PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
tempera, olej, płótno,
21 x 41 cm;
sygn. l.d.: PODSADECKI;
na odwrocie napisy
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
akwarela, papier
31.5x42 (w świetle passe-partout )
tempera na desce;
wym.: 31 x 41 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki, p.d.: VI.1958.
olej na płótnie;
wym. 48,2 x 32,5 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki - 1966.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 24,5 x 35 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p.d.: PODSADECKI (ołówkiem), napis l.d.: 14.7.967 -
p. EWIE ŻELECHOWSKIEJ NA GWIAZDKĘ 1967 -
sygn. l.d., olej, tektura, 25x35
tusz/papier, 31,5 x 18,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: `PODSADECKI` i datowany p. d.: `20.5.1956`
tempera, olej, płótno, 21 x 41 cm; sygn. l.d.: PODSADECKI; na odwrocie napisy
olej/płótno naklejone na papier, 22,5 x 38,5 cm (w świetle passe - partout)
sygn i dat p. d.: `PODSADECKI 26.7.1961`
akwarela/papier, 26,5 x 33,5 cm (w świetle passe - partout)
sygn. p. d.: `PODSADECKI` i dat. l. d.: `10.7.1960`
Olej, sklejka; 16 x 21 cm
Sygnowany l. d.: PODSADECKI, p. d.: 6.11.963
gwasz, karton, 37,5 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. PODSADECKI na odwrocie napis autorski: "WIEŚ" / K. PODSADECKI / -1967- / GWASZ - KARTON.
akwarela, papier, 18 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d. : PODSADECKI, dat. p.d.: 19.06.1969
Fryderyk Chopin - Etiuda rewolucyjna
projekt plakatu (okładki?), gwasz, papier, 33 x 24 cm (arkusz); 32 x 24,5 (w świetle passe-partout); w p.d.: WPM