PISKOZUB Paweł (ur. 1978, Milicz)
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub | 2019’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2019’
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2018.’
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Piskozub 2018’
akryl/płótno, 80 x 60 cm
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2018’
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Piskozub 2017’
opisany na blejtramie: ‘Paweł Piskozub „Jelenie VI”
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2016.’
akryl na płótnie, 20 x 40 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Piskozub 2015.’
Opisany na blejtramie: ‘"Stacja" Piskozub 2015.’
akryl na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2016. "TARAS" 2016 Piskozub’
akryl na płótnie, 70x70cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2016 Fabryka’
akryl na płótnie, 30x30cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2016 Taras’
akryl na płótnie, 80x80cm
akryl na płótnie, 50x70 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Piskozub 2016.’
opisany na blejtramie: ‘"ŁÓDŹ"’
akryl/płótno, 150 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piskozub | 2017. | LAS V'
akryl na płótnie, 80x70cm.
Sygn. na odwrocie: Piskozub 2016, opisany na blejtramie.
akryl na płótnie, 80x60 cm
Sygnowany na odwrocie: Piskozub 2016, Las II
akryl na płótnie, 80x60 cm
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Piskozub 2016'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Piskozub 2015'
akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Piskozub | 2014`
na odwrociu opisany na blajtramie: `Paweł Piskozub 2014`