1 zł
2 600 000 zł

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Małe morze

akryl, płótno,
20 x 33 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 30-VIII 1989

akryl, płótno, 42x42 cm

Bez tytułu(369), 1999 r.

akryl/płótno, 20 x 24 cm, sygn.

Bez tytułu(386), 1999 r.

akryl/sklejka, 15,5 x 24 cm, sygn.

TAORMINA, 1987

olej, płótno,
95 x 126.7 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 87; p.g.: Ćwiertniewicz 87
Na odwrocie na płótnie napis: ĆWIERTNIEWICZ `87 | Tytuł: TAORMINA, 1904

Bez tytułu (879), 2001

akryl, sklejka, 22,5 x 18 cm;
na odwrocie naklejka z opisem

Bez tytułu (1012), 2001

akryl, sklejka, 22,5 x 18 cm;
na odwrocie naklejka z opisem

Drzewa, 1990 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm

Bez tytułu nr 52, 1993

olej, płótno, 33 x 33 cm;
sygn. i dat. l.g.: Ćwiertniewicz `93, dat. i numerowany na odwrocie: 52 / IV/93

bez tytułu (101), 2005

olej/sklejka, 14 x 19 cm
sygnatura: tył / dół / środek
dar artysty

bez tytułu (102), 2005

olej/sklejka, 19 x 14 cm
sygnatura: tył / góra / prawa s.
dar artysty

Bez tytułu, 1988

olej, płótno, 73 x 73 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz `88; dat. i numerowany na odwrocie: IV / 88 / 22

Bez tytułu, 1990

olej, płótno, 27,5x38,5 cm

Tryptyk

Bez tytułu (795), 2003 r.,
Bez tytułu (797), 2003 r.,
Bez tytułu (35), 2004 r.,
olej/papier, 30 x 21 cm, sygn.

BEZ TYTUŁU, 1990

akryl na płótnie, 45,5 x 45,5 cm,
sygnowany p.d. "Ćwiertniewicz 90" oraz na odwrocie "18" "II/90"

Drzewa, lata 90

akryl, płótno, 42 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz

Drzewa, lata 90

akryl, płótno, 42 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz

Bez tytułu, 18, II 1990

akryl, płótno, 45,5x45,5 cm

Bez tytułu, 1989

olej, płótno,
139 x 139 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz`89, sygn. na odwr. p.g.: 27 | VII/89

BEZ TYTUŁU (20), 1990

akryl, płótno,
100 x 100 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `90; na odwr, na płótnie: 20 [w kółku] | III / 90

liczba obiektów: 320