1 zł
2 600 000 zł

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

LINIA BARWNA I, 2005

akryl, płótno
135 x 150
sygn. na odwrocie na płótnie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | LINIA BARWNA I | 135 x 150 | 2005;
na lewym krośnie nalepka: ZACHĘTA | NARODOWA | GALERIA | SZTUKI | WYSTAWA | MALARSTWO | POLSKIE XXI | WIEKU | WARSZAWA | 2006/2007; ołówkiem: 16. XII. 2006 - 25. II 2007

cena wywoławcza: Wykup abonament

PARTYTURA DO BALETU SOKRATES, 2008 r.

olej, ołówek/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | PARTYTURA DO BALETU SOKRATES | XXXXXXXX V /85/ | 46 x 61

15 XI - 21 XI 1997. Dziennik nr 81, 1997

ołówek, papier
32x22,5 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK | 15 XI - 21 XI | 81 | 1997

Dziennik 23 VII, 2013

olej, płótno, 60 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / 60 X 40 / DZIENNIK 23 VII / 29 VII / 2013

Dziennik 19 II - 3 III, 2014

olej, płótno, 61 x 38
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 19 III – 3 III / 38 X 61 / 2014

Powidok szklanki, 2017-18

olej, płótno
100x70 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | POWIDOK SZKLANKI | 100x70 | 2017 | 2018"

DZIENNIK 21 X - 29 X, 2013

akryl, olej, płótno
45 x 33 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 21 X - 29 X | 45 x 33 | 2013

Obraz pionowy, 1992 r.

olej/płótno, 38 x 47 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | OBRAZ PIONOWY | 38 X 47 | 1992'

Linia barwna XXXXXXXVII / 77 /, 2007 r.

akryl/płótno, 65 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘WŁODZIMIERZ PAWLAK | LINIA BARWNA XXXXXXXVII / 77 / | 65 x 60 | /WYSOKOŚĆ/ WYSOKOŚĆ/ 2007’

Kwiaty

tusz/papier, 21x30cm

NOTATKA O SZTUCE, 2007 r.

olej/płótno, 33 x 24 cm napisz,ale nie wiem sprawdze
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE NR 383 | 33 x 24 | 2007

Notatka 5/01, 2011 r.

akryl/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA 5/01 | 65x 50 | 2011'

Obraz warstwowy (wg Teorii Widzenia Strzemińskiego), 2010

olej, płótno; 50 x 40 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | OBRAZ WARSTWOWY | 50 x 40 | 2010 | WG. TEORII WIDZENIA | W. STRZEMIŃSKIEGO"

Władimir Ilicz Lenin - jakim był, 1986

olej, płótno; 170 x 135 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | WŁADIMIR ILICZ LENIN - | - JAKIM BYŁ | 1986 | 135 x 170"
- Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa, 2008, poz. kat. 112.
- Droga i prawda, Recital Warszawa, 1987.
Reprodukowany:
- A. Szewczyk, Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach, katalog wystawy w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki, Warszawa 2008, s. 133.

DZIENNIK B, 1997-1998

tech. własna, plexi, 23,5 x 33,5 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK B/ 7625-7663/ 29XI-6I/ 1997-1998/ 15

HISTORIA KOLORU NR 14, 1990

olej, płótno, 125 x 200 cm
sygn. na odwrocie: WŁODEK PAWLAK HISTORIA KOLORU nr 14 SZARY 125x200 1990

DZIENNIK 30.III - II. 17 2017, 2016-2017

olej, płótno, 150 x 100 cm
op. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK 30.III-II.17 2017/ 150x100/ 2016/ 2017

Dziennik 14 X - 21 X, 2013

olej, płótno; 45 x 33 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 14 X - 21 X| 45 x 33 |2013"

Autoportret, 2012

olej, płótno; 50 x 40 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | AUTOPORTRET | 50 x 40 | 2012"

Dziennik L, 26.02 - 13.03.2000 r.

ołówek/papier, 32 x 22.50 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK L | 197 - MAREK | 26 II - 13 III',

* praca podlega opłacie Droit de suite

liczba obiektów: 212