1 zł
2 600 000 zł

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Portret, 1931/32

akwaforta,
wymiary: 121 x 174 mm,
sygn. oł. p.d.: L. Lewicki

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Macierzyństwo, 1932/33

akwaforta,
wymiary: 95 x 81 mm,
sygn. oł. p.d.: L. Lewicki

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Kompozycja, ok. 1964

monotypia barwna, 250 x 370 mm,
sygn. oł. Kompozycja; L. Lewicki

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Arsenał, 1932/33

akwaforta, 106 x 116 mm,
sygn. oł. L. Lewicki, tytuł l. d. Na odwrocie dawne znaki proweniencyjne.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Fabryka, (Agitator, Masówka), 1932

akwaforta, 118 x 77 mm,
sygn. oł.: Lewicki, tytuł l. d. Na odwrocie dawne znaki proweniencyjne.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Studium, 1933

akwaforta, odb. pł. 84 x 99 mm,
sygn. oł. p. d.: L. Lewicki, l. d.: Studjum . Na odwrocie dawne znaki proweniencyjne.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

KOBIETA z PAPIEROSEM

linoryt, 25 x 17,5 cm,
sygnowany ołówkiem p. d. "L. Lewicki"
Wystawiany: Leopold Lewicki.
Wystawa malarstwa i grafiki, Kraków-Będzin-Warszawa-Poznań, 2001-2002, poz. kat. 145

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Kompozycja reliefowa lata 60-te.

Collage, technika mieszana, tempera,
wymiary: 51,8 x 19,3 cm.
Na odwrocie: naklejka opisowa oraz znaki proweniencyjne. Praca wystawiana: Leopold Lewicki, Wystawa malarstwa i grafiki, Nautilus, 2001/2002 r., poz. 8, il.8.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

ŁAWRA PECZERSKA W KIJOWIE

olej na tekturze, 23,2 x 29,8 cm, sygnowany p.d. "L. Lewicki 192." (ostatnia cyfra nieczytelna)
Młodzieńcza praca wybitnego malarza, sprzed studiów akademickich.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Ulica

sucha igła, 15 x 12 cm

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Odpoczywający

sucha igła, 10,5 x 10 cm, sygnowana ołówkiem cyrylicą p.d. "L.Lewicki, 32 r.", l.d. tytuł

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Na grządce, 1931-35

sucha igła, 10 x 10 cm, na odwrocie ryciny napis cyrylicą ołówkiem "Na gradni"
na odwrocie passe partout cyrylicą "Lewickij L.J, Na gradni, (..) 1931-5"

liczba obiektów: 232