1 zł
2 600 000 zł

MĄDZELEWSKA Edyta (ur. 1988, Warszawa)

Jak powstają chmury, dyptyk, 2019

olej, płótno, 2 x 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: monogramem

cena wywoławcza: Wykup abonament

Każdy ma swoją Z.R., 2019r.

olej/płótno, 60 x 40 cm,
sygnowany monogramem i datowany p.d.,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska | 2019r. | Legionowo | „KAŻDY MA SWOJĄ Z.R.” | W życiu w którym | wciąż doświadczamy | smutku, zła i nieszczęścia | pragniemy „Z.R.” … która | dokona za nas spełnienia | naszych | marzeń! | W długiej linii życia | zawsze możemy być | dla kogoś „Z.R.” | *Kiedy wiesz, że możesz, bądź nią!'

Zobaczyć więcej IV

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn.

Ptasia fala, 2019r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "PTASIA FALA" | Edyta Mądzelewska | 2019r. | Legionowo'

Chęci i czyny powinny iść w parze, 2019 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'EM | 2019 r.', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' CHĘCI I CZYNY | POWINNY IŚĆ | W | PARZE | Edyta Mądzelewska | 2019 r. | Legionowo'

Życie z gór, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm ,
sygnowany i datowany p.d: ' EM | 2019 r.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŻYCIE Z GÓRY | Edyta Mądzelewska | 2019 r. | Legionowo'

Poławiacze gwiazd, 2019

olej, płótno, 45 x 106 cm,
sygn. na odwrocie

Marzyciele, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska | 2018 r. | Legionowo/Warszawa | "Marzyciele"'

Czarno-Białe wspomnienia, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm (w świetle oprawy)

Realizacja celów, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm,
sygnowany monogramem p.d,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Edyta Mądzelewska ' 2018r | "REALIZACJA WYZNACZONYCH | CELÓW" | Legionowo | Cele Cele Cele ... | Wiecznie przez nas wyznaczane! | Czy chociaż połowę potrafimy zrealizować? | Ten obraz pokazuje, że aby jakieś | osiągnąć czasem powinniśmy w różny | sposób albo może z różnymi | ludźmi '

Hipokryta, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Prawdziwi przyjaciele, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'E.M.| 2018 R.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska | "PRAWDZIWI | PRZYJACIELE" | Legionowo | 2018 r.'

Marzyciele, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘E.M. 2018R.’
Opisany na odwrocie: ‘Edyta Mądzelewska 2018 r. Legionowo/Wa-Wa „Marzyciele”’

Zawiść, 2016

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: „EM 16”

O czym marzą mężczyźni, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.

Jak powstają siedmiornice, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany p.d: 'E.M. | 2018 r. | WARCHAŁY' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska'2018r. | „JAK POWSTAJĄ SIEDMIORNICE” | 70 x 50 E.M.'18r.'

Kolekcjoner kaktusów, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: monogramem

Marzyciel, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 50 cm

Wspólna kawa, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Nie traktuj mnie jak rzecz, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.

Cavallo, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.

Rozwodowe przepychanki, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: E.M.' 2018 r., opisany na odwrocie

Ricordi di Caltagirone, 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'Edyta Mądzelewska | '2016 r. | SICILIA-IT'
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska | 2016 r. | Ricordi di Caltagirone | Giarre (Sicilia) IT'

Sorelle Gemelle II

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Orkiestra, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: EM'17r, opisany na odwrocie: "Orkiestra" Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo/WaWa

Adaś

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wakacyjna przygoda w Terranova, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: E.M.'17r. SICILIA, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017 r. "Wakacyjna przygoda w Terranova" Legionowo (Warszawa)

Come nascono le stelle

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.

Nad Saharą, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: monogramem oraz datą, opisany na odwrocie: EDYTA MĄDZELEWSKA "NAD SAHARĄ" 2018 r. LEGIONOWO/WARSZAWA

Pochmurne zabawy, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska 2017 Legionowo/wa-wa "Pochmurne zabawy" '

Wypad do nieba, 2018

Sekrety tancerki

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Il tempo passato, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Świńska duma, 2017r.

olej na płótnie, 100x80cm
Sygnowany p. d. róg: monogram ‘2017r.’
Opisany na odwrocie: ‘Edyta Mądzelewska 2017r. Legionowo/Wa-wa "Świńska duma"’

Pochmurne zabawy, 2017

olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017r. "Pochmurne zabawy" Legionowo Wawa

Il grido, 2017

olej na płótnie płótnie, 70x50

Nie masz nic do powiedzenia, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.

