1 zł
2 600 000 zł

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (178), 2008 r.

olej, akryl/płótno,
24 x 30 cm
napis autorski na odwrociu: `178 | 4/8/08`, Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (178), 2008 | 24x30, olej akryl na płótnie`,

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu (80), 1994

olej, płótno,
55 x 73 cm;
sygn. l. g.: Ćwiertniewicz `94;
na odwrocie opis autorski: 80 / IX/94

Bez tytułu (253), 2004

akryl, płótno,
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `04.;
na odwrocie opis autorski.

VIII / 88 / 49

akryl, płótno,
116 x 89 cm;
sygn. p.d.: ĆWIERTNIEWICZ;
na odwrocie na płótnie napisy: VIII/88 / 49

Bez tytułu (917), 1998 r.

olej/pilśnia,
21 x 30 cm,
sygn.

Bez tytułu (122), 2009

olej, akryl/płótno
13 x 18 cm

Bez tytułu, 1998

olej/płótno
33 x 38 cm

BEZ TYTUŁU(189)

olej i akryl na płótnie
15 x 15

Bez tytułu, 1995

olej, płótno,
33x38 cm

Bez tytułu (290), 2008 r.

olej, akryl/płótno,
30 x 24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `290 | 29/12/08`

Bez tytułu (144), 1997 r.

olej/płótno,
24,5 x 35 cm
sygn. i dat. p.d.: `Ćwiertniewicz `97`
dat. na odwrociu: `9/IV/97` oraz naklejka autorska z opisem

olej, płótno,
92 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie na krośnie

Bez tytułu, 1997 - 2007 r.

olej/płótno,
16 x 55,5 cm
na odwrocie naklejka autorska z opisem oraz datowanie na odwrocie płótna: `52 / 9/3/07 / 15/VI/97 / 172`

Świt, 1987

akryl, płótno,
48 x 57 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz;
na odwrocie opis autorski

Drzewo, 1988

olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz `88;
na odwrocie na płótnie nr i data: 59 / XI / 88

akryl, płótno, 148 x 148 cm

Bez tytułu (141), 2008

olej, akryl/płótno
13 x 18 cm

Bez tytułu [14], 1994

olej, akryl, płótno
34.7 x 16.3 cm
na odwrocie na płótnie: 14 [w ramce] | I/95

Bez tytułu [45], 1989

olej, płótno,
92.5 x 92 cm
sygn.p.d.: ćwiertiewicz 89
na odwrocie p.g.: 45 [w kółku] | X/89

Bez tytułu, (180), 2007

olej, akryl, płótno, 24x30 cm

liczba obiektów: 320