POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Modelka w pracowni[Esmeralda] (1966)
sygn. dat. śr.d.
olej, płótno
49x34.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET DZIEWCZYNY W ZIELONEJ SUKIENCE
Olej na płótnie 51 x 41 cm
Sygnowany p.d. - "Kasper Pochwalski"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, wym.:69 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: Kasper Pochwalski 1932.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, tektura, 28,5 x 20 cm (w świetle passe partout);
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski 1947 II
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 53 x 57,5 cm;
sygn. p.d.: Proszowice / Kasper Pochwalski / 1935
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 54 x 37 cm;
sygn. l.d.: Kasper Pochwaski. 1966. VIII
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET DZIEWCZYNKI W AMARANTOWEJ CHUŚCIE, 1953 r.
Olej, płótno; 82 x 59,3 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: 1953 | Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 52 x 42 cm,
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski, naklejka TPSP Kraków
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 70 x 55 cm; sygn. l.d.: Kasper Pochwalski / 9. 1940
oraz p.d.: Kasper Pochwalski / 1940
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, tektura, 38,5 x 31,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: 1936 / ze Starogardu do Chojnic / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
DZIEWCZYNKA Z KOKARDĄ WE WŁOSACH, 1949
olej, płótno,
76.2 x 58.2 cm
sygnowany p.d.: Kasper | Pochwalski | 1949
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
akwaforta, 145 x 170 mm,
sygn. oł. p. d.: Kasper Pochwalski 915
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 58 x 50 cm;
sygn. p.d.: 8. 1968/ Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton, 46,5 x 31,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: 1947 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton, 44,5 x 30,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. z prawej po środku: Kasper Pochwalski / 5. 9. 1941
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Córka artysty jako Maria Magdalena
olej, płótno, 67,5 x 55,5 cm; dedykacja l.d.: Najdroższej Zuzi / w dniu
imienin / kochający Tatuś/ Kasper Pochwalski / r. 1958
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, karton; 41,5 x 30 cm
Sygnowany fioletowym olejem l.d.: KasperPochwalski 1964
Na odwrocie napis ołówkiem (zapewne ręką autora): Św. Krzysztof |1964| KasperPochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
ŚWIĘTY PIOTR U WRÓT NIEBIESKICH, 1964 r.
Olej, karton; 22,8 x 32,4 cm
Sygnowany zielonym i fioletowym olejem p.d.: KasperPochwalski | 1964
Na odwrocie szkic ołówkowy o tej samej tematyce