1 zł
2 600 000 zł

NAJDENOW Ewa (ur. 1967, Warszawa)

All inclusive, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Oko w oko, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.

Przez różowy okular, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg
oprawiony

Nauka jazdy (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x40 cm

IN2 z cyklu „Inżynieria duszy” (2019)

sygn. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm

What am I looking for (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm

IN7, z cyklu Inżynieria Duszy, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: E Naj

Końce i początki, 2018

akryl, kolaż, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie: Końce i początki Ewa Najdenow 2018

Hyc!

Akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d. i opisany na odwrocie, 2018.

Ryży na melanżu, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.

Syzyf (2019)

sygn. p.d.
akryl, płótno
60x50 cm

Zamiecione pod dywan (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
30x25 cm

Party nad basenem (2018)

sygn. p.d.
akryl, płótno
60x50 cm

Hot composition, dyptyk, 2018

akryl, płótno, 2 x 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Supernova, 2018

akryl/płótno, 100x100 cm

Tango w ciszy, 2018

akryl, płótno, 60 x 40 cm

Trudne związki, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.

Agroturystyka(2018)

sygn.p.d.
akryl, płótno
70x70

Skrzecząca Złośliwość(2018)

sygn.p.d.
akryl, płótno
50x60

Utkane z traw XX(2017)

sygn.p.d.
olej, płótno
100x80

Utkane z traw XXII, 2017

olej, płótno, 120 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Golden Landscape VI

Akryl?, płótno, 60 x 80 cm, 2017 r.,
sygn. p.d.: E. Nay 2017 oraz na odwrocie.

Barbarzyńca (2018)

sygn. p.d.
akryl, płótno
50x40 cm

Okna I (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm

Utkane z traw XI, 2017

olej, płótno, 120 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Utkane z traw XVI, 2016

olej, płótno, 120 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Skrzecząca złośliwość, 2018

technika mieszana, płótno, 50 x 60 cm

Utkane z traw XXIII, 2017

Mikroskop, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Bez skrupułów (2018)

sygn. p.d.
akryl, collage, płótno
50x40 cm

Fałszywe dźwięki zepsutego fortepianu (2018)

sygn. p.d.
akryl, płótno
70x70 cm

Stroboscope - tryptyk (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x40 cm, 40x40 cm, 40x40 cm

Mieć czy być, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.

Galaxy I, 2015

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Którędy do rozumu? - dyptyk (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x40 cm, 40x40 cm

Gorączka wczesnego lata - dyptyk (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x40 cm, 50x40 cm

Wielka, Większa i Największa (2018)

sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
40x60 cm

Utkane z traw IV, 2015

olej, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Stroboscope (tryptyk), 2017

akryl, płótno, 3 x 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

This&That - dyptyk (2017)

sygn. p.d.
akryl, płótno
40x40 cm, 40x40 cm

Argentyńskie Tango - tryptyk (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x20 cm, 40x20 cm, 40x20 cm

Uciekajmy! (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x30 cm

Fatamorgana I, 2015

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Czysta radość, tryptyk, 2014

akryl, płótno, 60 x 330 cm

Fatamorgana XII, 2016

olej, płótno
40 x 60 cm

sygn. na odwrocie

Golden Landscape I, 2017

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Ciąg dobrych zdarzeń (2017)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50.5x70.5 cm

Uber eats (2017)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm

Nocne graffiti, 2017

olej, płótno, 50 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Galaxy I, 2015r.

olej na płótnie, 50x50cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Galaxy I, Ewa Najdenow 2015’

Zerwany balonik, 2015

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Szalone akwarium, 2015

olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Fatamorgana II, 2017

olej, płótno, 40 x 50 cm

Czarna, 2015r.

olej na płótnie, 50x50cm
Sygnowany p. d. róg: ‘E. Naj’
Opisany na odwrocie: ‘Czarna, Ewa Najdenow, 2015’

Fenix (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x61 cm

Matka Ikara (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x61 cm

Siatkówka plażowa (2017)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm

Fatamorgana XII, 2016

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Fatamorgana XII/ Ewa Najdenow; 2016

Fatamorgana VIII, 2015

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Ewa Najdenow/ 2015/"Fatamorgana VIII"

Ptasie radio, 2017

akryl, płótno, 3 x 40 x 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Argentyńskie Tango, 2017

tryptyk, akryl, płótno, 3 x 40 x 20 cm,
sygn. na odwrocie

Czego szukamy, 2017

akryl, płótno, tryptyk 3 x 40 x 40 cm

Cień i Pani Noc (2017)

sygn. na odwrociu
olej, akryl, płótno
50x40 cm

Potencjał (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm

Bez tytułu, 2017r.

akryl na płótnie, dyptyk 2x80x80cm

Fatamorgana XV, 2017

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Fatamorgana I, 2015

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: E. Najdenow
sygn. i opisany na odwrociu: Fatamorgana I/ Ewa Najdenow /2015

Stroboscope, 2017r.

akryl na płótnie, 3x40x40 cm

Ściany, 2015

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Fatamorgana I (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
40x50 cm

Skwar (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm

Spacer (2014)

sygn. p.d.
akryl, płótno
40x50 cm

Angry C, 2016r.

olej na płótnie, 60x70cm.
Opisany na odwrocie.

