1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Zakochani, 1964

Linoryt
wym.: 152 x 75 mm (wym. planszy 295 x 210 mm)
sygn. oł. p.d.: Duda-G 1964; l.d.: Judaica; odbitka nr 1/20.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Dyrconiowa chałupa, 1977

olej, płyta pilśniowa
50 x 45 cm
sygn. p.d.: Duda-Gracz 318 / 77
Na odwrocie naklejka autorska z uwagą: Werniks 05-2001.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Lato, 1977

olej, płótno
40 x 40 cm
sygn. l.d.: Duda-Gracz 299 / 77
Na odwrocie naklejka autorska.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

TRYPTYK ŁÓDZKI - QUO VADIS HOMINE?, 1972

olej, płótno,
120 x 100 cm
wzdłuż dolnej krawędzi napis autorski: QUO VADIS HOMINE?
Na odwrocie na płótnie napis: XX | Katowice i trzy nalepki: dwie autorskie oraz nalepka drukowana: Szczecin 1974 Dzieło | eksponowane | na | VII Festiwalu | Polskiego | Malarstwa Współczesnego

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 964 (HOLENDERSKI), 1985

olej, płyta,
21 x 26 cm
Na odwrocie na płycie nalepka autorska z danymi obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Brzegi - wieczór, 1997

olej, płyta
34 x 27 cm
sygn. l. d.: DG?? 2083 / 97;
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu, niżej napis autorski: "Aukcja Dziel Sztuki - Artyści/Powodzianom". (Na Dom / Dziecka w Kłodzku) Org./ BWA w Sieradzu/ Jerzy Duda G/ 20. 08. 1997.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż, 1976

akwarela, papier
20 x 34,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Duda - Gracz - 1976 -

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Tatry - 1

Olej, płyta pilśniowa
38,5 x 46 cm,
sygn. l.d.:Duda-Gracz 1214 / (19)88.Na odwrocie naklejka autorska

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 947, 1985 R.

olej/płyta pilśniowa
40 x 40 cm
sygn., dat. nr kat autorskiego l.d.: `DUDA GRACZ 947/1985`
na odwrocie nalepka autorska z opisem: `DUDA GRACZ / PADEREWSKIEGO 42 B/31 KATOWICE / TYTUŁ OBRAZ 947 / TECHNIKA OLEJ/PŁ. PILŚNIOWA / WYMIARY 40 X 40 CM / CENA / SYGN. DUDA GRACZ 947 / ROK 1985 / NR KATAL. AUTOR. 947 / UWAGI 1 WERNIKS. VI. 1985.` oraz naklejka Kantor Sztuki Gdańsk

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

2520 (Łagów wiosna), 2000

olej, tektura
80 x 70 cm;
sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2520 / 2000;
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

1365 (Kalinowo - Fantazja polska), 2003

akwarela, tempera, papier
30 x 67 cm;
sygn. l. d.: J. Duda G. 1365 / 2003.;
na odwrocie nalepka z opisem obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

1359 (Horyniec - Fantazja polska), 2003

akwarela, tempera, papier,
34 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. Duda - G. 1359 / 2003;

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

AKT KOBIECY TYŁEM

olej/płyta pilśniowa,
24,5 x 20 cm
sygn. l.d.: `D.G.`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Brzegi - Czerwiec 4

olej, płyta pilśniowa,
wym.. 40 x 30 cm;
sygn. l.d.. DUDA GRACZ 828 / 1984.
Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Brzegi-wiosna

olej, płyta pilśniowa;
17,5 x 21,8 cm
na odwrocie: DUDA GRACZ/PADEREWSKIGO 42B/31/KATOWICE/TYTUŁ:BRZEGI-WIOSNA2/TECHNIKA:OLEJ,PŁ.PILŚNIOWA/WYMIARY: 17 X 22 cm/CENA…/SYGN.DUDA GRACZ/ROK 1982/NR KATAL.AUTOR.617

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

DARZ BÓR!, 1997,

z cyklu "Kalendarz polski"
pióro, tusz,
10,3 x 9,5 cm,
na odwrocie rysunku - kartka autorska z odręcznymi informacjami

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1053, 1986

ol., płyta pilśniowa,
53,5 x 64 cm

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1128, 1987

olej, płyta,
80 x 80 cm
Sygnowany l. d. : DUDA GRACZ . 1128/87. Na odwrocie nalepka autorska z danymi obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Brzegi - wieczór, 1997

olej, płyta, 34 x 27 cm;
sygn. l. d.: DG ?? 2083 / 97; na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu,
niżej napis autorski: "Aukcja Dziel Sztuki - Artyści/ Powodzianom".
(Na Dom / Dziecka w Kłodzku) Org./ BWA w Sieradzu/ Jerzy Duda G/ 20. 08. 1997.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Nadrzecze - plotkarki

olej, płyta, 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2174/97;
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu oraz dedykacja: Panu Andrzejowi Pabichowi/ z serdecznym życzeniem
/ powiększania kolekcji I wspierania artystycznych działań/ BWA w Sieradzu./ Jerzy Duda - G./ 21. 11. 1997.

liczba obiektów: 379