1 zł
2 600 000 zł

MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

PILNOWANIE WYSTAWY, 1986/1997

olej, tempera, płótno
155 x 155 cm
sygn. na odwr. l.g.: Jarosław Modzelewski | "Pilnowanie wystawy" 1986 (data w kółku) strzałka pionowa w dół 1997 (w kółku) | olej 155 x 155 | (tempera), obok dwie pieczątki wywozowe, poniżej nr: PSOZ III/222/97; p.d.: zamazane dane innego obrazu

cena wywoławcza: Wykup abonament

bez tytułu, 2005 r.

collage/papier, 21 x 30 cm

Chłopak z discmanem, 2006

gwasz, papier, 35 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Jarosław Modzelewski / "Chłopak z discmanem" 2006 / gwasz / 35 x 50

Czarne góry, 1981 r.

olej/płótno, 91 x 137 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `Jarosław / Modzelewski 1981 / "czarne góry" / olej 137 x 91`

Psy 4, 1996

akwarela, papier, 39 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: JModzelewski 1996 (ołówkiem)

Kostka, 1997

pastel, papier, 30 x 47,5 cm;
sygn. i dat.: Jarosław Modzelewski/1997

Wędzarnia ryb

akwarela, ołówek, papier,
20 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski

Rowerzysta

rysunek, ołówek, papier,
18 x 9,5 cm (w świetle passe-partout)

Kobieta i mężczyzna, l. 80. XX w.

pastel, tempera/papier, 100,5 x 176,5 cm w św. p. p.

Pejzaż, 1983

gwasz, akwarela, papier,
24 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. pod oprawą: Jarosław Modzelewski 1983
(na odwrocie zdjęcie całości)

bez tytułu, 2006

akwarela, 59x42 cm

Sporty zimowe, 2006 r.

tempera/papier, 42 x 59 cm, sygn.

Martwa natura z lampką, 2002 r.

tempera/płótno, 92 x 65 cm
sygn. Na odwrocie: Jarosław Modzelewski
na odwrocie opis autorski

Psy 4, 1996

akwarela, papier,
39 x 49,5 cm (w świetle oprawy);

Szkic do obrazu - wnętrza

rysunek, ołówek, papier,
19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski

Szkic do obrazu - przy ogrodzeniu

rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski

Szkic do obrazu - psy

rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski

Szkic do obrazu - wnętrze

rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski

Szkic do obrazu - kot

rysunek, ołówek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski

liczba obiektów: 369