POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno,
54 x 71 cm;
sygn. l.d.: 1965 / Kasper Pochwalski
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Martwa natura z hełmem i figurą św.Pawła
olej, płótno,
62 x 51 cm;
sygn. p.d.: 21.I 1966 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Martwa natura z figurką Madonny i klucza
olej, płótno,
65 x 53 cm;
sygn. p.d.: Kasper Pochwalski / 1964
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej na płótnie
125 x 89,5 cm
Sygnowany l.d. - "1966 / Kasper Pochwalski"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno,
wym. 52 x 64 cm;
Sygn. l.d.- Kasper / Pochwalski / 1947
Na odwrocie na płótnie napis autorski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płyta;
53 x 43 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Kasper | Pochwalski | 1925
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 39,5 x 62,5 cm;
sygn. p.d.: 1948 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 69,5 x 42 cm;
sygn. p.d.: Kasper Pochwalski 1923
Na odwrocie na płótnie nalepka wystawowa z ZPAP w Krakowie z 1928 r. z tytułem obrazu: Zaułek
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 106,5 x 76,5 cm;
sygn. l.d.: 19 / 27 / V oraz znak - rodzaj podpisu używany przez Pochwalskiego do 1929 r.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 55,5 x 48 cm;
sygn. p.d.: Kasper Pochwalski / 1931
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 71 x 45 cm;
sygn. p.d.: Kasper Pochwalski / IV.1965
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Martwa natura z figurką Madonny
olej, płótno, 53 x 45 cm;
sygn. p.d.: Kasper Pochwalski / II.1965
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Kasper / Pochwalski / II.1965
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 72 x 48 cm;
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski / ... 1966
Na odwrocie na płótnie napis autorski: 18.II.1966 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET KOBIETY W FOTELU, 1969 r.
Olej na płótnie 80 x 60,5 cm
Sygnowany p.g. - "9. 1969 / Kasper Pochwalski"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej na kartonie 52 x 35 cm
Sygnowany l.d. - "Kasper Pochwalski / XI 1967"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej na płótnie, 79 x 63 cm
sygn. i dat. p.d.: "Kasper Pochwalski 1948", na odwrocie na płótnie: 3.I.1948
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej na płótnie, 40 x 47,6 cm
sygn. i dat. l.d.: "Kasper Pochwalski [19]20"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej na płótnie 76 x 59 cm
Sygnowany p.d. - "Kasper Pochwalski / 1935"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET SIOSTRY ARTYSTY - BARBARY POCHWALSKIEJ 1934 r.
Olej na płótnie 76 x 59 cm
Sygnowany l.g. - "Kasper Pochwalski / 1934"