1 zł
2 600 000 zł

TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)

Bouquet de coquelicots

olej, płótno
46 x 32 cm
sygn. i dat. p.d. W de Terlikowski 1916

cena wywoławcza: Wykup abonament

Les moissons

olej, płótno
50 x 61 cm
sygn. p.d. W de Terlikowski

Dom w sadzie, 1916 r.

olej/płótno, 46 x 38,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `1916 | W de Terlikowski`

Estymacja 8 000 - 12 000 zł

Pejzaż południowy, 1919

olej, płótno; 46,5 x 55 cm
sygn. p.d. 19 / Terlikowski

Obraz dwustronny - na odwrocie Martwa natura autorstwa Włodzimierza Terlikowskiego

Estymacja: 32000-35000 PLN

Kwiaty w wazonie, ok. 1920

olej, płótno; 50 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19(...) / W. Terlikowski (ryte)

Goździki, 1924 r.

olej, płótno, 61 × 92 cm
sygn. i dat. p.d.: 924/Terlikowski

Estymacja: 25 000 - 38 000 zł

Mały rynek w Saint Tropez, 1924 r.

olej/płótno, 60 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: `24 | Terlikowski`

Literatura:
Arsene Alexandre, W. de Terlikowski, Paryż 1927, il. nr 5

Estymacja 35 000 - 50 000 zł

Dom na wsi, 1943 r.

olej/płótno, 27 x 40 cm
sygnowany i datowany l.d.: `1943 | Terlikowski`

Estymacja 8 000 - 12 000 zł

Martwa natura z chińską parasolką, 1924 r.

olej/płótno, 50 x 73 cm
sygnowany i datowany l.g.: `1924 | Terlikowski`

Estymacja 15 000 - 25 000 zł

Salute Venize, 1916

olej, płótno; 64 x 92,5
sygn. p.d. W de Terlikowski/ 1916

estymacja: 40000 - 45000 zł

Wenecja

olej, płótno; 54 x 73 cm
sygn. l.d. Terlikowski

estymacja: 32000 - 37000 zł

Sekwana, 1922

olej, płótno; 54 x 65 cm
sygn. p.d. 1922/ W.Terlikowski

Na odwrocie nieczytelnie napisy autorskie

estymacja: 35000 - 40000 zł

Composition

olej, płótno
61 x 81 cm
sygn i dat. l.g.: W de Terlikowski 1914

Róże w wazonie na szafirowym tle, 1921

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygnowany p. d.: 1921 Terlikowski (końcówką pędzla w malaturze)

Sekwana w Paryżu, 1928

olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d. (ryte): 1928 / W. de Terlikowski
Na odwrocie papierowa nalepka z tytułem pracy w języku francuskim

Róże w wazonie, 1938

olej, płótno, 55,5 x 38 cm;
sygn. p. g.: Vl. de Terlikowski/ 1938

Wenecja, 1925

olej, płótno; 65 x 92,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1925/ W. de Terlikowski
Obraz przed konserwacją - liczne odpryski farby i przerwania płótna.

WIDOK WENECKI, 1921

Olej, płótno; 54 x 74 cm
Sygnowany l.d.: 1921. | W. Terlikowski
Na odwrocie, na krośnie wybite: Fredrix 21

Marakesz, 1931

olej, płótno; 61 x 46 cm
sygn. l.d. W. De Terlikowski/ 1931

Estymacja: 35000 - 40000 PLN

Laguna wenecka

olej, płótno; 64 x 90 cm
sygn. p.d. W.Terlikowski

Estymacja: 40000 - 45000 PLN

liczba obiektów: 490