PRZYBYLSKI Piotr (ur. 1992, Łódź)
akryl, płótno, 70x120 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI MACA MOC 120x70 CM AKRYL NA PŁÓTNIE WARSZAWA, POLSKA, 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120x60 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI ROZKWIT/INFLORESCENCE 60x120 CM, OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS WARSZAWA, POLSKA / WARSAW, POLAND, 2016
olej, płótno, 90 x 145 cm,
sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie
olej, płótno, 117 x 83 cm,
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany p.d. znakiem autorskim
na odwrociu opisany: 'PIOTR APOLLO PRZYBYLSKI | MEDYTACJA / MEDITATION | OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS | 100 X 90 CM | POLSKA, KRAKÓW / POLAND, CRACOW, IV. 2015'
olej, płótno, 65 x 54 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. l.d. i na odwrocie
olej/płótno, 118 x 83 cm
na odwrociu opisany: `PIOTR PRZYBYLSKI | GAŚNIĘCIE / QUENCHING | OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS | 83 X 118 CM, POLSKA / POLAND | 11.11.2014`
olej, płótno, 100 x 85 cm,
sygn. l. d.: PP oraz na odwrocie