1 zł
2 600 000 zł

AXER Otto (1906-1983)

Akt

olej na płótnie, 66 x 38 cm
sygn. p.d.: "Oaxer"

cena wywoławcza: Wykup abonament

AXER Otto (1906-1983)

Trzy postacie, 1974

akwarela, tusz lawowany na papierze, 19 x 27 cm
sygn. p.d.: "oaxer 73"
na odwrocie pieczątka autorska

AXER Otto (1906-1983)

Dzieci, 1980

akwarela, tusz lawowany na papierze, 21 x 20 cm
sygn. p.d.: "oaxer 80"

AXER Otto (1906-1983)

Damy, 1973

akwarela, tusz lawowany na papierze, 21 x 27 cm
sygn. p.d.: "oaxer 73"

AXER Otto (1906-1983)

Postacie na koniach

akwarela, tusz lawowany na papierze, 21 x 30 cm
sygn. p.d.: "oaxer 73"

AXER Otto (1906-1983)

Pejzaż miejski

olej, tektura, 11 x 16 cm, sygn. p.g., dat. 1924

AXER Otto (1906-1983)

Puppes VIII, 1980

olej, płótno,
95 x 125 cm
sygn. p.d.: oaxer, na odwr. p.g.: OTTO AXER | "PUPPES" VIII | 1980, na krosnach p.g. nalepka z ręcznym napisem: Nr. 21 - | Wrocław | CBWA

AXER Otto (1906-1983)

Kostium do sztuki

Tusz, akwarela, papier, 31,5 x 23 cm; w św. p.-p.
Sygn. pieczątką p.d.- Otto Axer

AXER Otto (1906-1983)

Para obrazów:

a.Człowiek na koniu
b. Wenus
olej, płótno, 38 x 30 cm oraz 40,5 x 30,5 cm;
sygn. p.d. i l.d.: Oaxer, na odwrocie pieczęci autorskie 8 000 zł

AXER Otto (1906-1983)

Na koniu

olej, płótno, 60 x 49,5 cm; sygn. p. d.: Oaxer

AXER Otto (1906-1983)

AKT Z BUKIETEM, 1974

olej na płótnie,
46 x 55 cm,
sygnowany p.d. "O Axer" oraz na odwrocie: "OTTO AXER/1974".
ze zbiorów rodziny artysty

AXER Otto (1906-1983)

AKT NA GRANATOWYM TLE, 1972

olej na płótnie,
46 x 54 cm,
sygnowany p.d. "O Axer" oraz na odwrocie "OTTO AXER/1972"
ze zbiorów rodziny artysty

AXER Otto (1906-1983)

Dyrygent i Ptasznik

olej, płótno, 48 x 51 cm; sygn. p.d.: Oaxer, na odwrocie stempel autorski

AXER Otto (1906-1983)

Leda, 1927

akwaforta, 130 x 180 mm,
sygn. oł. p. d.: O. Axer 27

AXER Otto (1906-1983)

Wenus i ptaki

olej, płótno, 91,5 x 92,5 cm; sygn. p.d.: OAxer
na odwrocie: napisy autorskie i data 1967

AXER Otto (1906-1983)

AKT

1965 r.
Rysunek na papierze 50,5 x 38 cm
Sygnowany l.d.- "Otto Axer Ô65"

AXER Otto (1906-1983)

W fabryce, 1927

akwaforta, odbicie płyty: 145 x 180 mm,
sygn., dat. oł. p.d.

AXER Otto (1906-1983)

Przy pracy, 1927

akwaforta, w. odbicie płyty: 130 x 180 mm,
sygn. i dat. oł. p.d.

AXER Otto (1906-1983)

MUZYKANCI, 1959

olej, płótno,
101.5 x 81 cm
sygnowany p.d.: OAxer, na odwr. p.g.: OTTO AXER | 1959 na blejtramie p.g. nalepka z odręcznym napisem: OTTO AXER | MUZYKANCI, 1959, częściowo zasłaniająca datę: 1959, obok po l. oł.: VII., na ramie śr.d.: 55.

AXER Otto (1906-1983)

Portret młodej kobiety

olej, płótno na sklejce, 67,5 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: OAXER / 193...

liczba obiektów: 207