1 zł
2 600 000 zł

MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

Ogrody, 2016 r.

akwarela, 36 x 56 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Piękna pogoda, 2013 r.

akwarela/papier, 37 x 28 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2013 | Franciszek | Maśluszczak'

Nadsłuchuję myśli , 1980/1981 r.

olej/płótno, 32,5 x 32 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK 1980-1981'
na odwrociu opis: 'FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | 1980/1981 | olej | tytuł: NASŁUCHUJĘ | MYŚLI | 32,5 x 32 cm', poniżej adres i numer 222

Impresja mikołowska, 1992/3

akryl, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1992/3;
na odwrocie opis autorski: Franciszek / Maśluszczak / acrylic 1992/3 / 46 x 33 cm / IMPRESJA MIKOŁOWSKA.

Jest i idzie, 1996

akryl, płótno; 55 x 38,5 cm;
sygn. i dat. przy górnej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1996;
na odwrocie opis autorski: Franciszek / Maśluszczak / acryl 1996 / 55 x 38 cm. / JEST I IDZIE.

Szkic z królem , 1987 r.

tusz/papier, 18,5 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i dedykowany u dołu: '1987.06.17 Barbarze ADT F. Maśluszczak'

Przed wieczorem, 2017

akwarela, papier, 36 x 26,4 (w świetle passe-partout)
sygn. d.p.: 2017 Franciszek Maśluszczak

Sen polski

akwarela / papier, 48 x 33 cm, sygn.

Lewitująca, 2003 r.

tusz/papier, 29 x 20,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Fr. Maśluszczak 2003', opisany p.g.: 'LEWITUJĄCA'

Turyści w Jaworzynce, 2015 r.

akwarela, 25 x 35 cm, sygn.

Polny spacer (2015)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x40 cm

Zapach lasu

akwarela, papier, 50 x 35 cm, 2016

Skupienie wewnętrzne (2002)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
70x50 cm

Dziewczyna o poranku, 1994 r.

akryl/płótno, 34,5 x 25,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Fr. Maśluszczak 1994.' i opisany p.g.: 'KOTLICE'
opisany na odwrociu: 'Franciszek | Maśluszczak | 1994 acrylic | DZIEWCZYNA | O PORANKU | 35X25 cm'
na odwrociu fragmenty niezachowanej naklejki wystawowej

Za chwilę, 2010 r.

akwarela/papier, 17 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
synowany i datowany p.g.: '2010 | Franciszek Maśluszczak', opisany l.g.: 'ZA CHWILĘ'

Gorzów Wielkopolski, 2000

tusz, papier czerpany;
24 x 15 cm;

Debata,

tusz / papier, 36 x 28 cm, sygn.

Razem (2015)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
73x100 cm

Na moście

olej na płycie
30 x 40 cm

liczba obiektów: 196