1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wzlatująca, 1970

olej, płyta; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "WZLATUJĄCA" 1970 ROK / OLEJ / 60 cm x 40 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KARNAWAŁ W RIO XXXIX, 2007

akryl, płótno
81 x 60 cm
na odwr. dedykacja i sygn.: Dla Miry i Kazia | Janek Dobkowski | 5-VII- 2007 Rok | Jan Dobkowski | "KARNAWAŁ W RIO XXXIX" 2007 ROK | ACRYL | 81 cm x 60 cm oraz szkic dwóch postaci

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

CIĄGŁOŚĆ ENERGII III, 2008

akryl, płótno
100 x 130 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 2008 ROK
sygn. na odwrocie na płótnie: Jan Dobkowski | "CIĄGŁOŚĆ ENERGII III" 2008 rok | ACRYL | 100 cm x 130 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu

pastel
70 x 50 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Waga, 1972

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "Waga" 1972/ olej 41 cm x 33 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tryptyk, 1984 r.

serigrafia barwna/papier, 10 x 10 cm (zadruk) 15 x 14 cm (arkusz)
każda grafika sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: 'H.C. 80/150 Jan Dobkowski '84'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ocean III

inkografia/papier, 30 x 22 cm
sygnowany ołowkiem p.d.: 'Jan Dobkowski', l.d.: '4/50'
stan zachowania: bardzo dobry

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Macario II

inkografia/papier, 31 x 22 cm
sygnowany ołowkiem p.d.: 'Jan Dobkowski', l.d.: '2/50'
stan zachowania: dobry, widoczne ślady po złożeniu

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Figlarz

inkografia/papier, 32 x 22 cm
sygnowany ołowkiem p.d.: 'Jan Dobkowski', l.d.: '14/50'
stan zachowania: niewielkie naddarcia, ubytki w prawym górnym rogu

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

?

technika własna, papier, 31 x 46,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 85

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tylko spokój

technika własna, papier, 47,5 x 31 cm,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 88

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Emocje świetlne

olej/płótno, 194 x 142 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "EMOCJE ŚWIETLNE 1971 ROK | olej'
opisany na blejtramie: '194 x 142 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Smak początku, 1971-77 r.

olej/płótno, 41 x 33 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "SMAK POCZĄTKU" | 1971/77 | olej, fluorescent | 41 cm x 33 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DWIE STRONY DUSZY, 1973

Olej, płótno; 38 x 55 cm
Sygnowany p.d.: JAN DOBKOWSKI; na odwrocie szkice i napis: ANDRZEJOWI PARTUMOWI DWE STRON DUSZY | OSIEKI NAJWAŻNIEJSZE | JAN DOBKOWSKI

Prac powstała na słynnym Międzynarodowym Spotkaniu Artystów, Naukowców i Teoretyków Sztuki w Osiekach i jest dedykowana Andrzejowi Partumowi.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Emocje i uczucia, 1971 r.

olej/płótno, 194 x 143 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "EMOCJE I UCZUCIA" 1971 ROK | OLEJ`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen II, 2000 r.

akryl/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany l.d.: `Jan Dobkowski 2000 ROK`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "AUSTRALIJSKI SEN II" | 2000 ROK | ACRYL | 147 cm x 197 cm`

- Dom Aukcyjny Rempex, 2001

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Niepokój, 1977

olej, płyta, 150 x180 cm
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "NIEPOKÓJ" 1977 / ACRYL 150 x 180

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

NOKTURN CXX, 2010

akryl, płótno
89 x 100 cm
sygn. na odwr. na płótnie p.g.: Jan Dobkowski | "NOKTURN CXX" 2010 ROK | AKRYL | 89 cm x 100 cm

Obraz reprodukowany i wystawiany:
- Jan Dobkowski. Nokturny, Galeria Artemis, Kraków VI 2001, s. nlb.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

50 x 70 cm
Pastel, 1993r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen XVIII, 2007-8

akryl, płótno, 80 × 60 cm
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2007-2008 ROK
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski/ "AUSTRALIJSKI SEN XVIII" 2007-2008 ROK/ACRYL/80cm x 60 cm

liczba obiektów: 502