1 zł
2 600 000 zł

MALARZ nierozpoznany

KOBIETY PRZED CHATĄ, ok. 1930

Olej, płótno 59 x 76 cm
Sygn. p.d. nieczytelnie

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ nierozpoznany

ŚW. PIOTR, XVII/XVIII w.

Olej, płótno; 69 x 54 cm
Na odwrocie napis: Trevisani | f.; nalepka z drukiem: GAL: CAR: CIBO | FIORENZA

MALARZ nierozpoznany

AMOR NAPINAJĄCY ŁUK, pocz. XIX w.

Olej, płótno; 74 x 56 cm

MALARZ nierozpoznany

MADONNA NA KRZEŚLE, pocz. XIX w.

Olej, papier naklejony na tekturę; śr. 48 cm
Jest to kopia słynnego obrazu Rafaela z 1513 r., znajdującego się we florenckim Palazzo Pitti

MALARZ nierozpoznany

PORTRET KOBIETY W CZARNEJ SUKNI, ok. 1850

Olej, płótno; 73 x 59 cm

MALARZ nierozpoznany

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1820

Olej, płótno 36 x 27,5 cm
Pochodzenie: zbiory Szembeków

MALARZ nierozpoznany

PATRONI ZAKONU BONIFRATRÓW, ok. 1880

Olej, płótno; 48 x 36 cm (owal)
Przedstawieni są: św. Jan Ewangelista, Najświętsza Maria Panna, św. Augustyn, archanioł Rafał, Sługa Boży Franciszek Camacho, św. Jan Boży.

MALARZ nierozpoznany

Św. Justyna Padewska z Pobożną Dobroczynnością, 1839 r.

wg obrazu Moretto de Brescia
olej, płótno dublowane, 76,5 x 56 cm
sygnowany i datowany p.d.: `WZ 1839`

MALARZ nierozpoznany

ZŁOTOWŁOSA, pocz. XX w.

Pastel, papier naklejony na tekturę; 50 x 37 cm
Na odwrocie napis ołówkiem: Świątkowski Wł 74

MALARZ nierozpoznany

PEJZAŹ Z PAŁACEM NAD WODĄ, poz. XIX w.

Olej, papier naklejony na deskę; 24 x 29 cm

MALARZ nierozpoznany

MARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.

Olej, płyta żelazna cynowana; 25 x 17 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

BAWIĄCE SIĘ PUTTA, pocz. XIX w.

Olej, płótno; 20 x 73 cm
Na odwrocie napis: Hendrik vor Borel

MALARZ nierozpoznany

SCENA PASTERSKA, pocz. XIX w.

Olej, deska; 60 x 71 cm

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

Z WIZYTź U MEDYKA, poł. XIX w.

Olej, płótno dublowane; 48 x 37 cm
Wysoki poziom artystyczny obrazu świadczy o niepospolitym talencie malarza i starannym akademickim wykształceniu.

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

ULICA W MIASTECZKU, lata 80. XX w.

Olej, tektura; 34 x 49 cm
Sygnowany l.d.: L. Pi(...)

MALARZ nierozpoznany

SYBILLA KUMAŃSKA, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno; 65 x 50 cm
Jest to kopia obrazu, którego autorem jest Giovanni Francesco Romanelli (1610 - 1662). Znajduje się on w w Galleria Borghese w Rzymie.

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

OCTAVIO PICCOLOMINI, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno; 59 x 46 cm
Na odwrocie tabliczka: PICCOLOMINI | HERZOG VON AMALFI | 1599. † 1656.; wyryty monogram L.S. pod koroną

liczba obiektów: 223