Sztuka młodych, 2017

olej, płótno, 90x70 cm
sygn. p.d.: Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo "Sztuka Młodych"

z serii Zobacz więcej, 2017

akryl na płótnie dyptyk 2 x30x40 cm

Zobacz więcej!, 2016

olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: E.M’17r. SICILIA - IT, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2016 r. Sicilia "Zobacz więcej!"

Dama nie z tej ziemi, 2017

Dama nie fałszuje, 2017

olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: "DAMA NIE FAŁSZUJE" Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo (WaWa)

Cavallo, 2017

olej na płótnie, 50x70 cm

Między niebem a Niebem, 2017r.

olej na płótnie, 70x90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘E. M. 2017 R.’
opisany na odwrocie: ‘Edyta Mądzelewska’ 2017r. "Między niebem, a Niebem" Legionowo/Warszawa’

Dama nie ściemnia, 2017

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn.na odwrocie

Powrót do domu, 2017

olej, płótno, 70x90 cm
sygn. l.d.: EM.’2017R., opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 017 r. "Powrót do domu" Legionowo

Mały ale wariat, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm.
Sygn.: E. M. 2017r., opisany na odwrocie.

Nie bądź drewniak

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Z seri Ricordi di Caltagirone V

50 cm x 70 cm, olej na płótnie, 2017

Regina, 2017

olej, płótno, 70x50 cm
sygn. l.d.: E.M.’ 2017 r., opisany na odwrocie: "Regina" Edyta Mądzelewska Legionowo/Warszawa 2017 r.

Rozmowy o modzie, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E.M. | 2017r'
na odwrociu opisany: 'Edyta Mądzelewska 2017 r. | "Rozmowy o modzie" | Legionowo / Warszawa'

Piękna i bestia, 2017

olej na płótnie, 90x70 cm
Sygnowany z przodu E.M.’2017, z tyłu: Edyta Mądzelewska, Piękna i Bestia, Legionowo/Warszawa 2017r.

Sekrety tancerki, 2017

olej, płótno, 90x70 cm
sygn. p.d.: EM'17r., opisany na odwrocie: "SEKRETY TANCERKI" 2017 Legionowo Edyta Mądzelewska

Wypchaj się

Zobacz więcej, 2017

Olej na płótnie, 50 x 70 cm

Czarno-białe wspomnienia, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'EM | 17'
na odwrociu opisany: 'Edyta Mądzelewska | 2017 r. | "Czarno-białe wspomnienia" | Legionowo'

Sztuka młodych 2017

Akryl na płótnie, 90 x 60 cm

Ile jesteś wart

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Wojna, 2016

olej na płótnie, 70x90 cm,
sygn. p. d.

Skryte marzenia, 2016

olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Dążenie do ideału, 2016 r.

olej/płótno
90 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.:'E.M.'16r'

Spełnienia marzeń, 2016

Olej na płótnie, 60 x 80 cm

Wieża wspomnień, 2016 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'em 2016'
na odwrociu opisany: 'Edyta Mądzelewska '2016 r. | "Wieża wspomnień"'

Zawiść, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: E.M.'16r. oraz na odwrocie

Sorelle Gemelle, 2016

olej, płótno, płyta, 45 x 35 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

W poszukiwaniu szczęścia, 2016

olej na płótnie, 60x80cm

Mam talent, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'EM '16'
na odwrociu opisany: 'Edyta Mądzelewska '2016 r. | "MAM TALENT" '

Kapitulacja, 2016

olej, płótno?, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: E.Mądzelewska'16r. oraz na odwrocie

Sono Italiano II, 2016 r.

olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E.M'16r'

Flip, Flap i Charlie, tryptyk, 2014-16 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm (każda część
sygnowany i datowany od lewej: 'E. Mądzelewska '16 r. | E. Mądzelewska '14 r. | E. Mądzelewska '15 r.'

Opportunità, 2016 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'E. M '2016'

Sono Italiano, 2016 r.

olej/płótno
50 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'EM'16'
na odwrociu opisany: 'Edyta Mądzelewska | "SONO ITALIANO" | 2016 r. | LEGIONOWO'

Śmierć żołnierzyka, 2016 r.

olej/płótno
50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Edyta Mądzelewska '2016'
na odwrociu opisany: 'Edyta Mądzelewska '2016 r. | "Śmierć Żołnierzyka" | Legionowo'

liczba obiektów: 76