1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1999

rysunek, ołówek, papier
21 x 30 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Ocean, 1990

akwarela, papier, 32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Uniwersum XXXII, 1992

akwarela, szary karton
48,5 x 63,5 cm;
na odwrocie napis autorski: Jan Dobkowski / akwarela z cyklu "UNIWERSUM XXXII" 1992 r. / 48 cm x 63 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

EROTYK, 1990 R.

rysunek, ołówek/papier
46 x 61 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `Jan Dobkowski 1990`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

NIKE, 1984

akryl, płótno,
148 x 98.5 cm
na odwrocie na płótnie napis autorski: Jan Dobkowski | "NIKE" 1984 | akryl 147 cm x 97 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Świt duchów, 1990

Akryl, płótno
wym.: 89 x 116 cm
sygn. i datowany p.d.: Jan Dobkowski 1990; na odwrocie opis autorski.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KOMPOZYCJA, 1971

flamaster
42,2 x 29,5 cm
sygnowany flamastrem p.d. "Dobkowski 11.8.71."

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KOMPOZYCJA EROTYCZNA, 1971

Flamaster
41,8 x 30,4 cm
sygnowany oł. p.d.
"Jan Dobkowski 1971."

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KOMPOZYTORKA, 1970 R.

olej/płótno
199 x 150 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski / "Kompozytorka" 1970`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Ocean, 1990

akwarela, papier,
32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

TREN, 1984

olej, akryl na płótnie,
60 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXVI, 2006-2007

Akryl, płótno;
wym.: 81 x 100 cm;
na odwrocie sygn., tytuł, datowanie oraz autorski opis obrazu.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993

pastel,
50x70 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KARNAWAŁ W RIO XXXXIII, 2008

akryl/płótno,
81 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski /Karnawał w Rio XXXXIII ROK / ACRYL / 81 x 60 cm`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

W GNIAZDKU, 1974

akryl/płótno,
41 x 41 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski / "W GNIAZDKU" 1974 ROK / ACRYL / 41 x 41 cm`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Niepotrzebny ukłon, 1972 r.

akryl/płótno, 196,5 x 147 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrocie: `JAN DOBKOWSKI NIEPOTRZEBNY UKŁON 1972`

liczba obiektów: 502