Fenix, 2016

akryl, płótno, 50 x 60 cm

Dżinsowe cienie (2016)

sygn. p.d.
olej, płótno
50x50 cm

Show goes on (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm

Fatamorgana V, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm

80 cm x 60 cm, olej na płótnie, 2016

Fatamorgana III, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm

Ucieczka pixeli, 2015

olej, płótno, 40 x 60 cm

Skwar, 2016

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Szum, 2015

olej na płótnie, 20x60 cm,

Fatamorgana VIII

olej na płótnie, 40 x 50 cm, 2015

Ściany, 2015

olej na płótnie, 50x50 cm,
sygn. na odwrocie

My czy oni, 2014

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Utkane z traw III (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm

Utkane z traw II (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm

Droga mleczna, 2015

Olej na płótnie, 40x40 cm

Pani burza, 2014,

akryl, płótno, 46 x 55 cm

Dzień́ i noc (dyptych), 2016

olej, płótno, 2x(50x40 cm)
opisany na odwrocie: Dzień́ i noc Ewa Najdenow 2016

Alien-tryptyk (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
50x50 cm, 50x50 cm, 50x50 cm

Port przed burzą (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x79.5 cm

Powrót o świcie, 2015

olej, płótno, 50x40 cm
sygn. p.d.: E.Najdenow, opisany na odwrocie: Powrót o świcie Ewa Najdenow 2015

Utkane z traw VIII, 2015

olej, płótno, 90x60 cm
opisane na odwrocie: Utkane z traw VIII; Ewa Najdenow 2015

Chakra Dance (2015)

sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
60x40 cm

Wiosenne roztopy-dyptyk (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x50 cm, 50x50 cm

Powiew, 2015

olej na płótnie, 40x60 cm,

bez tytułu I, 2015

olej, płótno, 73x60 cm
sygn. p.d.: E. Naj, opisane na odwrocie "No title I" Ewa Najdenow 2015

Na balu, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm

No title III (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
73x60 cm

Tańczące sylwetki trio-tryptyk (2015)

sygn. p.d.
akryl, płótno
80x40 cm, 80x40 cm, 80x40 cm

Emotions II, 2014

akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ewa Najdenow oraz opisany na odwrocie

Sailing by night, 2015 r.

olej, płótno, 80 x 40 cm

Zegar wszechświata, 2015

Olej na płótnie, 50x40cm
Opisany na odwrocie

Fatamorgana III, 2015

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "Fatamorgana III" Ewa Najdenow 2015

Świat Pszczółki Mai

akryl, płótno, 25 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Zamiecione pod dywan, 2014

akryl, płótno, 30 x 25 cm,
sygn. na odwrocie

Kraina chłodu, 2015

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Nowa na basenie, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 50 cm

Kapelusz III, 2015

olej na płótnie 60x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg,
opisany na odwrocie: Kapelusz III, Ewa Najdenow, 2015

UTKANE Z TRAW I, 2015

Olej, płótno; 100 x 40 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie

UTKANE Z TRAW II, 2015

Olej, płótno; 100 x 80 cm

UTKANE Z TRAW III, 2015

Olej, płótno; 100 x 80 cm

Subtelności II, 2015

Olej, akryl na płótnie, 60x50 cm
Opisany na odwrocie

Fatamorgana VI (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
80x60 cm

Kapelusz II (2015)

sygn. na odwrociu
technika mieszana, pilśnia
50x70 cm

Radość zakazana - tryptyk (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x30 cm, 60x30 cm, 60x30 cm

WICHRY NIEPEWNOŚCI

Olej, płótno; 70 X 50 cm

NOC KSIĘŻYCÓW, 2014

Olej, płótno naklejone na pilśnię 70 x 50 cm

PO WYSTĘPIE, 2015

Olej, płótno; 50 x 50 cm

Cave story, 2015

olej, płótno, 50 x 60 cm

Wehikuł czasu, 2015 r.

olej, płótno, 50 x 50 cm

Topór wyobraźni, 2014

Olej i akryl na płótnie 60x90 cm
Opisany na odwrocie

Czarna..., 2015

olej na płótnie 50x50 cm
sygnowany na przodzie: prawy dolny róg

Fatamorgana VII (2015)

sygn. p.d.
olej, płótno
50x60

Earth 2.0 (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x40

Subtelności (2015)

sygn. p.d.
akryl, olej, płótno
70x70

Zimny kosmos 2015

olej na płótnie 80x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: "Zimny kosmos" Ewa Najdenow 2015

Subtelności IV, 2015

Olej, akryl na płótnie, 70x60 cm
Opisany na odwrocie

Plaża miejska, 2015 r.

