1 zł
2 600 000 zł

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Spacer na przedmieściach Krakowa

olej, płótno naklejone na tekture,
32,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: A. Gramatyka

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Scena rodzajowa z przedmieścia Krakowa

olej, płótno naklejone na tekturę,
31 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AGramatyka

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

PRZED WIEJSKIM KOŚCIÓŁKIEM

olej na płótnie dublowanym,
26,5 x 32,5 cm,
sygnowany l.d. "AGramatyka"

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

WIDOK MIASTECZKA

olej/płótno, 36 x 51 cm
sygnowany l. d.: `A. Gramatyka`

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

CHATY

olej/płyta,
47 x 65 cm
sygnowany l. d.: "A. Gramatyka"

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Chłopska zagroda

olej, płótno
91 x 146,5 cm;
sygn. l.d.: A.Gramatyka .900
na odwrocie na ramie napisy: JAN IWANIENIO/rze¼biarz oraz LUBLINIEC NOWY /15/11 1901 i zatarta etykieta przesyłki ekspresowej,

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Pejzaż wiejski ze sztafażem

olej, tektura,
18 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: AGramatyka

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Pejzaż letni, 1867 r.

olej/płótno naklejone na tekturę, 40 x 60 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Gramatyka 67`

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Klasztorna kuchnia

olej na płótnie, wym.: 24 x 44,5 cm,
sygn. p.d.: A. Gramatyka

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Letni pejzaż, 1920 r.

olej/tektura, 30 x 39 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Gramatyka 1920`

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Pejzaż górski, 1920

olej, tektura, wym.: 28 x 38,5 cm, sygn. l.d.: A. Gramatyka 1920

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Staw w górach

sygnowany l.d.
olej, tektura
28x37.5

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Wiosna, 1898

olej, płótno,
46 x 95 cm
sygnowany l.d.: A .Gramatyka 1898

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

RYNEK W LIMANOWEJ, 1913

akwarela, gwasz, sygnowany u dołu "Limanowa" 1913 A.G."

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

PEJZAŻ ZE SZTAFAŻEM

olej na płótnie, 26,5 x 43,5 cm sygnowany l. d. "A. Gramatyka"

GRAMATYKA Antoni (1841-1922)

Pejzaż z kościołem, 1879

olej, płótno (zdublowane) 75,5 x 97
sygnowany u dołu po lewej: "A. Gramatyka 879"

liczba obiektów: 36