REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
pastel, papier, wym. 38,5 x 51,3 cm,
sygn. l.d. : Mieczysław Reyzner
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 27 x 23 cm;
sygn. l. d.: Mieczysław Reyzner / 1929
olej na tekturze, 49 x 36 cm,
sygnowany p.d. "Mieczysław Reyzner”
PORTRET LWOWIANKI, PANNY MARII C., 1899
pastel, papier
66 x 50,5 cm (w świetle ramy)
sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner | 1899
PEJZAŻ Z ROZDARTYM DRZEWEM, 1908
olej, płótno
27 x 40,5 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Reyzner | 1908
Na górnej listwie krosna napis kredką: 13.
Ponadto nalepka (maszynopis) z tekstem: Mirczyslaw (!) Royzner (!) 1908 | durch Fliegerschaden zerstört.
Obok tekst z niemieckiego słownika artystów - nota o M. Reyznerze.
Olej, tektura; 26,5 x 20 cm
Na odwrocie ekspertyza Leszka Ludwikowskiego z 1985 r.
sygn. p.d.
olej, tektura
17x14 cm
akwarela, gwasz/papier, 19,5 x 22 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `Mieczysław Reyzner`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
olej/deska (paleta malarska), 44 x 32 cm
sygnowany i datowany u góry: `Mieczysław Reyzner | 1894`
Odwrocie: odręczny napis farbą: `PMP I 035/07`
Pochodzenie: kolekcja Wojciecha Siemiona
Estymacja 8 000 - 12 000 zł
W tanecznych kręgach, około 1913 r.
olej, tektura, 40 × 82 cm
sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner
Estymacja: 13 000 - 15 000 zł
gwasz, akwarela, tektura, 35,5 × 25 cm
sygn. i dat.: p. d. Mieczysław Reyzner/ Zakopane 1918
Estymacja:4 000 - 5 000 zł
olej, tektura, 25,5 x 19,5 cm,
sygn. l.d.: Mieczysław Reyzner 1933
ołówek, akwarela/papier, 32,2 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Mieczysław Reyzner | Paryż 1892`
Estymacja: 2 000 - 3 000
olej, tektura, 62,5 x 40,5 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Reyzner / 1917
Olej, tektura, 68 x 98 cm
Sygnowany l. d.: Mieczysław Reyzner 1913
Na odwrocie napis autorski: Pląsy | Mieczysław Reyzner | Lwów ulica Kochanowskiego | 68
olej, tektura, 31 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Mieczysław Reyzner / 1919
pastel, węgiel, gwasz na papierze,
57,5 x 42 cm w świetle passe-partout, sygnowany pośrodku, po prawej "M Reyzner /11 /6 876"
olej, płótno, 27 x 46 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Reyzner
Na odwrocie stempel francuskiego składu materiałów malarskich