (ur. 1951)
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 90x160 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2006 r.