POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno,
69 x 39 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Kasper Pochwalski | 1922`
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET ZOFII Z ZATHEYÓW KAMOCKIEJ, CIOTKI ARTYSTY, 1924
Olej, płótno;
70 x 55 cm
Sygnowany l.d.: Kasper Pochwalski | 924
Na krośnie pieczątki Składu Papieru R. Aleksandrowicz, Kraków Basztowa 11.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
sygn. dat. l.d.
technika mieszana, tektura
39x30.5 (w świetle passe-partout )
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Fragment wnętrza z Madonną z Dzieciątkiem
Olej, płótno,
51,5 x 37,5 cm,
sygn. l.d. i l.g.: Kasper Pochwalski 1964
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Autoportret artysty w pracowni
Olej, płótno,
91,5 x 63,5 cm,
sygn. l.g.: Kasper Pochwalski, l.d.: RESTAURACJA OBRAZU
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno,
51,5 x 37,5 cm,
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PEJZAŻ Z KŁODAMI I MOSTEM, 1967
Olej, płótno;
44 x 53 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: 8. 1967 | Kasper | Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
33,5 x 26 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
58 x 43 cm
Sygnowany l.g.: Kasper | Pochwalski | 1947
Na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie wypełniona pismem na maszynie z podpisem artysty niebieskim atramentem: Autor Kasper Pochwalski | Tytuł dzieła "Bukiet" | Rodzaj dzieła ol | Cena 20 000 zł |Podpis autora Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
38 x 48 cm
Sygnowany l.d.: Kas. | Pochwalski | 1963
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
51 x 39,7cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno,
60 x 43 cm;
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski / 2.9.1952
Na odwrocie napis autorski: POŻEGNANIE / Z / LATEM / 1952 / "Pożegnanie / z latem" / Kasper Pochwalski.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno,
68 x 51 cm,
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski 1956
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, gwasz, karton,
30 x 45,5 cm
sygn. p.d.: nieczytelnie.
Naklejka - wystawa Gwasze Kaspra Pochwalskiego 15.09-30.10.2008
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, gwasz, karton,
28 x 39 cm.
Naklejka - wystawa Gwasze Kaspra pochwalskiego 15.08-30.10.2008