1 zł
2 600 000 zł

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sky Tales (Fire), 1992 r.

olej/płótno, 85 x 64,7 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu opisany i datowany: 'NYC | 1992 | KORCZOWSKI | KORCZOWSKI | 1992 | SKY TALES | (FIRE)" oraz naklejka wystawowa z Frank Bustamante Gallery i certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę

- Frank Bustamante Gallery, Nowy Jork, 1992

cena wywoławcza: Wykup abonament

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Maroko

Technika własna, tektura, 100 x 80 cm,
sygn. d.: MAROC KORCZOWSKI, na odwrocie: "Maroc Passage 99/2000 Korczowski, Decembre 1999, Marrakech".

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Zmysłowość..., 1999

olej, płótno, 116 x 89 cm
sygn. p.d., sygn. powtórnie, dat. i zatyt. na odwrocie
wystawy: Galerie Nicole Ferry, Paryż

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Obraz niebieski, 1997

olej, płótno, 130 x 89 cm
sygn. p.d., powtórnie sygn. dat. i zatyt. na odwrocie
wystawy:
- Instytut Polski, Paryż, 1998
- Fundacja Carzou, Manosque, 2008

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Piramida śmierci, 1988 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu certyfikat i fragment dokumentu
sygnowany i opisany na odwrociu: 'HOMMAGE / PAMIĘCI | WILHELM KORCZOWSKI | MAUTHAUSEN GUSEN | 14.01.1941 | (MÓJ DZIADEK) | KORCZOWSKI' oraz na przyklejonym papierowym dokumenciez fotografią na odwrociu: 'MÓJ DZIADEK | WILHELM KORCZOWSKI | ZAMORDOWANY | W MAUTHAUSEN 14.01.1941 | SPALONY W KREMATORIUM | MAUTHAUSEN GRUSEN | TO JEST ZDJĘCIE | Z KREMATORIUM GRUSEN'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sky Tales, Earth, 1992 r.

olej/płótno, 87 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KARCZOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'N/92 KORCZOWSKI | KORCZOWSKI 1992 | SKY TALES SKY TALES | EARTH | 1992'. Na odwrociu certylikat i naklepka galeryjna z Frank Busmante Gallery w Nowym Jorku

- Frank Busmante Gallery, Nowy Jork

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Voyage a Rome IV, 1998 r.

olej na sklejce, 88 x 86 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

La tour Babel, 1993 r.

olej/płótno, 120 x 64 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu: '1993 | La Tour Babel | KORCZOWSKI 1993 | LA TOUR BABEL 1993 | REPRODUKCJA JEST W: | " EXIT" NOWA SZTUKA W POLSCE | KWARTALNIK | No 2 (34) 1998 | NA STRONIE 1638 JAKO | ILUSTRACJA DO TEKSTU | MARIANNE BOILEVE | DO ARTYKUŁU "MALARSTWO | JEST BARWĄ CZASU O BOGDANIE | KORCZOWSKIM' oraz nalepka wystawowa

- Wystawa indywidualna Bogdana Korczowskiego "Deuxime purgatoire de Galilee", Galerie Nicole Ferry, 29.04.-10.06.1993
- Marianne Boiléve, Malarstwo jest barwą czasu, w: "EXIT", nr 2(34), 1998 r., s. 36 (il.)
- Korczowski "Za późno na chwałę". Trzy dekady malarstwa 1979-2009, katalog wystawy indywidualnej, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 10 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Au plus haut de l'Eden, 1996 r.

olej/płótno, 96 x 79 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu: 'KORCZOWSKI | 1996 | "Au plus haut de l'Eden" | Expo Galerie ASKEO PARIS'

- Wystawa indywidualna Bogdana Korczowskiego "LA CHUTE DE L'ANGE", Galerie Askéo Art Contemporain, Paryż 1996
- Katalog wystawy indywidualnej Bogdana Korczowskiego "LA CHUTE DE L'ANGE", Galerie Askéo Art Contemporain, Paryż 1996, pnl (il)
- Korczowski "Za późno na chwałę". Trzy dekady malarstwa 1979-2009, katalog wystawy indywidualnej, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 12 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualette au Vegeta, 1999/2000 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'

- Korczowski "Za późno na chwałę". Trzy dekady malarstwa 1979-2009, katalog wystawy indywidualnej, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 11 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Malewicz, Kantor, Korczowski, 1986 r.

olej/płótno, 116 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | 1986| "MALEWICZ, KANTOR, KORCZOWSKI" | 1986' oraz '116 x 76 (50 m) | MALEVITZ | KANTOR | KORCZOWSKI | 1986'
na odwrociu prospekt wystawowy z Galerie L'Aire du Verseau

- Bogdan Korczowski, Post - Communication, Galerie L'Aire du Verseau, Paryż, 10.01-28.02 1987

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

SNAKE

Olej, płótno, 130 x 95 cm,
sygn. p.d.: Korczowski.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium Coelestium

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Snake

olej, płótno, 100 x100 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Clavicules de Salomon, 1991

olej, akryl, płyta, 140,5 x 100 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'CLAVICULES | DE SALOMON | KORCZOWSKI 1991 | 140 x 100'
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 28

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1990

olej, akryl, płótno, 150 x 150 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Star crossing, 1990

olej, akryl, płótno, 130 x 89
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990 | STAR | CROSSING |1'
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 30

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Les aventuriers de la memoire perdue, 1990

olej, akryl, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990' oraz 'les aventuriers | de la memoire | perdue | part I'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990' oraz 'les aventuriers | de la memoire | perdue | part II'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Les couteaux, 1991

olej, akryl, płótno, 140 x 100 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI', opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI 1991 | LES COUTEAUX | 140 x 100'

liczba obiektów: 109