1 zł
2 600 000 zł

PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)

Pejzaż żółty, 1979

olej, płótno; 93 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 79

cena wywoławcza: Wykup abonament

Portret, 1998

technika własna, papier; 37,5 x 27,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik / 1998

Arcydzieło III, 1980

autocynkografia, papier; 49,5 x 34,6 cm;

Akt leżący , 1996 r.

długopis, flamaster, ołówek, akwarela/papier, karton, 27,6 x 37,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'H. Płóciennik 96'

Monotypia +, 2010

monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar papieru),
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2010 Henryk Płóciennik

Monotypia +, 2012

monotypia, papier; 61,5 x 46,5 cm (wymiar papieru), 46 x 39 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płóciennik

Ogród czerwony, 1980

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 80
na odwrocie napisy: HENRYK PŁÓCIENNIK / "OGRÓD CZERWONY" / 65x54 cm / 1980 r.

Przecięty krąg, 1987

olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 87
na odwrocie napisy: PRZECIĘTY KRĄG / PŁÓTNO, OLEJ, WYM. 65 x 73 / HENRYK PŁÓCIENNIK

Akt, 1996 r.

flamaster, gwasz, tusz/papier, 50 x 37 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H.Płóciennik 96'

monotypia ręcznie podmalowana, papier, 44 x 32 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Henryk Płóciennik, śr.d.: (AP) 2011, l.d.: "Monotypia +" 1/1

monotypia ręcznie podmalowana, papier, 45 x 34 cm,

Akt leżący, 1998

rysunek kolorowany, technika mieszana, papier; 36,7 x 50 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik / H. PŁÓCIENNIK 1998

Akt stojący, 1998

sygn. p. d.: H. PŁÓCIENNIK l. d.: H. Płóciennik 1998

Akt stojący (1987)

sygn. dat. l.d.
tusz, papier
30x21.2 cm

Informacje I, 1969

autocynkografia, papier; 66,5 x 79,5 cm
(arkusz), 49,5 x 65 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Informacje I"
AP. autocynkografia 1969 Henryk Płóciennik

Wykopaliska II, 1967

AP. autocynkografia 1967 Henryk Płóciennik

monotypia ręcznie podmalowana, papier, wym. 45 x 34,5 cm,
sygn. dół: monotypia+ HP 2014 Henryk Płóciennik

linoryt+monotypia ręcznie podmalowana, papier, wym. 43 x 31,5 cm,
sygn. dół: monotypia+ linoryt HP 2015 Henryk Płóciennik

Witajcie w moim domu

autocynkografia A.P.
35 x 53 cm

Akt przodem, 1995

technika własna, papier; 51 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik 95.

liczba obiektów: 559