POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Akwarela, papier, 25,3 x 40 cm w świetle passe - partout
Sygnowany brązową akwarelą p.d.: Jerzy Potrzebowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 34,8 x 45 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: "Jerzy Potrzebowski"
tusz na kartonie
28 x 22, 5 cm w świetle p-p.
sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"