1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Szepty nieba, 2010

inkografia/papier, 33 x 25 cm w świetle passe – partout
edycja 4/50
sygnowana ołówkiem p.d.: "Jan Dobkowski" oraz opisany l.d.: "4/50 S"

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kontestacja, 2010

inkografia/papier, 33 x 25,5 cm w świetle passe – partout
edycja 2/50
sygnowana ołówkiem p.d.: "Jan Dobkowski" oraz opisany l.d.: "2/50 S"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Najważniejsze, 2006

akryl, płótno; 33 x 41 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski/"Najważniejsze"/Czerwiec 2006 rok/ acryl/ 33 cm x
41 cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn XXV, 1998

akryl, płótno; 89 x 116 cm;
opisany na odwrociu: Jan Dobkowski / "NOKTURN XXV" 1998 ROK / ACRYL / 89 cm x 116 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ołówek, papier, 18,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout),
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 22-III-1997.
Na odwrocie naklejka "Galeria Grafiki i Plakatu Warszawa ul. Hoża 40"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Taniec życia - tryptyk, 1994

akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "TANIEC ŻYCIA" 1994 ROK / AKRYL / 197 x 441 cm,
oraz informacja o częściach tryptyku.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ocean, 1988

akryl, płyta; 35 x 47 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 88 / "OCEAN" / 35 x 47 cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

AUSTRALIJSKI SEN XVIII, 2007-2008

akryl, płótno
80 x 60 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 2007-2008 ROK
na odwrocie na płótnie sygn.: „Australijski Sen XVIII“ 2007-2008 ROK | ACRYL | 80 cm x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Niepokój, 1977

olej / płyta
150 × 180 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: Jan Dobkowski | „NIEPOKÓJ” 1977 | ACRYL 150 × 180 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Serce, 1993

pastel / papier
28x38,3 cm w świetle passe-partout (w oprawie: 54x65 cm)
sygnowany l.d. "Jan Dobkowski", datowany p.d. "1993 ROK"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

"Samotna wyspa", 1982 r.

olej, akryl/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski / "SAMOTNA WYSPA" 1982 / olej + acryl / 147 cm x 197 cm'
na odwrociu nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych - Zachęta w Warszawie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

"Rozmowy o kolorach", 1975 r.

akryl/płótno, 196 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski / "Rozmowy o kolorach" 1975 / acryl. 197cmx147cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn C, 2000

akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000 r.;
na odwrocie opis autorski oraz dedykacja: Jan Dobkowski / "NOKTURN C" 2000 ROK / ACRYL / 60 cm x 81 cm (...).

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycje, 1984 r.

serigrafia barwna/papier, 10 x 10 cm (zadruk)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

OTWARTA BRAMA, 1979

Olej, płótno; 60 x 73 cm
Sygnowany na odwrocie: Jan Dobkowski / „otwarta Brama” 1979 / Olej 60 x 73 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

SCENA WIELOPOSTACIOWA, 1973

Ołówek, karton; 50 x 73 cm
Sygnowany śr.d.: Jan Dobkowski 12.V. 73 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zapora, 1979 r.

olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN DOBKOWSKI | "ZAPORA" 1979 | OLEJ 60 x 73 cm'
opisany na odwrociu: 'Exhibited at KERN GALLERIES | Penn State Univ. II/III 1984' i obok ołówkiem: 'ZAPORA '79 Muzeum Sztuki'
dedykacja na odwrociu

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tańcząca l, 1971 r.

olej/płótno, 41 x 33 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Erotyk, 1993

piórko, papier czerpany; 21,5 x 30 cm;
sygn. i datowany p. d "Jan Dobkowski 1993".

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu – tryptyk, 1984

serigrafia barwna/papier, 10 x 10 cm każda
każda sygnowana ołówkiem p.d.: „Jan Dobkowski ‘84” oraz opisana l.d.: „H.C. 15/150”

liczba obiektów: 502