1 zł
2 600 000 zł

CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)

KOMPOZYCJA KOLORYSTYCZNA, 2018

olej na płótnie, 140 x 110 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

NOCNY KOCHANEK, 2018

olej na płótnie, 100 x 80 cm

Przyjdą po nas nasze demony, 2018

olej na płótnie, 2 x 120 x 150 cm, dyptyk

Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’

Z SERII PO ALKOHOLU, MUZYKA WIECZÓR MIASTO, 2018

olej na płótnie, 100 x 140 cm

Dziewczyna z terierem, kompozycja 3, 2016

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Dziewczyna z turkusową chustą, 2018

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.

Kuszenie 2

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm

Dziewczyna i czort na polu, chmury burzowe, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’

Z serii kompozycja z dziewczyną i psem, 2018

Olej na płótnie, 105 x 95 cm

Kompozycja z dziewczyną i psem w pracowni, 2018r.

akryl na płótnie, 110x90cm
Sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla’

Tańce na łące, 2017

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie

Fauny i harce, gdy w zimę śpi natura, 2017r.

olej na płótnie, 100x70cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
Opisany na odwrocie: na odwrocie: ‘ Maciej Cieśla 2017’

Z serii kompozycja z kobietą i martwą naturą, poszukiwania formy, 2017r.

akryl na płótnie, 100x80 cm
Opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’

Chodź z nami, zachodzi Słońce, 2017

Olej na płótnie, 140 x 100 cm

Fauny grajkowie gdzieś w okolicach Laskówki, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Fauny w plenerze, Wiosenne zaloty faunów, 2017

akryl, płótno, 150 x 100 cm

Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017r.

akryl, olej na płótnie, 120x100cm

Fauny, rusałki i czorty w naturze, taniec, 2017

olej, płótno, 101x140 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017

Kompozycja z kobietą i sansewierią , 2017r.

akryl i olej na płótnie, 100x80 cm

Zimowa królowa, 2017r.

akryl i olej wodorozcieńczalny na płótnie, 150x100cm.

Lubieżne górskie fauny biesiadują w Karkonoszach, Jagoda obojętna jest na ich względy, 2017

akryl, olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

W ogrodzie czorta, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm

Fauny, czorty i kobiety, dzika ekspresja, z serii: Po alkoholu

Akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm, 2017
sygn. p.d.: Maciej Cieśla i na odwrocie.

Fauny w plenerze 2 - wczorajsza biesiada wszystkim daje się we znaki, młode licho przygrywa na flecie, a czort-faun adoruje zmęczoną Jagodę, 2017
akryl, olej, płótno, 150 x 120 cm,

Wianki, 2017

olej, akryl na płótnie, 150x100 cm
sygn. p d. róg: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2017

Kuszenie i Adoratorzy, z serii: Po Alkoholu

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Gdy kobieta śpi

100 cm x 80 cm, olej na płótnie 2017

Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna, 2016

akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 100 x 80 cm

Dzika Ekspresja - trzy postacie

150 cm x 100 cm, akryl i olej na płótnie, 2017

Fauny w plenerze, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Kompozycja z kobietą i czortem 3, 2016

Dziewczyna leżąca z psem czortem, 2016

akryl, olej na płótnie, 100x80 cm,

Psy i kobiety 6, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,

Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna

akryl i olej na płótnie, 100 x 80 cm, 2016

Nocny adorator, 2016

Kuszenie po alkoholu 2, 2016

akryl, olej na płótnie, 100x80cm, opisany na odwrocie

Pies Czort, 2016

biskwit, gips, utrwalacze chemiczne, powlekana gruntem barwionym, 29x8x5 cm,
sygn. od spodu

Noc, sen góry, 2016

akryl i olej wodorozcieńczalny na płótnie, 100x80 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie Maciej Cieśla 2016 październik

Karoca samoróbka, 2016

Akryl, olej na płótnie, 100 x 80 cm

Dziewczyny przy oknie z czortem, 2016?

