1 zł
2 600 000 zł

GRAFIK polski

WISŁA III, 1958

Litografia, karton, 35 x 50 cm (arkusz)
Sygnowana ołówkiem d.: Wisła III - Autolitografia Lucjan Szic (?) 1958

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRAFIK polski

AKT Z GITARĄ, 1929

Akwaforta, papier; 122 x 180 mm (odcisk płyty)
Odbitka późniejsza

GRAFIK polski

PRZYJACIÓŁKI, 1929

Akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier; 115 x 202 mm (odcisk płyty)
Odbitka późniejsza

GRAFIK polski

Z CIĘŻAREM, 1930

Akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier; 202 x 215 mm (odcisk płyty)
Odbitka późniejsza

GRAFIK polski

GŁOWA KOBIETY / ŻAGLÓWKA NA WODZIE, poł. XX w.

Dwustronny klocek drzeworytniczy; drewno; 25 x 19 cm

GRAFIK polski

CHRYSTUS W KORONIE CIERNIOWEJ, poł. XX w.

Klocek drzeworytniczy, drewno; 30 x 23,5 cm

GRAFIK polski

SKRZYPEK, 1965

Termografia, papier; 36 x 27,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Skrzypek - Termografia 3/6 (...) 1965

*opłata droit de suite

GRAFIK polski

NA DRODZE DO EMAUS, poł. XX w.

Monotypia, papier; 33,5 x 26 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: ZB; ołówkiem pod ryciną: na drodze do Emaus "monotypia" nieczytelna sygnatura

GRAFIK polski

KOŚCIÓŁ ŚW. TOMASZA W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

Drzeworyt, papier; 25,5 x 18 cm (odcisk)
Sygnowany z klocka p.d.: J.T.; ołówkiem pod ryciną: Nowe miasto (pomorze) JanuszT(...)

GRAFIK polski

CHATA BABY JAGI, 1981

Linoryt, papier; 41,5 x 31 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "Chata Baby Jagi: linoryt 35/120 B.K(...) 81

GRAFIK polski

ALEGORIA SŁOŃCA, 1969

Linoryt, papier; 24,5 x 17 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: HG.69
Dwie odbitki

GRAFIK polski

PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE, poł. XX w.

Akwaforta,akwarela, 12,5 x 8 cm (w świetle p-p)

GRAFIK polski

DREWNIANY KOŚCIÓŁ W DĘBNIE PODHALAŃSKIM, ok. 1930

Akwaforta, papier; 85 x 98 mm (odcisk klocka)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "DĘBNO" AKWAFORTA 41/100 stm

GRAFIK polski

WIDOK ZAMKU, 1946

Akwatinta, ołówek; 9,5 x 15 cm (docisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: Kazimierz [...] 1946

liczba obiektów: 14