PIOTROWIAK Anna (ur. 1983, Kijów)
W oczekiwaniu na nowe duszyczki, 2019 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘2019 a.p’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50 × 90 cm,
sygn. p.d. a.p.
akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p. d.
Akryl, płótno, 65 x 50 cm
akryl, płótno, 160 x 70 cm,
sygn. l.d.
akryl na płótnie , 90x60 cm
akryl na płótnie, 40x30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘2017 a.p.’
opisany na odwrocie: ‘A. Piotrowiak 2017 LUTY’
akryl na płótnie, 50x65cm.
Sygnowany p. d. róg: 2017 A.P.
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Piotrowiak
akryl na płótnie, 120x50 cm
akryl, płótno, 50x65 cm
sygn. p.d.: 2017 a.p., opisany na odwrocie: 2017 luty A. Piotrowiak
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: 2016 A.P.
olej, płótno, 65x50 cm
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: '2016 | a.p.'
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: A. Piotrowiak 2016
akryl na płycie MDF 110x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2016 | A. Piotrowiak'
akryl, płyta MDF, 110x110 cm
sygn. p.d.: 2015 A.Piotrowiak
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: '2015 | A. Piotrowiak'
MAŁA CZARNA W KOLORZE SADZY, 2015
akryl na płótnie 80x50 cm
Opisany na odwrocie: 2015 A. Piotrowiak
akryl, płótno, 90x40 cm
sygn. p.d.: 2015 A.Piotrowiak
akryl na płótnie 100x160 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2015 | A.P.`
akryl na płótnie 50x70 cm
ARCHI-ART I (obraz inspirowany malarstwem Mondriana), 2015 r.
akryl, płótno, 120 x 90 cm
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: `2015 | A. Piotrowiak`
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 2015 A.Piotrowiak
Z cyklu `Zebra Art` - VI - Uśmiech Mony Zebry, 2015 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
akryl na płótnie 90x40 cm
akryl, płótno, 50x70cm
sygn. p. d.: 2015 A. Piotrowiak
akryl na płótnie 70x100 cm,
akryl/płótno, 50 x 120 cm
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: 2015 A. Piotrowiak
akryl na płótnie 70x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej, werniks, płótno, 30 x 80 cm
2014
sygn. p. d. : 2014 APiotrowiak
akryl na płótnie
100x120 cm
olej na płótnie,
30x80 cm,
akryl na płótnie, 70x50 cm
olej na płótnie, 30x80 cm