PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
olej, płótno; 93 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 79
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, papier; 37,5 x 27,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik / 1998
długopis, flamaster, ołówek, akwarela/papier, karton, 27,6 x 37,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'H. Płóciennik 96'
monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar papieru),
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2010 Henryk Płóciennik
monotypia, papier; 61,5 x 46,5 cm (wymiar papieru), 46 x 39 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płóciennik
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 80
na odwrocie napisy: HENRYK PŁÓCIENNIK / "OGRÓD CZERWONY" / 65x54 cm / 1980 r.
olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 87
na odwrocie napisy: PRZECIĘTY KRĄG / PŁÓTNO, OLEJ, WYM. 65 x 73 / HENRYK PŁÓCIENNIK
flamaster, gwasz, tusz/papier, 50 x 37 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H.Płóciennik 96'
monotypia ręcznie podmalowana, papier, 44 x 32 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Henryk Płóciennik, śr.d.: (AP) 2011, l.d.: "Monotypia +" 1/1
monotypia ręcznie podmalowana, papier, 45 x 34 cm,
rysunek kolorowany, technika mieszana, papier; 36,7 x 50 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik / H. PŁÓCIENNIK 1998
sygn. p. d.: H. PŁÓCIENNIK l. d.: H. Płóciennik 1998
autocynkografia, papier; 66,5 x 79,5 cm
(arkusz), 49,5 x 65 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Informacje I"
AP. autocynkografia 1969 Henryk Płóciennik
AP. autocynkografia 1967 Henryk Płóciennik
monotypia ręcznie podmalowana, papier, wym. 45 x 34,5 cm,
sygn. dół: monotypia+ HP 2014 Henryk Płóciennik
linoryt+monotypia ręcznie podmalowana, papier, wym. 43 x 31,5 cm,
sygn. dół: monotypia+ linoryt HP 2015 Henryk Płóciennik
autocynkografia A.P.
35 x 53 cm
technika własna, papier; 51 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik 95.