1 zł
2 600 000 zł

GIEROWSKI Stefan (1925 Częstochowa - 2022)

OBRAZ DIII, 1983

olej na płótnie, 97 x 67 cm,
sygnowany na odwrocie:"S. Gierowski /Ob. D III / Warszawa /1983"

cena wywoławcza: Wykup abonament

DLXXXV, 1988

olej, płótno,
200 x 130 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: S. Gierowski / ol DLXXXV / 1988

Bez tytułu, 1960

litografia barwna
19 x 20,4 cm; sygn. i dat. p. d.: Gier... / ?- 60;
praca pochodzi z teki "Konfrontacje" z 1960 r.

Bez tytułu, 1984

akwarela, papier, 72 x 50 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski / 84 (długopisem)

Bez tytułu (1960, z teki Konfrontacje)

sygn. dat. p.d.
litografia barwna
19.1x20.4

KOMPOZYCJA ZIELONO-CZERWONA

akwarela na brystolu, 73 x 51 cm

97 DCCVII, 1997

olej na płótnie, 146 x 115 cm, sygnowany na odwrocie p.g. "S.Gierowski 97 DCCVII",
na odwrocie pieczątka zezwalająca na wywóz zagranicę

KOMPOZYCJA CZERWONA, 1978

akwarela na brystolu,
sygnowana p.d. "SGierowski 78"

akwarela, papier;
19,7 x 19,7 cm
sygn. p.d: Gierowski

akwarela, papier;
20 x 19,5 cm
sygn. p.d: SGierowski

Bez tytułu, 1979

akwarela, papier,
71 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79

BEZ TYTUŁU, 2002

akwarela, papier
73.6 x 51.2 cm
sygnowany p.d.: S Gierowski | 02

BEZ TYTUŁU, 2001

akwarela, karton,
9 x 49 cm
sygnowana oł. p.d.: S Gierowski 2001

OBRAZ DXCVIII, 1989

olej, płótno
135.5 x 100 cmsygnowany na odwrocie na płótnie p.g.: S Gierowski | Ob DXCVIII | WARSZAWA 89

Kompozycja z kołem, 1961 r.

gwasz/papier,
17 x 17 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Stefan Gierowski 1961`

Obraz DXLVIII, 1985

olej, płótno; 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: s.gierowski/ OB. DXLVIII/ 85

kredka, papier, 19 x 15 cm;
sygn. p. d.: sg

akwarela papier, 37,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: S. Gierowski

Bez tytułu, 1984

Komopozycja, 1995

akwarela, papier, 75 x 52 cm;
sygn. p.d.: SGierowski `95

liczba obiektów: 311