PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Ofiara, ilustracja komiksowa, 1994 r.
tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Przybylski 94'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Gnom, ilustracja komiksowa, 1995 r.
collage, tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Przybylski '95'
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Apacz Ostry Nóż - Łzy z krwi, plansza komiksowa nr 3, 2001 r.
farby emulsyjne, tusz/papier, 42 x 30 cm
WYDANIA:
Kontra nr 5, 2001
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
3 Tunele, plansza komiksowa nr 14, 1999 r.
tusz/papier, 42 x 30 cm
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Niepotrzebne, plansza komiksowa nr 7, 1997 r.
tusz/papier, 42 x 30 cm
scenariusz Miłosz Thiede
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Józef Makowski - Mój dziennik, szkic do planszy komiksowej nr 20, 2015 r.
akwarela, ołówek/papier, 29,5 x 20,5 cm
scenariusz: Maciej Jasiński
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Apacz Ostry Nóż - Łzy z krwi, plansza komiksowa nr 1, 2001 r.
tusz/papier, 42 x 29,5 cm
PRZYBYLSKI Jacek (ur. 1975)
Apacz Ostry Nóż - Łzy z krwi, plansza komiksowa nr 9, 2001 r.
tusz/papier, 42 x 29,5 cm