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,

Nocni adoratorzy, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie

Wieczór, 2015

Dziewczyna z psem - czortem na polu, 2016

sygn. p.d. oraz na odwrocie

Świt, Jagoda w górskim strumieniu, 2016

Akryl na płótnie, 100x80 cm
Opisany na odwrocie

Tańce 2, 2016

olej, płótno, 100 x 80 cm

Dziewczyna leząca z psem na łące, 2016

akryl, olej, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016

Psy i kobiety, 2015

Olej, akryl na płótnie, 100x70cm
Opisany na odwrocie

Po alkoholu 9. Adoratorzy

olej, akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. pd.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016

Skrępowana dziewczyna i martwa natura 3, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,sygn. p.d. oraz na odwrocie

Kompozycja z dziewczyną w czerwieni i martwą naturą, 2016

sygn. na odwrocie

Kuszenie 2, 2015

Dziewczyna pijąca samotnie, 2016

olej na płótnie, 140x70 cm,

Kompozycja z kobietą i martwą naturą 2, 2016

Po alkoholu 5

akryl, olej, płótno, 100x70 cm

Psy i kobiety, 2015

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm

Ćma, 2016

akryl, olej na płótnie 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016

Tańce, 2016

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Kompozycja z dziewczyną i martwą naturą, 2016

sygn. p.d. oraz na odwrocie

Psy i kobiety 2, 2015

sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz opisany na odwrocie

Hulanka w górskiej karczmie czyli Jagoda po grzańcu

akryl, olej, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Sen z pupilami, 2015

Olej i akryl na płótnie, 100x80cm
Opisany na odwrocie

Jagoda jedzie na wilkołaku przez Szklarską Porębę, 2015

sygn. p.d. oraz na odwrocie

Kompozycja lubieżna, 2015 r.

Wielkie kuszenie

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Przesyt informacji, ucieczka do natury, 2015

olej i akryl na płótnie 100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Paranoja, 2015

Olej, akryl na płótnie, 140x70 cm
Opisany na odwrocie

Królowa karmi piersią 2, 2015

akryl, olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: MCieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Kobiety, kolor upału, 2015

olej i akryl na płótnie 60x50 cm
sygnowany na przodzie, prawy dolny róg

Po alkoholu 2, 2015

sygn. p. d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla wrzesień 2015

Zabijanie bestii

sygn. p.d.

Historia z pewną kobietą i czortem, 2015

olej, akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Kochankowie. Forma miłosna, 2015

sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Geometria poranku, 2015

Olej, akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie

Kobieta wyzwolona

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Studium światła, kompozycja inspirowana południcami- mitologia słowiańska, 2015

sygn. p.d.: Maciej Ciesla oraz na odwrocie: “Maciej Cieśla maj 2015“

Nieboska rusałka i jej ogary, 2015

olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2015 maj

Nadzieja, 2015

olej na płótnie, 140x70 cm

Kompozycja z międzygalaktycznym gołębiem, 2015 r.

olej/płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Maciej Cieśla marzec 2015 | ``Kompozycja z międzygalaktycznym gołębiem`` `

Japonia-polonia, 2015

olej na płótnie 100x70 cm
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla maj 2015

Aura

olej, płótno, 100 x 70 cm

Ruda kwietniowa, 2015

olej na płótnie 120x60 cm,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla kwiecień 2015

Panna Oh, 2015

olej, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Maciej Cieśla 2015 marzec

Kompozycja naturalna 2015

olej na płótnie 120x60 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla, marzec 2015

Instynkty pierwotne, 2015

olej na płótnie, 120x60 cm

Równowaga psychiczna, 2015

olej, elementy tektury na płótnie,
90x70 cm,

Moda, 2015

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Szarańcza, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Maciej Cieśla 2015`

Surrealizm ekspresywny, 2015

olej na płótnie z elementami gruntowanej tektury
80x60 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Kompozycja z salamandrami, 2014

olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. na odwrocie : Maciej Cieśla 2014

Bezkres, 2015

olej na płótnie, 50x80 cm

Kuszenie Agnieszki przez marnego pół boga, 2014

olej na płótnie, 50x50 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2014

Casanova, 2014

akryl na płótnie, 50x60 cm

Lucid avenue, 2014

akryl na płótnie
60x80 cm
Sygnowany na odwrocie

Fastfood, 2014

akryl na płótnie
100x80 cm
Sygnowany na odwrocie

Kompozycja światła, 2014

akryl na płótnie
50x60 cm

6.20 in the morning, 2014

akryl na płótnie, 80x50 cm
Opisany na odwrocie Maciej Cieśla 2014

City composition, 2013

akryl na płótnie, 70x90 cm,
Sygnowany na odwrocie

liczba obiektów: 119