1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum XXIV (1992)

sygn. dat.na odwrociu,
akwarela, papier,
48x63 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn CXXVII (2010)

sygn. dat.na odwrociu,
akryl, płótno,
65x81 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tańcząca, 1970 r.

olej/płótno, 166 x 135 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "TAŃCZĄCA" 1970`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Erotyk, 1999 r.

rysunek, ołówek/papier czerpany, 21 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Dobkowski 1999 r.`
opisany na odwrociu: `ołówek | 21 x 29,5 cm`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kobieta kocha siebie, 1969

olej, płótno,
200 x 147 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu, 1993

pastel, papier,
50 x 70 cm,
sygn. l.d.: Jan Dobkowski 1993 rok

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Objawienie 1, 1978

olej, płótno,
97,5 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: JAN DOBKOWSKI / OBJAWIENIE I 1978 / OLEJ

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn XIII, 1998 r.

akryl/płótno,
61 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "NOKTURN XIII" 1998 R. | ACRYL | 61 cm x 80 cm` oraz dedykacja

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

W akcie

drewno,
25 x 26 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kobieta kocha siebie, 1969

olej, płótno,
200 x 147 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nasycenie, 1977

akryl. płótno,
65 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski "NASYCENIE" 1977

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Szarańcza, 1963 r.

linoryt/papier,
30 x 24 cm (arkusz)
tytuł autorski l. d.: "SZARAŃCZA", śr. d.: `linoryt e/a`, sygn. i dat. p. d.: `Jan Dobkowski 1963 r.`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

GWÓŹDŹ, 1980 R.

ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Dobkowski 1980`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

POCAŁUNEK, 1980 R.

ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Dobkowski 15. VII 1980`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

PORTRET PROF. JAWORSKIEJ, 1980 R.

ołówek/papier,
21 x 14,5 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KOMPOZYCJA, 1980 R

ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Jan Dobkowski 15. VII 1980`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel,
50 x 70 cm,
sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu, 1993

pastel, 60x80cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wzlatująca, 1970

olej, płyta pilśniowa,
60 x 40 cm

liczba obiektów: 502