1 zł
2 600 000 zł

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

U wezgłowia ukochanej (1960)

sygn. dat. p.d.
tusz, papier
26x19 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Lisowczyk, 1942

olej, płótno naklejone na tekturę; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek / 1942

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Szarża (1946)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
94x120 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Jeźdźcy - scena z XVII wieku, 1975

olej, płótno; 65,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek 75

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Jeźdźcy (1975)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
65.5x73.5 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Odpoczynek nad leśnym jeziorem, 1963

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek 1963

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Wypas koni

olej, płótno, 66 x 91 cm,
sygn. l.d.: Tadeusz Kokietek

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

DOJEŻDŻACZ

Olej, płótno, 50x75 cm,
sygn. p.d.: Tadeusz Kokietek 78

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Szarża pod Kiernozią

olej, płótno, 70,5 x 102 cm;
Na odwrocie nalepka ze zbiorów Tadeusza Podniesińskiego z autorem, tytułem, techniką, wymiarami i ceną.

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Młyn w Ciosnach (1957)

sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
48x61 cm (w świetle passe-partout )

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Potyczka z czasów wojen polsko - tureckich, 1959

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
43,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek - 59 -

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Huragan - szarża polskiej kawalerii, 1946

olej, płótno; 94 x 119,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek 1946

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Konie na popasie, 1976

olej, płótno; 65,5 x 93,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek - 76

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Szarża pod Kiernozią

olej, płótno; 70 x 102 cm

Estymacja: 12000-15000 PLN

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Pejzaż (1959)

sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
42.8x60.5 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Władysław IV pod Redłowem, 1949

olej, płótno; 91 x 117 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek - 1949 r.
na odwrocie napisy: Tadeusz Kokietek 1949 oraz poniżej tytuł pracy

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Szarża husarii (1941)

sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
69x99 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Ułan na koniu, 1979

akwarela, papier; 69 x 48,5 cm
sygn. l.d. Tadeusz Kokietek 79

estymacja: 4000 - 5000 zł

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Władysław IV pod Radłowem (1949)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
91x117 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Polowanie

olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Tadeusz Kokietek

liczba obiektów: 124