1 zł
2 600 000 zł

MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Latarnia, 2006

gwasz
35x50 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

bez tytułu, 2004

akwarela
17x24 cm

Niosący ścięte drzewo VII, 2006 r.

tempera/papier,
50 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jarosław Modzelewski 2006`

Porywisty wiatr, 1999

tempera, karton,
50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Jarosław Modzelewski 1999 (ołówkiem)

Kinderheim 2, 2002-2004

tempera żółtkowa, płótno,
38 x 55 cm:
sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski Kinderheim 2 38x55 temp.ż. 2002 2004

Lot, 2008

tempera żółtkowa, gwasz, tektura,
35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Modzelwski 2008

Martwa natura z motylem, 2002

tempera żółtkowa, płótno, 160 x 136 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Jarosław Modzelewski / 2002 / "Martwa natura / z motylem" tempera ż. / 160 x 135

Kinderheim 5, 2002-2004

tempera, płótno 55 x 38 cm;

Łódź - praca ze szkicownika artysty

ołówek, papier, 20 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JModzelewski

Kije i taczka, 2007

tempera żółtkowa, płótno, 73 x 92 cm
sygn. na odwrocie: Jarosław/ Modzelewski 2007/ "Kije i taczka" / temp. ż/ 73 x 92 cm

Niosący ścięte drzewo IX, 2006 r.

tempera żółtkowa/karton, 50 x 61 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `Jarosław Modzelewski 2006`

Niosący ścięte drzewo III, 2006 r.

Niosący ścięte drzewo V, 2006 r.

Gubię śmieci, 1987/88

szkic do obrazu, akwarela, 39,8x49,6 cm

Nadzorcy, 1999 r.

tempera/papier, 42 x 59 cm, sygn.

Psy z Moskwy, 2001

tempera żółtkowa, płótno, 150 x 250 cm;
opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski "Psy z Moskwy" temp.ż. 150x250 2001

Kinderheim 2, 2002-2004

tempera żółtkowa, płótno, 38 x 55 cm:

Sztuka Croniamantala, 2009

tempera żółtkowa na papierze bawełnianym BFK Rives,
76 x 56 cm
syg. i dat. p.d. J. Modzelewski 2009 (ołówkiem)
na odwrocie opis autorski p.d.: Sztuka Croniamantala / 2009 / 76 x 56 / tempera żółtkowa / Jarosław Modzelewski

W stawku rybnym, 2009

76 x 56 cm
na odwrocie opis autorski p.d.: W stawku rybnym / 2009 / 76 x 56 / tempera żółtkowa / Jarosław Modzelewski

Cegielnia, 2009

76 x 56 cm
na odwrocie opis autorski p.d.: Cegielnia / 2009 / 76 x 56 / tempera żółtkowa / Jarosław Modzelewski

liczba obiektów: 369