olej, akryl, płótno, 60 x 50 cm

FATAMORGANA III

Olej, płótno; 50 x 70 cm

ZNOWU NA MORZU, 2015

Olej, płótno; 80 x 80 cm

NIEBIESKI BUDDA, 2015

Olej, płótno; 70 x 70 cm
Sygnowany l.d.: ENaj

ZŁOTY BUDDA, 2015

Olej, płótno; 90 x 80 cm
Sygnowany p.d.: E Naj; sygnowany i opisany na odwrocie

SUBTELNOŚCI, 2015

Olej, płótno; 70 x 70 cm

KSIĘŻYCOWA ZADUMA, 2014

Akryl, pilśnia; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: E Naj; i opisany na odwrocie

DUŻE OCZEKIWANIA BIS, 2014

Akryl, pilśnia; 70 x 100 cm

Chakra Dance II

sygn. p.d.
akryl, płótno
70x60 cm

Dobrzy gracze

sygn. p.d.
akryl, pilśnia
96x55 cm

Spacer (2014)

sygn. p.d.
akryl, płótno
40x50 cm

W sieci cybersexu, 2015

technika mieszana, olej, akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie

Lot nad przeszłością, 2015

olej na płótnie, na panelu, 100x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

SPOKÓJ MIMO WSZYSTKO, 2015

Akryl, płótno; 100 x 70
Sygnowany p.d.: E Naj; sygnowany, opisany na odwrocie

Wi-Fi, 2015

Olej, akryl, płótno; 80 x 60 cm

ZŁOTY BUDDA II, 2015

Akryl, płótno; 70 x 50
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego

Okna i ściany II, 2015 r.

olej, płótno, 80 x 80, cm

Casting (2014)

sygn. p.d.
akryl, płótno
60x50 cm

Pani Burza (2014)

sygn. p.d.
akryl, płótno
46x55 cm

Olive trees (2014)

sygn. p.d.
akryl, płótno
50x70 cm

Ćmy, 2014

akryl na płótnie 50x20 cm (x3),
opisany na odwrocie: Ćmy 1; Ćmy 2;/ Ćmy 3; Ewa Najdenow 2014

Plantacja cierni, 2014

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: E Naj oraz na odwrocie: Ewa Najdenow "Plantacja cierni" 2014

Winner, 2014 r.

olej, płótno, 80 x 60 cm

Dobosz 2015

olej, płótno, panel 80x60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Ewa Najdenow "Dobosz" 2015

STRAŻNIK BAGIEN, 2015

Olej, płótno; 70 x 70 cm

LOT NAD PRZESZŁOŚCIĄ, 2015

Akryl, pilśnia; 100 x 70 cm

RADOŚĆ ZAKAZANA, TRYPTYK, 2014

Olej, płótno; 3 x (60 x 30 cm)
Sygnowane i opisane na odwrocie

KWIATY, 2015

Akryl, pilsnia; 40 x 50

OKNA I ŚCIANY, 2015

Olej, płótno; 80 x 80 cm

OKNA 1, 2015

Olej, płótno; 40 x 50 cm
Sygnowany, opisany, na odwrocie

Ale o co kaman!, 2015

olej, płótno, panel, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: E.N oraz na odwrocie: Ewa Najdenow; "Ale o co kaman!?"; 2015

Okna 2, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm

Szef wszystkich szefów, 2015

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

PARTY, 2014

Olej, pilśnia, 80 x 60 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie

SEN, 2014

Akryl, płótno; 70 x 100 cm

SPACER PO NABRZEŻU

Akryl, pilśnia; 50 x 60 cm
Sygnowany p.d.: E. Naj

KOPCIUSZEK, 2014

Akryl, pilśnia; 50 x 50 cm
Sygnowany p.d.: E.Naj

KUSZENIE, 2014

Akryl, pilśnia; 50 x 50 cm

Pełnia Księżyca, 2014

akryl na płótnie
46x55 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Ewa Najdenow Pełnia księżyca 2014

Kapitan Nemo

sygn.p.d.
akryl, płótno/tektura, 40x60 cm

Kapelusz

sygn.na odwrociu
akryl, płótno/tektura, 50x60 cm

Noc Księżyców (Night of Moons), 2014

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie:" Noc Księżycow", Olej, Ewa Najdenow, 2014"

CICHY ŚWIT, 2014

Akryl, płyta; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: E Naj

DEEP BLUE SOUL, 2014

Akryl, płyta; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: E Naj

SESSION 1 z cyklu ATELIER, 2014

Akryl, płótno; 60 x 60 cm
Sygnowany p.d.: E Naj

MEDUZA OŚWIECONA, 2014

Akryl, płyta; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: E Naj

Session 2, 2014

akryl, intense na płótnie, 60x60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Ewa Najdenow Cykl "Atelier"; Tytuł "Session 2"; r. 2014

liczba obiektów: 189